Synonim słowa za i przeciw

Pobierz

Synonimy, czyli inaczej wyrazy bliskoznaczne do słowa mieć przeciw.Każdy znajdzie jakieś za i przeciw.. SYNONIMY, reż. Nadav Lapid.. Jeżeli znasz inne słowa bliskoznaczne do słowa "przeciwwiatrowy" lub potrafisz określić ich inny kontekst …Syonimy i analogie dla słowa "szczepionkę przeciw" w języku polskim pogrupowane według znaczeńZobacz synonimy słowa przeciw!. PRZECIW - Ola Salwa.. Wyrażenie za i przeciw posiada 8 synonimów w słowniku synonimów.. Poniżej znaj­duje się li­sta wszys­tkich zna­lezio­nych sy­noni­mów dla szu­ka­nego przez Cie­bie wyrażenia: ZA I PRZECIW.Synonim to: pro i kontra, za i przeciw, argument, dowód, powód, pretekst, przesłanka.. To również dowód i uzasadnienie, fakt, który za czymś przemawia.. składnia: (1) przeciw + C. kolokacje: (1.1) grać / walczyć / występować / protestować / strajkować / procesować się / …Synonim to: mieć przeciw, mieć przeciwko, mieć do zarzucenia, przejmować się, sprzeciwiać się.. Synonimy słowa za i przeciw: blaski i cienie, cienie i blaski, dwie strony medalu, plusy i …Synonimy do wyrażenia ZA I PRZECIW.. pojawiły się …Syonimy i analogie dla słowa "walce przeciw" w języku polskim pogrupowane według znaczeńZobacz synonimy słowa mieć przeciw!. Aby …Najczęściej używane synonimy do wyrażenia MIEĆ COŚ PRZECIW to: mieć do zarzucenia, oponować, sprzeciwiać się,.Zobacz 20 synonimów do słowa przeciw w naszym słowniku..

Zyski i straty, za i przeciw.

bab.la arrow_drop_down bab.la - Online dictionaries …Syonimy i analogie dla słowa "na przeciw" w języku polskim pogrupowane według znaczeńSynonimy te podzielone zostały na 1 grupę znaczeniową.. Jeżeli znasz inne słowa bliskoznaczne do słowa "przeciwrdzewny" lub potrafisz określić ich inny …Tłumaczenie słowa 'za i przeciw' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.. Po traumatycznych przejściach związanych ze …być za, a nawet przeciw (język polski):Poznaj definicję 'za i przeciw', wymowę, synonimy i gramatykę.. Synonim mieć przeciw - słownik synonimy słowa mieć przeciw …przeciw.. Synonim za i przeciw - słownik synonimy słowa za i przeciw to inaczej …Synonimy te zostały podzielone na 3 różne grupy znaczeniowe.. Argumentem …Synonim słowa: przeciwność Spis treści: Wszystkie synonimy do słowa przeciwność.. Przeglądaj przykłady użycia 'przeciw temu' w wielkim korpusie języka: polski.. Przeglądaj przykłady użycia 'argumenty za i przeciw' w wielkim korpusie języka: polski.Syonimy i analogie dla słowa "przeciw" w języku polskim pogrupowane według znaczeńSynonimy do wyrażenia PRZECIWNIE ZAŚ.. Znaczenia słowa … Przeglądaj przykłady użycia 'za i przeciw' w wielkim korpusie języka: polski.Słowo naprzeciw posiada 18 synonimów w słowniku synonimów..

(1.3) Jestem przeciw uznaniu pana wniosku.

1 Jest to wypowiedź, która ma na celu potwierdzenie lub obalenie tezy.. Młody Izraelczyk, Yoav, przyjeżdża do Paryża.. eurlex-diff-2018-06-20 Nie żeby miał coś przeciw …Poznaj definicję 'przeciw temu', wymowę, synonimy i gramatykę.. Jeżeli znasz inne odpowiedniki znaczeniowe do słowa "przeciw" lub potrafisz określić ich inny kontekst …Synonimy dla słowa za i przeciw to: pro i kontra, za i przeciw, argument, dowód, powód, pretekst, przesłanka.. Przykładowe wyrazy bliskoznaczne słowa przeciw to między innymi: anty, mimo, wbrew, jednak, kontra.Synonimy te podzielone zostały na 2 różne grupy znaczeniowe.. synonim za i przeciw - słownik synonimów …ZA - Janusz Wróblewski.. Poniżej znaj­duje się li­sta wszys­tkich zna­lezio­nych sy­noni­mów dla szu­ka­nego przez Cie­bie wyrażenia: PRZECIWNIE ZAŚ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.