Opis swojego ulubionego zwierzaka po angielsku

Pobierz

Mój pokój, choć nie duży, lecz miły i przytulny.. Bo ja nie bardzo umiem sama pisać po angielsku tego typu wypracowania.. Nie mogą to być pojedyncze zdania, każde na inny temat.. O godzinie szesnastej, która właśnie jest, słychać w tym pomieszczeniu, uspokajające ćwierkanie ptaków siedzących na świerku, naprzeciw mojego okna.. ma być to miś.. Dawno już przestał być szczeniakiem ale .Przydatność 50% Opisz swojego przyjaciela ( po angielsku) My friend's name is Tomek.. Daisy is medium-sized and not so heavy.Przydatność 50% Opisz swojego przyjaciela ( po angielsku) My friend's name is Tomek.. ?Opisz swoją ulubioną rzecz.Po ANGIELSKU !. pomocą których bada otoczenie - dla psa wąsy są jak czujniki!. Sądzę, że chłopak na tym obrazku jest bardzo przystojny.Opis dnia po angielsku: spójniki.. poleca 75 % 1493 .. bardzo chcę mieć 6 albo 5. a nasza pani jest wymagająca.. To nic trudnego!. Ma okrągłą buzię, duże, zielone oczy z długimi rzęsami i średniej długości, ciemne, kręcone włosy.. Dziewczyna czyta książkę a chłopak gra w grę komputerową.. 2011-04-12 21:40:01 `Za co kochasz swojego ulubionego piosenkarza / piosenkarkę .. Dlatego, przyda nam się również lista spójników, które możemy wykorzystać w tekście opisującym nasz dzień.70% "Opis mojego pokoju" po angielsku; Polecane teksty: 84% List do inrmacji; 85% Gazetka o Waszyngtonie, może być jako wypracowanie o Waszyngtonie, informacje: historia, biały dom i inne , ilustaracje..

Opis osoby po angielsku.

He is 14 , he lives live in Vilafranca del Penedes, but he was born in Moroko.Opis książki Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: damcioxxx 4.5.2010 (13:22) opis Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 2 rozwiązania: autor: ewelina15123 18.5.2010 (15:25) Prosze na jutro musze napisać po angielsku opis Polski.. Człowiek byłby na pewno bardzo nieszczęśliwy, gdyby nie towarzyszyły mu zwierzęta!. Pytania widzi tylko egzaminator.. 2021-01-18 17:40:40 Pliss zad 3 z ang potrzebuje ja teraz 2021-01-18 14:52:46; Błagam niech ktos pomoże z kartą pracy DAM NAJ ZA DOBRE WYPEŁNIENIE 2021-01-18 10:23:18Masz swojego ulubionego piosenkarza lub piosenkarkę?. Co robiłeś?. Jeżeli widzi że sięgamy po smycz radośnie szczeka i merda swoim fikuśnym ogonkiem.. Moją ulubioną rzeczą jest miś.. mam także wkleić zdjęcie na tą kartkę,ale to zdrukuję.. 2012-06-01 17:41:41 Konkurs na ulubionego piosenkarza / piosenkarkę .. Jest już zemną pół roku.lubi chodzić zemną na długie spacery po parku i grać a piłkę .Jego ulubione danie to karma dla psów.ma on grubą sierść i oklapnięte uszy.jego oczy są koloru niebieskiego ,nos jest prosty.jest dość szczupły .kocham go i chce mieć takiego psa na zawszę.Mój pies - opis..

Umiesz opisać swoje wakacje po angielsku?

Tą stronę przegląda teraz 9 gości.. Na drzwiach wejściowych naklejony jest plakat mojej ulubionej .Opis obrazka po angielsku to jedno z zadań pojawiających się na maturze ustnej z języka angielskiego.. Zdający opisuje ilustrację przedstawioną w wylosowanym przez siebie zestawie i odpowiada na trzy pytania związane z tematyką zdjęcia.. Może być zmyślone Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: Ania25 24.5.2010 (21:26) Opisz z kim , z jakiej strony graniczy Polska - PO .Przykład recenzji filmu po angielsku - mój ulubiony film.. Czas czytania: 1 minuta.. Dostałam go od najlepszej przyjaciółki na ósme urodziny.. Monika jest bardzo ładna.Opis wakacji po angielsku: wstęp.. Opis mojego pokoju.. Oczywiście po niemiecku.. Mój kot ma na imię.. Jest umaszczenia szarego o pięknych ,duzych zielonych oczach.Uwielbia mruczeć i łasić się do każdego z domowników.Najbardziej lubi sie wylegiwac w oknie kiedy świeci słonko.Czasem wymyka sie przez okno by połazić tylko sobie znanymi ścieżkami.Jego ulubionym pokarmem jest mleko,które pije w .opis po angielsku swojego ulubionego aktora/aktorkę ?.

ma być opisane po angielsku.

Bywa również niecierpliwy skrobie wtedy w drzwi pcha się pierwszy wypada na korytarz.. Napisz, gdzie się znajduje ten obiekt, co można tam kupić i dlaczego lubisz tam przebywać.. Zadanie opisu obrazka trwa około 4 minut.Mój ulubiony zespół .. Przykładowy opis obrazka po angielsku: .. Na obrazku widzę młodą dziewczynę siedzącą na kanapie obok swojego chłopaka.. Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 3 rozwiązaniaZobacz 4 odpowiedzi na pytanie: Opis psa po angielsku z tłumaczeniem ;] Muszę zrobić na plastykę pracę biało czerwoną ale nie mam pomysłu co to może być np : wisiorek , pomógł by ktoś ?. Poniżej przedstawiamy przykładowe opisy wakacji po angielsku.. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.Opis jest formą pisemną, która służy przekazywaniu informacji na temat swojego przedmiotu.. Teraz, nie będziesz już mieć problemu z napisaniem opowiadania o wakacjach w języku angielskim.Opisz swój pokój poleca79% Język polski .. a tutaj polecenie z książki po polsku: Napisz o .Zobacz 6 odpowiedzi na zadanie: Napisz opis swojego zwierzaka?. źródło: repetytorium z testami Marta Rosińska i Grzegorz Śpiewak str.71(zdanie po zdaniu)Opis zwierzęcia.. Jest wysoka i szczupła.. Powrót do domu wygląda zupełnie inaczej.. Miś jest duży, ma ładny niebieski szalik.. Nasz opis dnia po angielsku musi być spójny..

Opis swojego pokoju.

To zwykły kundel, ale to zwierzak bardziej kochany i wierniejszych niż wszystkie harty i dogi razem wzięte!. Przykładowy opis psa po angielsku My dog's name is Daisy.. Sądzę, że każdy .Opisz swój pokój po niemiecku Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 2 rozwiązania: autor: magisterka 15.5.2010 (17:21) Na jutro.. jest biały.. w opisie musą znalezć się odpowiedzi na te pytania: Where is he/she fom.. to ma być na jutro na kartce dużej z brystolu albo innej.. Gdzie byłeś?. Mój pies nie jest rasowy.. Miś ten bardzo mi się podoba.Jest dla mnie bardzo ważny bo niesie za sobą wiele wspomnień.Miś jest moim przyjacielem !. Moj pies jest zwierzęciem bardzo wesołym..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.