Przemówienie dyrektora na zakończenie roku szkolnego 2021

Pobierz

Nie zabrzmiał ostatni dzwonek, który symbolizuje koniec roku szkolnego i początek wakacji.. To Wasz ostatni dzień w naszej szkole.. Przemówienie dyrektora na początek roku szkolnego 1 września 2021 Helena Aktualności .PRZEMÓWIENIE DYREKTOR SZKOŁY NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO.. To zdanie możemy z pewnością przytoczyć dzisiaj.. Mam zaszczyt i przyjemność powitać wszystkich tu zebranych na apelu rozpoczynającym kolejny rok szkolny.. Zapraszamy do wysłuchania słów, skierowanych przez Dyrektora szkoły, panią Edytę Ołdakowską-Dębek, do tegorocznych maturzystów.. Odpoczywajcie bezpiecznie, nabierajcie sił do dalszej nauki i pracy bo wierzę, że po wakacjach wrócimy do normalności i wspólnej nauki w ławkach szkolnych.. SZANOWNI RODZICE, GRONO PEDAGOGICZNE, PRACOWNICY SZKOŁY I WY DROGA MŁODZIEŻY!. Rozpoczynamy kolejny rok szkolny, mam nadzieję, że wszyscy bardzo dobrze odpoczęli w czasie wakacji, nabrali sił i zapału do pracy, która nas wszystkich czeka.. Programy 1-3; Podręczniki 1-3; Programy 4-8; .. LIST MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ Z OKAZJI ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2020/2021.. Dyrektor z okazji rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 Aktualności - Szkoła Podstawowa im.. Teraz spotykamy się żeby rozpocząć nowy semestr w szkole.. Niewykluczone więc, że przemówienia nauczycieli na zakończenie przedszkola będą musiały przyjąć formę elektroniczną lub pisemną.A kończy szkołę z wyróżnieniem : z klasy 8a-5,z klasy 8b-10,z klasy 8c-10,z klasy 8d-7,z klasy 8e-7.Razem 39 uczniów..

Home / Aktualności / Przemówienie dyrektora na początek roku szkolnego.

Szczepienia uczniów w wieku 12-18 lat przeciw Covid-19.. Tradycyjnie uroczystości rozpoczęliśmy od mszy świętej, podczas której ksiądz Proboszcz, Stanisław Zimny w kazaniu odwołał się do ogromnego wysiłku wszystkich tworzących środowisko szkolne.Słowo Dyrektora na zakończenie roku szkolnego!. Drodzy Uczniowie, przed Wami wakacje, czas zasłużonego odpoczynku.. Tegoroczne wyniki nauczania cieszą szczególnie, bo wszyscy wiemy, ile trudu i czasu włożyliśmy w ich osiągnięcie.przemÓwienie dyrektora szkoŁy podstawowej im.. Przed Wami nowe szkoły, nowe wyzwania, nowe sukcesy.Rozpoczęcie roku szkolnego - Fotorelacja Zarządzenie Dyrektora nr S.021.1.40.2021 z dnia 31.08.2021r.. Ktoś mądry powiedział kiedyś, że życie składa się z powitań i pożegnań.. Wszystkim serdecznie gratuluję i życzę sukcesów w przyszłym roku szkolnym.. Dzisiaj po raz kolejny pożegnaliśmy rok szkolny, który był czasem wytężonej pracy i nauki.Przemówienie Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 71 p. Leszka Wesołowskiego z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018.. Mam nadzieję, że wkrótce ponownie się spotkamy.. Jednak w każdym z tych przypadków obowiązuje inna forma dokumentacji, co w praktyce .Jestem przekonana, że w nowym roku szkolnym będziecie kontynuować swój rozwój..

jana pawŁa ii w jerzmanowej na zakoŃczenie roku szkolnego 2019/2020Rok 2020/2021.

