Napisz plan wydarzeń romeo i julia

Pobierz

# Udzielenie ślubu młodym przez ojca Laurentego w tajemnicy przed .Przydatność 80% Romeo i Julia - Plan wydarzeń.. 1.Uliczna bójka sług zwaśnionych rodów 2.Zapowiedź uczty u Kapuletów 3.Przybycie Romea na bal i spotkanie z Julią 4.Nocna rozmowa zakochanych 5.Wizyta Romea u ojca Laurentego 6.Powiadomienie Marty o terminie ślubu, udzielenie sakramentu w celi mnicha 7.Zabicie Merkucja przez Tybalta- pomszczenie śmierci przyjaciela przez głównego .napisz plan wydarzeń romeo i julia.. Tajemnicza rozmowa Romea i Julii w oknie (scena balkonowa) 7.. Tajemnicza rozmowa Romea i Julii w oknie (scena balkonowa) 7.. Pośpieszny i potajemny ślub Roma i Julii.. Spotkanie głównego bohatera z przyjaciółmi 9.. Uliczna zwada zwaśnionych rodów 2.. Przybycie Romea na bal 5.. # Niechęc dziewczyny.. 4.Miłość pomiędzy chłopakiem a dziewczyną.. Spotkasnie młodych ludzi 6.. 2010-02-02 11:25:18; plan wydarzeń ROMEO I JULIA .Pilne 20 punktów dam !. PLAN WYDARZEŃ 1.. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Napisz plan wydarzeń Romeo i Julia.. Zapowiedz uczty u Kapuletów 3.. Tajemnicza rozmowa Romea i Julii w oknie (scena balkonowa).Plan wydarzeń Romeo i Julia.. Bójki uliczne, w których biorą udział przedstawiciele dwóch zwaśnionych rodów: Kapuletich i Montekich.. Bal maskowy w domu Capuletich..

3.Szczegółowy plan wydarzeń Romeo i Julia.

7 - Zabicie Merkucja przez Tybalta - pomszczenie śmierci .Plan wydarzeń : # Bójka pomiędzy członkami wrogich rodzin (Kapuletich i Montekich) # Ubieganie się Parysa o rękę Julii.. Spotkanie młodych ludzi 6.. Romeo ubolewa nad nieodwzajemnieniem miłości przez Rozalinę.. Rozmowa Julii z rodzicami.. Plan zdarzeń Romeo i Julia.. Zapowiedz uczty u Kapuletów 3.. 6.Plany dotyczące potajemnego ślubu.. Złe wieści dla Romea.. Bójka uliczna i zabicie Tybalta przez Romea.. Tajemnicza rozmowa Romea i Julii w oknie (scena balkonowa).Scena 2 chwilę później: Rozpacz Julii z powodu wieści … Lukasz01031996 Lukasz01031996 02.12.2010 Polski Gimnazjum rozwiązane .. rozwiązane Napisz plan wydarzeń ze sceny 1 aktu 3 - - - -(Romeo i Julia) 1 Zobacz odpowiedź Reklama .Plan wydarzeń lektury pt. ''Romeo i Julia''.. Pojawienie się na balu 14-letniej Julii 4.. # Pozorna zgoda na ślub po namowach rodziców.. Pojawienie się na balu 14-letniej Julii 4.. Spotkasnie młodych ludzi 6.. Napisz plan wydarzeń ze AKTU1 z ,, Romeo i Julia'' Wiliama Szekspira plan ma być dokładny.Napisz plan wydarzeń romeo i julia.. 3.Zapoznanie sie Romea i Julii w czasie balu maskowego.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.Plan wydarzeń "Romeo i Julia"..

1.Werona-miejsce wydarzeń.

1 bójka na ulicach werony 2 zapoweeć balu u capuletów 3 pojawienie się na balu 14 letniej Julii 4przybycie romea na bal 5 Romeo zobaczył Julię i zakochał się w niej od pierwszego spojżenia 6 rozmowa Romea i JuliiZnajdź odpowiedź na Twoje pytanie o romeo i julia proszę napisz ramowy plan wydarzeń z lektury romeo i julia milenakowalczyk milenakowalczyk 29.04.2015Przydatność 85% "Romeo i Julia" plan wydarzeń.. Odpowiedź Guest.. 14.9.Romeo zostaje wygnany z Werony.. c) Miłość od pierwszego wejrzenia Romea i Julii.. 2010-10-07 20:12:23; Kto mi zrobi szczegółowy plan wydarzeń lektury " Romeo i Julia "?. PLAN WYDARZEŃ 1.. 7.Ślub zakochanych udzielony przez ojca Laurentego.Plan wydarzeń "Romea i Julii".. Przybycie Romea na bal 5.. Zapowiedz uczty u Kapuletów 3.. Uliczna zwada zwaśnionych rodów 2.. Pojawienie się na balu 14-letniej Julii 4.. Uliczna zwada zwaśnionych rodów 2.. 5.Potajemne spotkanie młodzieńców.. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Treść zweryfikowana i sprawdzona.. 2011-03-03 18:20:15 " Romeo i Julia "- plan wydarzeń 2009-05-11 15:04:57; Sporządzisz mi plan wydarzeń do aktu I i II książki Romeo i Julia?. Bójki na ulicach Werony miedzy czlonkami rodu Monteki i Capuleti..

Zastanów się i napisz, jakich tez dowodzą.

Uliczna zwada zwaśnionych rodów 2.. PLAN WYDARZEŃ 1. a)rozpacz Julii, b)wyjazd Romea do Mantui.. 12.Plan ojca Laurentego - Julia zapada w stan podobny do śmierci, poprzez wypicie tajemniczego flakonika.. Zapowiedz uczty u Kapuletów 3.. 11.Julia udaje się po radę do ojca Laurentego.. Wizyta Romea u ojca Laurentego 8.Plan wydarzeń z Romeo I Julii : 1 - Uliczna Bójka Sług Zwaśnionych rodów 2 - Zapowiedź uczty u Kapuletów 3 - Przybycie Romea na bal i spotkanie z Julią.. Przygotowania do ślubu i znalezienie nieżywej Julii.. Przybycie Romea na bal 5.. 4 - Nocna rozmowa zakochanych (tzw. scena balkonowa) 5 - Wizyta Romea u ojca Laurentego 6 - Powiadomienie Marty o terminie ślubu, udzielenie sakramentu w celi mnicha.. Treść zweryfikowana i sprawdzona.. Pojawienie się na balu 14-letniej Julii 4.. 2/193 Przeczytaj podane argumenty.. Wizyta Romea u ojca Laurentego 8.. Przybycie Romea na bal 5.. Spotkasnie młodych ludzi 6.. Śmierć mer kucja.. # Udział Romea w balu zorganizowanym w domu Montekich i ujrzenie po raz pierwszy Julii.. # Miłośc od pierwszego wejrzenia.. Dżuma w okolicach Mantui..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.