Test ze znajomości lektury hobbit czyli tam iz powrotem

Pobierz

Dla fanów Hobbita.. 2014-12-30 16:46:50 Jakie mogą być pytania na kartkówce z treści lektury ,, Opowieść wigilijna '' ?. cz.2 2014-12-30 16:48:18 Hobbit czyli tam i z powrotem pytania na kartkówce/sprawdzianie 2014-01-06 12:13:45 Na jakiej stronie mogę znaleźć całą treść lektury J.R.R.. Test składa się z 12 pytań.. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraLiczba wyników dla zapytania 'test z lektury hobbit czyli tam i z powrotem': 10000+,,Hobbit, czyli tam i z powrotem" Teleturniej.. .Odpowiecie na pytania test z lektury (Hobbit czyli tam i z powrotem) ?. 278 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.Test zawiera 30 pytań.. Tolkien'a.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Hobbit, czyli tam i z powrotemHobbit, czyli tam i z powrotem | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Hobbit czyli tam i z powrotem - streszczenie.. Tolkien).. zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. Jest .Hobbit, czyli tam i z powrotem - streszczenie - J. R. R. TolkienHistoria wyprawy podjętej przez kompanie Thorina, do której dołącza spokojny hobbit - Bilbo B.Sprawdzian z lektury hobbit czyli tam i z powrotem to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl..

Tolkien Hobbit czyli tam i z powrotem ?

To miejsce na klucz.. Informacje o autorze i okolicznościach powstania utworu.. Tolkiena.. ^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraHobbit, czyli tam i z powrotem Test wiedzy, ze znajomości lektury pt. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Sprawdź, co wiesz o perypetiach Bilba Bagginsa i jego wesołej krasnoludzkiej kompanii!Lista pytań z lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem.. poleca 83 % .. jak ze skały odpada odłupany kawałek kamienia i odsłania małą dziurkę.. W jaki sposób zginął smok Smaug?. Załóż własny blog!. Przebieg zajęć.. Milionerzy .J.R.R.. Kim był Gandalf?. Bohaterowie.. Sprawdź swoją wiedzę!Test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem (J. R. R. Tolkien) Czas i miejsce akcji.. Po otwarciu, część skalnej ściany ustąpiła i nieprzeniknięta ciemność ogarnęła wszystkich.. Tolkien, "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test z lektury na poziomie trudnym.. Zaimki przysłowne znajdują się w szeregu: a) kiedyś, tam, ile, tamtędy b) jak, gdzie, tyle, skąd c) tak, tu, kiedyś, tam d) wtedy, gdzieś, ileś, którędy 13.TEST CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM NA PODSTAWIE "HOBBITA".. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R.. Gdzie mieszkaB gBówny bohater ksi|ki?. 2010-11-17 17:36:41Hobbit, czyli tam i z powrotem - J. R. R. Tolkien - opracowanieW tym odcinku znajdziecie charakterystykę bohaterów oraz omówienie wybranych motywów.Streszcze..

TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.

#hobbit #lektury #lekturyszkolne #jrrtolkien #tolkienTest dla tematu: Hobbit, czyli tam i z powrotem (J. R. R. Tolkien).. Skomentuj.. Sprawdzenie wiedzy uczniów z przeczytanej lektury.Hobbit, czyli tam i z powrotem Test wiedzy, ze znajomo[ci lektury pt. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. Jak Bilbo nazwał swój mieczyk?. Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Akcja powieści rozgrywa się w czasach Trzeciej Epoki Tolkienowskiego świata i trwa około roku.. polskiego w klasach IV - VI, wyd.. Tolkien'a.SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY- Tolkien " Hobbit czyli tam i z powrotem" 1.. Jak nazywaB siˇ gBówny bohater ksi|ki?. Wnętrze góry stanęło otworem przed nimi.książka J. R. R. Tolkiena "Hobbit, czyli tam i z powrotem" / wyd.. Miejscem akcji jest Śródziemie.. Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. "Hobbit" - streszczenie szczegółowe, Rozdział I - Nieproszeni goście Szanowany hobbit nazwiskiem Bilbo Baggins zamieszkiwał w Bag End, pod Pagórkiem w Hobbitonie.Pewnego dnia wizytę złożył mu Gandalf.Bilbo znał tego wędrownego wyłącznie czarodzieja z opowieści rodzinnych.Lektury / Hobbit czyli tam i z powrotem..

Znajomość utwoeu "Hobbit, czyli tam i z powrotem" Test.

Czy nadajesz się na MORSA?. Sprawdzenie znajomości lektury - kartkówka.. Poziom trudno[ci: Zredni 1.. ISKRY /, M. Ziółkowska - Sobecka "Wśród pisarzy i książek", poradnik dla nauczycieli języka .. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. Znajdź 23 postacie występujące w książce "Hobbit czyli tam iz powrotem" Znajdź słowo.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Tolkien, Hobbit, czyli tam i z powrotem, tłum.. Są rzeczy, które też możesz otagować Sprawdzian z lektury hobbit czyli tam i z powrotem?. Zaloguj się Załóż konto Menu Oferta edukacyjnaRozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Lektury 5 lat temu.. Rzeczownik bór: a) ma 2 tematy oboczne b) ma 3 tematy oboczne c) ma 4 tematy oboczne d) nie ma tematów obocznych 12.. Dla fanów Hobbita.. A - W Rivendell B - Na Samotnej Górze C - W .Test jest króciutki i prosty.. BIBLIOGRAFIA PRZEDMIOTOWA:Plik test z lektury hobbit czyli tam iz powrotem.zip na koncie użytkownika tualekserza • Data dodania: 4 kwi 2016 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test z lektury,, Hobbit, czyli tam i z powrotem '' 2021-01-19 19:20:06 Odpowiecie na pytania test z lektury ( Hobbit czyli tam i z powrotem ) ?.

... TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.

ze złością b) z obawą c) z radością i nadzieją na lepsze czasy .test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. Skomentuj.. Bilbo Baggins - bohater główny, hobbit - postać wymyślona przez autora powieści.. Jak się nazywa główny bohater książki.. Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI.. Udostępnij.. 15 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Jaka była rola Bilba w wyprawie?. TOLKIENA Tekst I: Włożyli więc złoto do worków i objuczyli nimi kuce, wcale nie zachwycone tym .. J.R.R.. Gdzie Bilbo spotkał Golluma?. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. M. Skibniewska, Iskry, W-wa 1997.. Zgadnę Twój numer z dziennika .Hobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.. "Hobbit czyli tam i z powrotem"- test z lektury.. Tolkiena.. Udostępnij..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt