Europa i ameryka po 1 wojnie światowej test

Pobierz

Sprawdzian historia klasa 4 - test z całego podręcznika.. Przerwij test.. Zestaw: " 202a System wersalski.. Zgodnie z nią kraj …klasa 7 Swiat po I wojnie światowej szkoła histori lekcja Przewiń.. I wojna światowa zakończyła się podpisaniem zawieszenia broni w Compiègne pod Paryżem: 3 …Test zawiera 20 pytań.. Zaznacz poprawną …202a System wersalski.. sprawdzian z historii swiat po 1 wojnie swiatowej pdf ( …Polityka Stanów Zjednoczonych wobec Europy w latach 1914 - 1989. kl. 7 Świat …Polska, Europa, świat po I wojnie światowej (lekcja powtórzeniowa) RNbyGiWlvJzLr 1 Delegacja niemiecka na konferencji w Paryżu Delegacja niemiecka na …Rozdział 20.. Korzystanie z serwisu wymaga aktywowania obsługi plików cookie.. Europa po I Wojnie Światowej Test Charakterystyka polityki państw totalitarnych Test Kultura, nauka i sztuka okresu międzywojennego …Odpowiedz przez Guest.. Europa po I Wojnie Światowej - test, testy wiedzy.. Sprawdzian zawiera pytania o system wersalski, odbudowę powojenną i wielki kryzys Kryzys demokracji w Europie ZSRR w okresie między wojennym …Liczba wyników dla zapytania 'europa i ameryka po i wojnie': 10000+ Europa i Ameryka po I wojnie Połącz w pary.. Odpowiedź: Europa.. Sprawdzian historia klasa 4 …1 Wojna Światowa (Quiz) Super!. Sprawdzian zawiera pytania o system wersalski, odbudowę powojenną i wielki kryzys Kryzys demokracji w Europie ZSRR w …europa i ameryka po i wojnie Światowej opublikowane: 30 sie 2017, 11:58 przez Iwona Drzymała [ zaktualizowane 19 kwi 2020, 05:23 ]Sprawdzian 1..

Europa i Ameryka po I wojnie światowej 2.

Europa po I Wojnie Swiatowej Test Charakterystyka.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Rozwiąż test: 6.. 23 times.test > Świat po I wojnie światowej.. po 1 wojnie światowej zrodził się konflikt zbrojny w latach i toczył się w Europie.Uksztaktowal się nowy …europa po i wojnie światowej sprawdzian.pdf (21 KB) Pobierz.. Zadanie 16 - Źródło - test wyboru i pytanie otwarte .Test: Świat po I wojnie światowej Sprawdzian zawiera pytania o system wersalski, odbudowę powojenną i wielki kryzys Kryzys demokracji w Europie ZSRR w …POOWIE XX WIEKU Droga ku wspolnej Europie; Daleki Wschod po II wojnie swiatowej; Rozpad systemu .Plik I wojna swiatowa Test Grupa B odpowiedzi.doc na koncie …Test System wersalski.. Podsumowanie lekcji: ćw.. Film Zmiany terytorialne w Europie po I wojnie światowej - plik wideo …OSTATECZNE DECYZJE W SPRAWIE POLSKIEJ Ostatecznie dostaliśmy Wielkopolskę i Pomorze Gdańskie bez Gdańska, który pozostał wolnym miastem pod kontrolą międzynarodową, lecz …Rozdział 20. po zakończeniu I wojny światowej w Paryżu odbyła się konferencja pokojowa, która trwała od stycznia 1919 do stycznia 1920 r. b. na konferencji czołową rolę …Sprawdziany na podstawie podręcznika Wczoraj i dziś wydawnictwa Nowa Era.. A. utrata armii B.Opublikowany in category Historia, 01.11.2020 >> "Europa i Ameryka po I wojnie światowej"Ćwiczenie 2 : Oto wymyślone wypowiedzi mieszkańców, Czechosłowacji …a..

Europa i Ameryka po I wojnie światowej.

W 1918 roku.. Aby uzyskać dostęp do testu, proszę aktywować …wg As24.. Europa po I Wojnie Światowej ".. polityki panstw totalitarnych …sprawdzian z historii świat po 1 wojnie światowej pdf.pdf (22 KB) Pobierz.. (3 punkty) Zaznacz postanowienia traktatu wersalskiego wobec Niemiec.. Stany Zjednoczone od 1823 r. opierały stosunki zagraniczne na doktrynie Monroe'a.. A. konieczność zapłaty …Europa i Ameryka po I wojnie światowej 1.. (3 punkty) Zaznacz postanowienia traktatu wersalskiego wobec Niemiec.. Wersja A i B - plik pdf.. Które z państw powstało po zakończeniu I wojny św?. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Brakuje odpowiedzi.. wg Joanna46W 1917 roku.. Pytanie 1 /30.. Świat po I wojnie światowej.. Stany Zjednoczone nie brały udziału w I Wojnie Światowej.. Europa i Ameryka po I wojnie światowej Polecenie 1.. Traktat wersalski Stosunek Wielkiej Trójki do pokonanych Niemiec - Francja: osłabienie - Anglia: brak osłabienia - USA: …Test: Świat po I wojnie światowej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.