Charakterystyka niki mickiewicz wikipedia

Pobierz

Uczęszcza do Gimnazjum nr 13 im.. Nika Mickiewicz - trzynastoletnia koleżanka Felixa i Nika, chodzi z chłopakami do tej samej klasy.. Dodaj opis/charakterystykę bohatera Nika Mickiewicz.. Razem z Felixem próbują połączyć swoje siły, by stworzyć inteligentne roboty.Mieszka przy ulicy Serdecznej w Warszawie, uczęszcza do Gimnazjum im.. Nika jest ładną dziewczyną o oryginalnej urodzie.. Nika jest osobą odpowiedzialną, silną, mądrą i inteligentną.. Tom 12".Charakterystyka bohaterów felix net i nika 3 września 2020 18:57 Materiały Chłopak jest liderem w drużynie i jak widać ulega on nawróceniu, tzn stoi po .Po lewej stronie znajdują się opisy postaci "Felix", bohatera książki "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Wraz z rodzicami mieszka na ostatnim piętrze dwudziestopiętrowego apartamentowca.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Charakterystyka Niki - co oznacza imię Nika?. Po wejściu na danego bohatera możesz dodać do niego opis.Net Bielecki to jeden z głównych bohaterów cyklu książek pt. "Felix, Net i Nika" Rafała Kosika.. Uczęszcza do Gimnazjum nr 13 im.. Mieszka w półtorapokojowym mieszkaniu na trzecim piętrze starej kamienicy na Pradze.. prof. Stefana Kuszmińskiego.Charakterystyka wewnętrzna Doskonale rozumie się z Felixem i Niką.. Niewysoka, ma kręcone, rude włosy, zielone oczy i piegi..

Jest bardzo pomysłowy, ma ścisły, logiczny umysł.2 Nika Mickiewicz - charakterystyka 3 Net Bielecki - charakterystyka.

prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie i przyjaźni się z Felixem Polonem i Netem Bieleckim, razem .Nika Mickiewicz - główna bohaterka serii książek pt. Felix, Net i Nika.. Podstawowe informacje o bohaterze Nika to 13-letnia uczennica klasy Ia gimnazjum w Warszawie, współtowarzysz przygód Felixa i Neta.. Przez większą część serii uczęszcza razem ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi - Felixem i Netem do drugiej klasy gimnazjum.. Ma niesforne, rude loki, zielone oczy, lekko zadarty nos, trochę piegów i szczupłą sylwetkę.. Razem z Netem i Niką tworzą superpaczkę i przeżywają niesamowite przygody.Felix, Net i Nika - cykl książek science fiction dla dzieci i młodzieży, autorstwa Rafała Kosika, wydawanych przez wydawnictwo Powergraph.Opowiada o przygodach trójki tytułowych młodych przyjaciół - Felixa Polona, Neta Bieleckiego oraz Niki Mickiewicz - uczęszczających do warszawskiego gimnazjum im.. Brak dodanych opisów i charakterystyk dla postaci Nika Mickiewicz.. Dla Niki rodzina jest najważniejsza.. Jest ona szczupłą i bardzo ładną dziewczyną o rudych lokach i zielonych oczach.Ma dysleksję i dysgrafię oraz liczne fobie, takie jak klaustrofobia, akrofobia czy nyktofobia.. Dziewczyna z charakterem, odważna i samodzielna..

Najbardziej lubi nosić dżinsową kurteczkę, spódniczkę, cienkie rajstopy i czarne martensy, zwykle spina włosy spinką.Pobierz: charakterystyka niki mickiewicz.pdf.

Razem z Felixem próbują połączyć swoje siły, by stworzyć inteligentne roboty.Śmieszne teksty są jego znakiem rozpoznawczym.. Zawsze chodzi w rozczochranych włosach, ale i tak ma duże powodzenie u płci pięknej.. RABAT 15% NA PRODUKTY Z WYPRZEDAŻY .. Ma urodziny w drugiej połowie września.. Jury złożone z krytyków muzycznych, jednej celebrity oraz specjalisty nurkowego kończyło właśnie omawiać występ sławnej aktorki w programie "Gwiazdy śpiewają pod wodą".Nika Mickiewicz.. Jest chłopakiemNiki.. Nie rozstaje się ze swoimi starymi martensami.. Dla członków Nike.. Po lewej stronie znajdują się opisy postaci "Nika Mickiewicz", bohatera książki "Felix Net i Nika oraz sekret Czerwonej Hańczy.. Nika Mickiewicz - bohaterka polskiej serii Felix, Net i Nika Rafała Kosika.. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.. Jest bardzo pomysłowy, ma ścisły, logiczny umysł.. Kliknij na nazwisko postaci aby zobaczyć o niej informacje.. W rankingu imion 2019/2020 Nika zajęła 251 miejsce.. Popularność imienia Nika.. Jego wielką pasją jest informatyka, to on stworzył na podstawie programu ojca Manfreda.. Urodziła się w lipcu lub sierpniu 1992 w Warszawie.. Urodziła się w lipcu 1992 lub 1991 w Warszawie.. 1 Wygląd 2 Charakter 3 .Felix, Net i Nika oraz Orbitalny Spisek (2008) Felix westchnął i przełączył na telewizję..

Tagi: MENU • Felix, Net i Nika • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie szczegółowe • Felix, Net, Nika - bohaterowie • Felix Polon - charakterystyka • Nika Mickiewicz - charakterystykaAplikacje Fandomu Miej swoje ulubione fandomy zawsze pod ręką, a nigdy niczego nie przegapisz.

Ma dysleksję i dysgrafię oraz liczne fobie, takie jak klaustrofobia, akrofobia czy nyktofobia.. Gdy miała sześć lat, jej mama zmarła.Nika Mickiewicz to jedna z głównych bohaterów serii "Felix, Net i Nika".. Użyj kodu NIKE2021 podczas składania zamówienia*.Hejka potrzebuje charakterystyki Niki Mickiewicz,,Felix,Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi'' Chodzi o to że mam takie zadanie i mam dodać z kim bym chciała się zaprzyjażnić wybieram Nikę bo najłatwiejsze więc no pomóżcie.Najlepiej rzeby było na cała kartkę zeszytu do polskiego.Znajdziesz tutaj charakterystyki bohaterów i postaci książki "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.. Ma czternaście lat.. Rodzice Niki nie żyją (jej mama zmarła, kiedy dziewczyna miała sześć lat, a tata zmarł 2 lata temu; jak mówiła - jej tata był akwizytorem).Nika Mickiewicz to jedna z głównych bohaterów serii książek "Felix, Net i Nika".. Znacie takie Potterowskie strony jak np.: "Wierzę, że rodzice mają mój list z Hogwartu", czy "Być mądrzejszym od Hermiony.Charakterystyka postaci Nika Mickiewicz.. W 2019 roku imię Nika .Lista postaci z cyklu Felix, Net i Nika - lista postaci, występujących w serii Felix, Net i Nika polskiego pisarza Rafała Kosika.W świecie Nike znajdziesz niezapomniane doświadczenia i innowacyjne produkty.. Informacje.. Wraz z dwójką przyjaciół (Felixem i Niką) przeżywa szalone i nieprawdopodobne przygody..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.