Warto dążyć do celu cytaty

Pobierz

Cytaty o celu.. Ja ku swojemu będę dążyć …Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę.. Kluczem do sukcesu jest skoncentrowanie umysłu na tym, czego pragniemy.. W dążeniu do ce­lu nie zat­raćmy Siebie.. Kartezjusz Cytat 18 lutego 2010 …Cytaty o dążeniu do celu Aby utrzymać upór do celu warto motywować się cytatami sławnych ludzi.. Ważne jest, by nigdy nie przestać pytać.. Bądz wytrwały w spełnianiu marzeń.. Brak …- Virginia Cleo Andrews Istnieją marzenia, które nawiedzają nas tuż po przebudzeniu.. Wielki płomień …Zobacz też >> Cytaty o przyjaźni - najpopularniejsze cytaty na każdą okazję.. - Helen Keller "Szlachetny człowiek wymaga od siebie, prostak od innych.". W spełnieniu marzeń i w osiągnięciu tych celów może pomóc nam …Sprawdź, ile z nich poznałeś wcześniej, a które najbardziej przypadły Ci do gustu.. .Nawet gdy znika motywacja nadal możesz dalej dążyć do celu.. (o …Była uratowana.. Strona 5 z 41.. — Bernard Fontenelle pisarz i filozof francuski 1657 - 1757 Źródło: Leksykon złotych myśli, wyboru dokonał … Osiągnij swój …Cytaty dążenie do celuBądz wytrwały w spełnianiu marzeń.. Dążyć do celu cytaty Musisz mieć jasno określony … Pozbądź się raz na zawsze złudzenia że droga doprowadzi cię do celu.. Strona 6 z 7.. Przedstawiamy kilka najciekawszych z nich.. Wyniki wyszukiwania frazy: dążyć celu - cytaty..

Wyniki wyszukiwania frazy: dążyć celu - cytaty.

Do od­ważnych świat należy.. Mówią - trzeba dążyć do spełniania swoich marzeń, walczyć i pokonywać kolejny metr, wciąż … Organizacja jako proces, Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego, Łódź …Erich Maria Remarque cytaty > W życiu najbardziej warto dążyć do tego, by móc wybrać moment własnej śmierci, choćby po to, żeby nie mogła zatłuc człowieka jak …Wierzę, że niektórzy ludzie z natury są źli.. Zacząć dążyć do celu jest łatwiej niż dotrwać do końca tej drogi.. Z ludźmi jes różnie, ja jestem zwolennikiem robienia tego co sobie zaplanowałem, że będę, albo hcę …Nig­dy za życia nie będzie umierał ten, kto wal­czyć i dążyć do ce­lu potrafi.. Adam Mickiewicz Cytat 6 …Może w życiu nie osiągnąłem tyle, co inni, ale właśnie w tym jestem lepszy od nich.. A nie na tym, czego się boimy.. Listę wystąpień możesz zobaczyć tutaj >>.Cytaty to jedna z …cytaty z książki "Cztery sekundy do stracenia" katalog cytatów [+ dodaj cytat] .. że można dążyć do odkupienia, ale nigdy się go w pełni nie osiągnie.. "Kiedy usiłujesz …"Jesteś w stanie osiągnąć wszystko, co zechcesz, jeśli wystarczająco długo dążysz do celu.". Strona 5 z 41.. Optymiści są zdrowsi.. …Wykorzystać każdy dzień tak, jakby był ostatni.. Wszyscy musimy mieć jakieś marzenia i nadzieję, że możemy osiągnąć …Cytat Dorota Milli - Mówią - trzeba dążyć do s. - Lubimyczytać.pl..

Wyniki wyszukiwania frazy: dążyć celu - wiersze.

Poniżej zamieściliśmy zbiór popularnych cytatów i sentencji …Cytaty o dążeniu do celu Aby utrzymać upór do celu, warto motywować się cytatami sławnych ludzi.. Wierzę, że można dążyć do odkupienia, ale nigdy się go w pełni nie …"Ambicja dąży do celu, którego nigdy nie osiąga.". Karmelowy_Miś Wiersz 27 kwietnia …Czy warto dążyć do celu na podstawie "Syzyfowych prac" Każdy ma jakieś marzenia i cele w życiu.. Wierzę, że poczucie winy jest silną motywacją.. Lepsze nigdy nie …Marzenia cytaty- (cytaty o marzeniach) Nic nie tworzy przyszłości tak jak marzenia.. Wyniki wyszukiwania frazy: dążyć celu - wiersze.. Morał z tej historyjki płynie taki, że warto być optymistą, nie poddawać się i wytrwale dążyć do celu.. To one sprawiają, że warto żyć.Wtedy właśnie nasza psychika dąży do tego byśmy byli pewni że nie mamy szans do osiągnięcia tego celu.. Poniżej znajdziesz …Jasno określony cel jest tym, co nadaje naszemu życiu sens, pozwalając na łatwiejsze wstawanie z łóżka.. Dążyć do celu, dopóki można, mimo wszelkich przeciwności.. Osiągnąć znaczy tyle, co dojść do celu, do jego końca.. Gwiazda to taka osoba, która pracuje ciężko przez całe życie, aby być sławną, a potem zakłada okulary przeciwsłoneczne, żeby jej nie rozpoznano..

Zgasła bo przestałeś dążyć do celu i zwątpiłeś w sukces.

Brak czasu ‒ możesz spróbować zmienić swoje nawyki.. Życie ofiarowuje nam …Jeśli nie wiesz co zrobić - uśmiechnij się Właśnie teraz, kiedy stała przy śianie nadszedł moment, w którym uświadomiła sobie, że warto było się zmęczyć..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.