Chłopcy z placu broni sprawdzian z odpowiedziami

Pobierz

Udostępnij.. 69 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. *.200.140) wysłano z m.cda.pl 2020-02-22 14:37:11 +7Chłopcy z Placu Broni mają plac przy tartaku, zaś Czerwone Koszule - ruiny na wyspie w Ogrodzie Botanicznym.. Quiz wiedzy z lektury "Chłopcy z Placu Broni".. A Gereb jest zdrajcą B Gereb nie jest zdrajcą 4. d) Nemeczek.Był bohaterski, waleczny, zawsze gotowy do poświęceń w imię dobra Placu Broni, który traktował jak swoją małą ojczyznę.. Park Wolności.. Jak nazywali się wrogowie Chłopców z Placu Broni?. Odpowiedz Najnowsze Najstarsze Najlepiej ocenione Kamerzysta123.. Zapraszamy również do drugiego Quizu z tej lektury Chłopcy z Placu BroniKim był Nemeczek na Placu Broni?. Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami .Najbardziej elegancki wśród chłopców z Placu Broni był: a) Barabasz b) Czonakosz c) Boka d) Czele Rozwiązanie - Plan wojenny obrony Placu Broni przygotował: a) Gereb b) Nemeczek c) Weiss d) Boka Rozwiązanie - W wyprawie do Ogrodu Botanicznego w celu zawieszenia czerwonej kartki w obozie wroga wzięli udział: .W tym quizie znajdziesz pytania dotyczące lektury "Chłopcy z Placu Broni"!. Gereb.Title: Chłopcy z Placu Broni Author: TestWiedzy.pl Keywords: testy, quizy, tset o dostojewskim Created Date: 1/26/2021 6:04:31 AMPlik Testy z lektury z odpowiedziami Chłopcy z Placu broni.doc na koncie użytkownika roza05 • folder Chłopcy z Placu Broni • Data dodania: 28 mar 2015Publikacja zawiera testy ze znajomości lektury "W pustyni i w puszczy" oraz "Chłopcy z Placu Broni".Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnára składa się z 23 pytań, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto przeczytał książkę.Chłopcy z Placu Broni - test z lektury 2013-01-27 22:12:09; Twój ulubiony bohater z lektury " Chłopcy z Placu Broni ": Chłopcy z Placu Broni 2013-10-20 13:33:08; Mam sprawdzian z lektury chłopcy z placu broni tu macie pytania a komentarzach napiscie odpowiedzi bede wdzieczby 2011-05-18 15:54:03; gzie znajde streszczenie lektury,, Chłopcy .Witaj na stronie Quizz.pl..

mam sprawdzian z borsukiem od polaka i tego nigdy nie widziałam na dupe buu!!

Powodzenia!. c) Czele.. Skomentuj.. Czerwonoskórzy witali dowódcę zapalając latarnię.. Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnára składa się z 23 pytań, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto przeczytał książkę.Najbardziej kompletny test z lektury Chłopcy z Placu Broni jaki znajdziesz w sieci.. Jaką odpowiedź uzyskał ojciec Gereba od Nemeczka?. A porucznikiem B szeregowcem C podporucznikiem 3.. Podstawowa; Język polski; Lektury; 05.05.2019 11:43.. U góry znajdziesz quiz Lektura Chłopcy z Placu Broni.. O jakiej porze roku rozpoczyna się akcja powieści ?. Chłopiec, który zdradził przyjaciół to Gereb.. Test będzie łatwy , ale i także trudny .. W głosowaniu na dowódcę "Chłopców z Placu Broni" zwyciężył Boka.. Powiem tyle : Miłej zabawy !. w XVIII w. na początku XX w. pod koniec XIX w. Wschodząca gwiazda .Podj ąłem si ę nowego przekładu "Chłopców z Placu Broni", gdy Ŝ ku swemu zdziwieniu stwierdziłem, Ŝe w stosunku do w ęgierskiego oryginału, w polskim tłumaczeniu Janiny Mortkowiczowej z 1913 roku, istniej ą po pierwsze: powa Ŝne opustki, po drugie: istotne zmieniaj ące sens powie ści przeinaczenia.Witaj na stronie Quizz.pl.. Był dobrym przykładem przywódcy, ponieważ wiedział, że samemu także należy przyznać się do błędu i nie próbował unikać kary tylko dlatego, że ma wyższą rangę, niż pozostali członkowie załogi.Chłopcy z placu broni - test ..

U góry znajdziesz quiz Chłopcy z placu broni test.Sprawdź co wiesz o lekturze Chłopcy z placu broni test.

Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Chłopcy z Placu Broni1) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Smołek.. Średnia 9/11.. Bezcenna w mieście okazuje się przestrzeń.. Sprawdzian - "Chłopcy z Placu Broni"!. 3 / 11 Który chłopiec był zdrajcą?. O tchórzostwo chłopców z Placu Broni oskarżył ich Feri Acz.. Odpowiedz anonim140 (*.. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. w Warszawie w Budapeszcie w Bukareszcie Kiedy rozgrywa się akcja powieści ?. 1 / 11 Czarny pies, przyjaciel chłopców bawiących się na Placu, miał na imię: Reks.. 2) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka.. Lista pytań z lektury Chłopcy z Placu Broni.. A Czerwonoskórzy, czyli Czerwone Koszule B Nie mieli wrogów C Chłopcy z Placu pod Kasztanami 5.Katalog Małgorzata Makowska, 2015-02-10 Rzekuń Język polski, Sprawdziany i testy Test ze znajomości lektury "Chłopcy z Placu broni".Chłopcy z Placu Broni • lektury • pliki użytkownika poczta.anka przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Testy z lektury z odpowiedziami Chłopcy z Placu broni.doc, Chłopcy z Placu Broni streszczenie w pigułce.docfilm lepszy ksażka buuu!.

Ponieważ chłopcy z Czerwonych Koszul nie mają gdzie grać w palanta, postanawiają odebrać drużynie Boki plac przy tartaku.

Odpowiedzi (1) Załącz plik.. w lecie na wiosnę jesienią Jaki stopień wojskowy miał Ernest .. 'Chłopcy z Placu Broni' - test znajomości lektury.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Chłopcy z Placu Broni21 pytań z lektury "Chłopcy z Placu Broni", czy dasz radę odpowiedzieć na wszystkie pytania?Opis testu.. Zgłoś nadużycie.. 2 / 11 Bazą ''czerwonoskórych'' był: Ogród Botaniczny.. Sprawdź się!. są na przykład 2 poprawne odpowiedzi: 12-15, 13-14 bo mieli po 13 lub 14 lat a między liczbami 12 .Mam sprawdzian z lektury chłopcy z placu broni tu macie pytania a komentarzach napiscie odpowiedzi bede wdzieczby.. Gdzie rozgrywa się akcja utworu ?. Feri Acz kazał Pastorom wykąpać Nemeczka.. d) Gereb zabrał chorągiewkę z Placu Broni..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.