Audiobook dla dzieci doktor dolittle i jego zwierzęta

Pobierz

Wydawca: Wydawnictwo Aleksandria.. Udaje mu się nawet pokonać groźną ch25,03 zł 36,99 zł Oszczędzasz 11,96 zł.. T.Obowiązkowa pozycja zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, którzy pamiętają, jak to jest być dzieckiem.. Wydawca: Zysk we współpracy ze Storybox.. Szczegóły.. Opowiada o przygodach niezwykłego bohatera - doktora Johna Dolittle a, zawsze pogodnego i życzliwego przyjaciela zwierząt, ikonki świata dziecięcej kultury i wyobraźni.Obowiązkowa pozycja zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, którzy pamiętają, jak to jest być dzieckiem.. Wraz ze swoimi zwierzęcymi przyjaciółmi wyrusza na Czarny Ląd, by pomóc małpom.. Doktor bardzo lubił zwierzęta i posiadał ich sporą gromadkę.. Doktor Dolittle i jego zwierzęta, znana książka Hugha Loftinga, ukazuje się w formacie audiobooka, w interpretacji Moniki Kwiatkowskiej, w reżyserii Agnieszki Putkiewicz i z ilustracjami Zbigniewa Lengrena.. Tytuł ten otwiera całą serię, na którą składają się jeszcze między innymi pozycje Podróże doktora Dolittle, Poczta .ISBN: 978-83-8116-253-1.. Nie ma dnia, żebym nie włączała dziewczynkom audiobooka - one uwielbiają słuchać opowieści o swoich ulubionych bohaterach, a ja mam czas dla siebie.Nowe tłumaczenie jednej z najpopularniejszych szkolnych lektur o przygodach doktora Dolittle w brawurowej interpretacji Edyty Jungowskiej..

I to nie byle jakie zwierzęta!

Data zakończenia 2021-04-22 - cena 25,15 zł♫Audiobook w formacie MP3.. Wydawca: Biblioteka Akustyczna.Doktor Dolittle ma wielu przyjaciół, tyle że… nie są nimi ludzie, a zwierzęta.. Małpka Czi-Czi, kaczka Dab-Dab, sowa Tu-Tu, papuga Polinezja, prosię Geb-Geb i pies Jip, a przecież grono przyjaciół Doktora stale się powiększa.Bardzo dawno temu żył doktor, a nazywał się Dolittle, John Dolittle.. Historia sympatycznego doktora Dolittle, który posiada niezwykłą umiejętność - rozumie język zwierząt!. Wydawca: Jung-off-ska.. Pewnego dnia jego papuga, Polinezja, uczy go języka zwierząt.. Książki możesz posłuchać na dowolnym smartfonie, tablecie czy komputerze.. Przedsprzedaż od 10 maja br. Zapraszamy do przedpremierowej promocji.. Niezwykły doktor, ulubieniec dzieci, poznaje mowę zwierząt, dzięki czemu staje się ich najsłynniejszym na świecie lekarzem.. W swoim skromnym domu z .Rok wydania: 2020.. Doktor John Dolittle nie jest typowym odważnym, pięknym i wszechmocnym superbohaterem.. Małpka Czi-Czi, kaczka Dab-Dab, sowa Tu-Tu, papuga Polinezja, prosię Geb-Geb i pies Jip, a przecież grono przyjaciół Doktora stale się powiększa.. Wspieraj Legalne Źródła zamiast strony typu chomikuj.Doktor Dolittle i zwierzaki - premiera genialnego audiobooka dla dzieci w nowym przekładzie w wykonaniu Edyty Jungowskiej!.

Doktor Dolittle i jego zwierzęta - Hugh Lofting.

Wszystko za sprawą jego niezwykłej zdolności rozumienia zwierzęcej mowy.John Dolittle - najsłynniejszy na świecie lekarz zwierząt!. Audiobooki Dla dzieci Literatura światowa Współczesna Klasyka Literatura polska Współczesna Klasyka Słuchowiska Dla dorosłych Dla dzieci Bajki-grajki Wiersze i wierszyki Baśnie, bajki i legendy, mity Przygodowe .The Story Of Doctor Dolittle (1920) (Kragen Wanda — 1934) Doktor Dolittle i Jego Zwierzęta (01) Puddleby.. Doktor bardzo lubił zwierzęta i posiadał ich sporą gromadkę.. Wydawca: Siedmioróg.. k. Oprawa: etui kartonowe Edyta Jungowska czyta klasykę literatury dziecięcej "Doktor dolittle i jego zwierzaki" Hugh Lofting w nowym przekładzie jednego z najwybitniejszych polskich współczesnych tłumaczy - Michała Kłobukowskiego, laureata wielu prestiżowych nagród za wybitne tłumaczenia (m. in.. Wyselekcjonowana oferta, recenzje na naszym blogu, możliwość obejrzenia książek w środku.. (+ niespodzianka) Audiobooki ratują nam życie.. John Dolittle - najsłynniejszy na świecie lekarz zwierząt!. Gdy doktor zrozumie ich mowę, postanawia zostać weterynarzem.. Książki możesz posłuchać na dowolnym smartfonie, tablecie czy komputerze.. Jest bardzo surowy, kiedy zwierzęta są źle traktowane.Wydawnictwo: Jung-off-ska sp.. Największy ich przyjaciel i jedyny człowiek, który włada wszystkimi językami zwierzęcego świata..

Kategorie: Audiobooki / dla dzieci.

Niezwykły doktor, ulubieniec dzieci, poznaje mowę zwierząt, dzięki czemu staje się ich najsłynniejszym na świecie lekarzem.ISBN: 978-83-6633-940-8.. Jest lekturą obowiązkową dla klasy II szkoły podstawowej.. Wyjątkowa księgarnia dla dzieci, w której znajdziesz tylko dobre książki dla dzieci i młodzieży.. Bardzo dawno temu żył doktor, a nazywał się Dolittle, John Dolittle.. "Doktor Dolittle i jego zwierzaki" Hugh Lofting w nowym przekładzie jednego z najwybitniejszych polskich współczesnych tłumaczy - Michała Kłobukowskiego, laureata wielu prestiżowych nagród za wybitne tłumaczenia (m. in .Audiobook Doktor Dolittle i jego zwierzęta mp3.. Powieść angielskiego pisarza Hugh Loftinga Doktor Dolittle i jego zwierzęta należy do światowego kanonu literatury dla dzieci.. Przecież to tylko niepozorny sympatyczny lekarz , który zadziwia nas swoją szlachetnością, empatią i, oczywiście, wyjątkowym darem - znajomością języka zwierząt.. Opowiada o przygodach niezwykłego bohatera - doktora Johna Dolittle'a - zawsze pogodnego i .rok wydania: 2003 NR KAT.. Lektor: Stanisław Biczysko.. Długość nagrania: 3 godz. 33 min.. "Wielkomiluda" Roalda Dahla)Doktor Dolittle i jego zwierzaki - Edyta Jungowska audiobook..

Edyta Jungowska czyta klasykę literatury dziecięcej.

Historia sympatycznego doktora Dolittle, który posiada .ISBN: 978-83--1.. Wspieraj Legalne Źródła zamiast strony typu chomikuj.Doktor Dolittle i jego zwierzaki.. Oceń ten produkt jako pierwszy.. Największy ich przyjaciel i jedyny człowiek, który włada wszystkimi językami zwierzęcego świata.. Nowe tłumaczenie jednej z najpopularniejszych szkolnych lektur o przygodach doktora Dolittle w brawurowej interpretacji Edyty Jungowskiej.. Poza złotą rybką, mieszkającą w stawie z tyłu ogrodu, trzymał króliki w spiżarni, białe myszki w fortepianie, wiewiórkę w bieliźniarce i jeża w piwnicy.H.Lofting - Doktor Dolittle i jego zwierzęta • AUDIOBOOKI dla dzieci • pliki użytkownika magdagurtowska przechowywane w serwisie Chomikuj.pl Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Informacje o Doktor Dolittle i jego zwierzęta Audiobook - w archiwum Allegro.. Doktor Dolittle i Jego Zwierzęta (02) Mowa Zwierząt.. Lektor: Edyta Jungowska.. Doktor Dolittle i jego zwierzaki - Hugh Lofting.. Doktor Dolittle i Jego Zwierzęta (03) Nowe Kłopoty Pieniężne.. Lektor: Jarosław Boberek.. Pobierz i przesłuchaj fragment audiobooka za darmo.. Tylko on przepisze koniowi okulary, zaplombuje krokodylowi ząb, a szczura wyleczy z żółtaczki.Doktor Dolittle i jego zwierzętaAutor: Hugh LoftingTłumaczenie: Wanda KragenCzyta: Tadeusz RossKategoria: Dla dzieciDługość: 2 godziny 35 minutObowiązkowa po.. I to nie byle jakie zwierzęta!. Każdy, kto złoży zamówienie w sklepie internetowym na audiobook "Doktor Dolittle i jego zwierzaki" do 20 maja br. otrzyma .> Dla dzieci > Doktor Dolittle i jego zwierzęta.. Wydawca: Biblioteka Akustyczna..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt