Ile trzeba mieć punktów żeby dostać się do technikum elektrycznego

Pobierz

Jeżeli jest jedna klasa to najlepszych 30-32 I wynik tego ostatniego jest tym czego chcesz się dowiedzieć.. - Sukces zapewniało u nas zdobycie 100-110 punktów - mówi z kolei Urszula Sławek, dyrektor XXII LO im.. Odpowiedź na to pytanie przyda się wszystkim, którzy 2 lipca 2021 otrzymają wyniki egzaminu ósmoklasisty.W przypadku gdy kandydat ma więcej niż jedno szczególne osiągnięcie z takich samych zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych, na tym samym szczeblu wymienione na świadectwie ukończenia gimnazjum, przyznaje się jednorazowo punkty za najwyższe osiągnięcie tego ucznia w tych zawodach, z te maksymalna liczba punktów możliwych do .Wie ktoś może, ile punktów mniej więcej trzeba zdobyć, żeby dostać się do technikum ekonomicznego z większą ilością godzin w ZSTE na Reja?. np. w Sopocie w roku 2005 trzeba było mieć punktów około 60 żeby się tam dostać, do chłodniczaka w Gdyni w roku 2005 110 punktów, nieco ponad sto trzeba było mieć też na ten kierunek do technikum łączności w Gdańsku.Maksymalna liczba punktów, jaką może otrzymać uczeń wynosi 200.. Pod uwagę brane są następujące przedmioty: j. polski, j. angielski, informatyka, geografia.. 2.- technik grafiki i poligrafii cyfrowej, technik mechatronik, technik pojazdów samochodowych - 100 punktów - technik elektryk, technik elektronik - 90 punktówJa mogę się wypowiedzieć tylko na temat technikum hotelarskiego, bo do takowego uczęszczam..

Ile trzeba mieć punktów, żeby dostać się do liceum lub technikum?

Wprawdzie punktów miałam łącznie 76 na tym egzaminie i mogłam spokojnie iść do jakiegoś liceum, wybrałam technikum.. Maksymalnie absolwenci szkół podstawowych mogą uzyskać 200 punktów (oceny, wyniki egzaminów, udział w olimpiadach,.Jeszcze wyższe progi były w Zespole Szkół Łączności - aby dostać się do klasy kształcącej techników programistów, trzeba było mieć aż 158,60 pkt, a w trzech klasach o profilu .Szczerze mówiąc, to jak olałeś ciepłym moczem III klasę gimnazjum, to nie radzę ci iść do technikum, bo sobie nie poradzisz, chyba że naprawdę weźmiesz się w garść.. odpowiedział (a) 03.03.2014 o 21:26: .. blocked.. Im zdolniejsi wybiorą klasę w.Wrocław.. A to zależy od wielu czynników.. odpowiedział (a) 29.03.2012 o 10:40. tez mialam taką srednią i sie dostalam :) mialam same 2 i 3 itd i malo pkt.Progi punktowe w lepszych placówkach zazwyczaj wahają się od 150 do 200 punktów.. Zobacz galerię (9 zdjęć) Ile trzeba mieć punktów, aby .Właściwie to 4.2 .xd ale boje się że sobię nie poradzę w technikum.xd.. ale na gorszy profil się dostaniesz , ale chyba niestety nie u nas , u nas trzeba mieć 80-90 punktów , moja koleżanka miała 145 , i jakos jej idzie w szkole .Przecież z samymi 3 za oceny zdobędziesz już z 30/40 pkt (nie mam pojęcia jak to jest liczone u ciebie..

Szkoła nie określa limitu punktów do poszczególnych klas - decyduje ranking punktów.

Sprawdź!. Interesuje mnie technikum nr6 w Rzeszowie j.A jeśli chodzi o poziom tego technikum to chyba to , że 35% po pierwszym roku odpada mówi samo za siebie .Prób punktowy ok 120 pkt Nic nie mówi, ja chodziłem do technikum i w pierwszej klasie z 35 osób zrobiło się 25 albo 26, powody najczęściej były takie że nie chodzili, lub przychodzili jak mieli.wszystko zależy od miasta, szkoły, rocznika.. Z tego co wiem, żeby dostać się.. * Maksymalna liczba punktów możliwych do uzyskania za wszystkie osiągnięcia wynosi 18 punktów.Technikum nr6 "elektronik" Rzeszów ile trzeba mieć punktów ?. A także Zespół Szkół Ekonomicznych w Poznaniu - technik ekonomista - minimum 137 .Szkoła mie może określić minimalnej liczby punktów z jaką się dostajesz.. Jak obliczyć punkty?. Oczywiście nie oznacza to, że jeśli masz 70 pkt to się dostaniesz bo mogą być progi jeśli profil jest atrakcujny i mogą przyjmować od np 90.Aby obliczyć orientacyjną liczbę punktów do liceum / technikum / szkoły branżowej po ósmej klasie potrzebujesz: Ocen z matematyki, polskiego i dwóch wybranych przedmiotów, wyników egzaminu ósmoklasisty, informacji o dodatkowych aktywnościach (lub ich braku).By dostać się do najbardziej obleganej klasy - technik logistyk - trzeba było mieć co najmniej 123 punkty..

Żeby składać do technikum trzeba mieć minimum 70/200, a do LO minimum 80/200.

Dostają się najlepsi.. Bo się tam wybieram i nie wiem czy przedział punktowy jest w granicy 120-140 czy może wyższy.Żeby w ogóle dostać się do naszej szkoły, było to 158,4 punktów.. Głównie od tego ile osób się zgłosi i jak im pójdą egzaminy.Żeby dostać się do pierwszej klasy w I LO czy II LO trzeba będzie uzyskać 130 punktów, a do Zespołu Szkół Technicznych od 90 do 120 pkt.. - To będzie wiadomo dopiero po rekrutacji - tłumaczy Borowicz.Do szkół z górnej półki, np. z czołówki rankingów, liczba punktów gwarantująca miejsce zazwyczaj jest.. trzycyfrowa 123rf.. m 18 czerwca 2019, 14:0110 liceum trzeba mieć minimum do klasy językowej 128 punktów a nie jak to piszą 77Kalkulator punktów do liceum 2021 to zagwozdka dla wielu uczniów.. Egzamin ósmoklasisty jest .Ile trzeba mieć punktów by dostać się do technikum hotelarskiego i jakie 4 przedmioty technikum hotelarskim się liczą?. Hieronima .Zadanie: ile trzeba mieć punktów żeby dostać się do technikum Rozwiązanie: na to chyba nie ma określonej ilości punktów to zależy od ilości chętnych do technikum i Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.To zależy do jakiego technikum ale ogólnie żeby się dostać to słyszałam , że wystarczy nawet 60 pkt ..

O tym, jaki próg punktowy trzeba przekroczyć, by dostać się do klasy, co roku decyduje poziom kandydatów.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.