Szanowni Państwo, drodzy uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum.. Do zobaczenia w nowym roku szkolnym.. Na szczęście w dobrym zdrowiu, które jest przecież wartością .Słowo Dyrektora na Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021.. Za nami kolejny rok szkolnej edukacji, ale jakże inny, niż zawsze.. Wracamy tu po .. Poza tym pan dyrektor Dariusz Koclejda podsumował wyniki klas w nauce oraz frekwencji, a także rozdał nagrody najlepszym i najaktywniejszym w pracy na rzecz szkoły uczniom.Przemówienie Dyrektora inaugurujące rok szkolny.. Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele!. Pozdrawiam serdecznie Dyrektor Szkoły: Katarzyna CzajkaPrzemówienie dyrektora z okazji zakończenia roku szkolnego 2019/ 2020. ks. Wawrzyńca Bochenka w CzeszowieDrodzy Uczniowie!. W niniejszym artykule znajduje się jedynie część "literacka" przemówienia.. Dyrektor Jadwigi Szwed podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego 2017/2018 dla uczniów klas V - III gimnazjum: Witam wszystkich w tak szczególnym dniu, bo koniec roku szkolnego to wyjątkowy czas nie tylko dla uczniów, ale również dla nauczycieli, pracowników szkoły a także rodziców.Przemówienie na rozpoczęcie roku szkolnego.. Gratuluję Wam tych osiągnięć i jednocześnie dziękuję tym, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę podczas konkursów, olimpiad, zawodów sportowych.Życzę Wszystkim udanego i spokojnego wypoczynku..

254 subscribers.Przemówienie Dyrektora Szkoły z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021.

Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym 2020/2021.. "Zakończenie roku szkolnego jest okazją do podziękowań, szczególnie tym spośród Was, którzy swoją pracowitością i systematycznością osiągnęli sukcesy w nauce.. W dniu 1 września br. pan dyrektor Dariusz Koclejda podczas akademii wygłosił przemówienie, w którym podziękował m.in. panu Prezydentowi Miasta Katowice Piotrowi Uszokowi za umożliwienie remontu szkoły.. w sprawie organizacji pracy szkoly List Dyrektora CKZiU Nr 1 Apel z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022 Wspomnienia z wakacji Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022 "Tischner" w MaladzeTitle: Przemówienie na zakończenie roku szkolnego Author: ABC Last modified by: spzglobien5 Created Date: 8/24/2015 11:12:00 AM Company: SP Other titlesSzkoła Podstawowa w Woli Wapowskiej - PRZEMÓWIENIE DYREKTORA SZKOŁY NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020.. Zakończenie roku szkolnego 2020/2021 - przemówienie Dyrektora szkoły.. Moi drodzy jak w poprzednich .Przemówienie p.. Podręczniki i programy.. Rozpoczynamy dzisiaj, po okresie wakacyjnego wypoczynku, a wcześniej po okresie zdalnego nauczania wynikającego z ograniczenia pracy szkoły wskutek pandemii koronawirusa, nowy rok szkolny..

Po raz kolejny zakończenie roku szkolnego jest inne niż dotychczas.

Drodzy Absolwenci - Uczniowie Klas Ósmych!. W środowe przedpołudnie zakończyliśmy kolejny niezwykle wymagający rok szkolny.. W taki sposób żegnaliśmy już maturzystów.. Do zobaczenia we wrześniu !. Mimo zaistniałej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa (Covid - 19), pragnę w swoim imieniu oraz Rady Pedagogicznej pożegnać społeczność uczniowską PSP im.To dyrektor każdej placówki z osobna podejmie szczegółowe decyzje na temat rozdania dyplomów i formy, jaką przyjmie pożegnanie z dziećmi.. Data publikacji: 21 czerwca 2021 r. Klasyfikacja roczna uczniów, przedłużenie etapu edukacyjnego czy odroczenie obowiązku szkolnego wymagają działań zgodnie z przepisami.. Mam zaszczyt powitać wszystkich na uroczystości z okazji rozpoczęcia NOWEGO ROKU SZKOLNEGO.. Nie tak dawno witaliśmy się, a dziś już nadszedł czas pożegnania.. PRZEMÓWIENIE DYREKTOR SZKOŁY NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 - 26.. Spędźcie je mądrze i odpowiedzialnie.. i obsługi!. Dzisiaj z kolei uczniowie klas pierwszych i drugich odbierają świadectwa.Przemówienie Dyrektora na zakończenie roku szkolnego klas III.. Zapewne myślami większość z nas jest już daleko stąd.na akademii z okazji zakończenia roku szkolnego.. Nadeszła chwila, której oczekiwaliście od początku września - dzisiaj kończymy ten szczególny rok szkolny, który był pełen niespodzianek, wyzwań i niepewności dla całej naszej społeczności.. Jeszcze tak niedawno staliśmy tu, aby przeprosić, podziękować a przede wszystkim życzyć sobie udanego wypoczynku.. Dyrektor szkoły ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt