Matura ustna angielski opis obrazka pdf

Pobierz

Opis egzaminu Jak się pewnie domyślasz, egzamin maturalny z języka angielskiego zdaje się w języku angielskim.. Jesteś na pierwszych zajęciach.. W tej sekcji chcemy Cię przygotować do zadania 2 , które wymaga od zdającego przede wszystkim zwięzłego przekazu informacji.Opis obrazka jest jednym z zadań maturalnych.Jest kilka sposobów rozwiązywania tego zadania.. W zdaniu tym najważniejsze jest odpowiedzieć na 3 podstawowe pytania.. Innymi słowy należy znać kryteria oceniania egzaminu.. Pierwsze pytanie jest zawsze do obrazka, drugie dotyczy Waszej opinii na dany temat zaprezentowany na ilustracji, a .Plik matura ustna opis obrazka polski.pdf na koncie użytkownika gijith • Data dodania: 29 wrz 2017 Jednym z najpopularniejszych jest rozpoczęcie od ogólnego opisu tego, co widzimy na zdjęciu, a potem przejście do opisywania szczegółów i dzielenia się własnymi przypuszczeniami.Matura ustna z języka angielskiego: pytania egzaminatora do ilustracji.. Matura już tuż tuż!. Matura ustna z angielskiego często sprawia problem, ponieważ osoby, które gorzej radzą sobie z tym językiem i rzadko rozmawiają po .Przydatne zwroty na maturę ustną: 1.. Gdzie się znajduję?. W praktyce oznacza to, że zdający na sali egzaminacyjnej odzywa się wyłącznie po angielsku.. Z Fiszkoteką nauczysz się wszystkich najpotrzebniejszych zwrotów, zagadnień i sformułowań..

Opis obrazka na maturze.

Ebook przygotowany przez Angloville - pierwszą angielską wioskę z native speakerami w Polsce.. Zarówno pierwszy jak i drugi opis z pewnością przydadzą się na maturze.. Z nami przełamiesz barierę w mówieniu po angielsku!Matura ustna z języka angielskiego Materiał stymulujący.. Kto jest?. behind - za in front of - przed next to - obok beside - przy between - pomiędzy f) opis wyglądu zewnętrznego osoby na ilustracjiAby jak najlepiej zdać ustny egzamin maturalny z języka angielskiego, trzeba, oprócz samej znajomości języka, wiedzieć za co egzaminujący będzie przyznawał punkty.. Opis obrazka i odpowiedź na 3 pytania (4minuty na realizację; brak czasu na przygotowanie) .MATURA USTNA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - darmowy fragment - kliknij po więcej Karolina Halczuk str. 8 I.1.. Włącz napisy aby zobaczyć przetłumaczenie na polski.W tym filmie zaznajomicie się z maturą ustną z języka angielskiego.Nauka z .Matura ustna angielski - zestawy Jeżeli matura ustna zbliża się wielkimi krokami, a Ty czujesz, że nie jesteś do końca przygotowany, to nie martw się!.

Skorzystaj z tego czasu!Ustnyangielski.pl matura 2019 3.

Słownictwo, Present Continuous i gotowe wyrażenia.. Tym razem o zadaniu drugim, czyli o opisie obrazka (i nie tylko) z pom.Przykład opisu zdjęcia w języku angielskim, na którym mała dziewczynka siedzi na kanapie ze swoim psem znajdziesz tutaj.. Gdzie się znajduje.Opis obrazka po angielskuto coś z czym mamy do czynienia przede wszystkim na maturze ustnej z angielskiego.. z o.o. 2011 New Matura Success Pre-Intermediate PHOTOCOPIABLE Zestaw 1 • człowiek • podróżowanie i .Egzamin maturalny z języka angielskiego Wersja dla zdającego .. MATURA USTNA: ZESTAW 3 Zestaw 3 • kultura • nauka i technika • państwo i społeczeństwo Egzamin maturalny z języka angielskiego Wersja dla egzaminującego RozmowaOGÓLNE INFORMACJE DOTYCZĄCE USTNEGO EGZAMINU MATURALNEGO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO: Część ustna egzaminu maturalnego z języka angielskiego trwa około 15 minut.. Po angielsku,Opis obrazka - matura ustna z angielskiego 30 lipca 2015 3 lutego 2017 Admin 0 Comment matura, opis obrazka.. Matura ustna z angielskiego - Materiał stymulujący Zadanie 3: Wypowiedź na podstawie materiału stymulującego i odpowiedź na 2 pytania Pamiętaj: Masz 5 minut na realizację tego zadania, w tym około minuty na zapoznanie się z treścią i przygotowanie.. Słownictwo i zwroty przydatne do opisu obrazka po angielsku: wydrukuj w pdf..

... egzaminy z języka angielskiego jak opisać obrazek po angielsku?

Gdy opisujemy ilustrację na egzaminie maturalnym, musimy podać trzy informacje: 1.. Zadanie opisu obrazka trwa około 4 minut.Jak przygotować się do matury ustnej po angielsku Z nami zdasz na 100%!. Dziś mam dla Was drugi wpis dotyczący matury ustnej - w ubiegłym tygodniu przyglądaliśmy się temu, jak przygotować się do pytań wstępnych i odgrywania ról, a dziś przed nami opis obrazka i odpowiedź na związane z nią pytania.Zdający ma około 1 min na sam opis obrazka (minimum 45 sekund) W opisie powinny znaleźć się odpowiedzi na pytania Przykładowa wypowiedź zdającego: In the picture I can see three girls.. Za taką wypowiedź dostaniecie cały jeden punkt, aż cały jeden punkt:).Kolejny odcinek o tym, jak maturę ustną zdać dobrze oraz o tym, jak ją zdać po prostu.. Przedstaw się koledze/koleżance z kursu, a następnie przeprowadź z nim/nią rozmowę.MATURA USTNA: ZESTAW 1 16 Pearson Central Europe Sp.. Co robi?, potem dopiero uzupełniamy opis dodatkowymi informacjami, nastrój, pogoda, atmosfera, ubiór itd.. na maturę ustną z języka angielskiego.Matura ustna z języka angielskiego - przygotowanie, przykładowe materiały, rozprawki, listy, rozmówki, scenkiMatura z języka angielskiego i inne egzaminy z tego języka (FCE/CAE/CPE) to okazja do pochwalenia się bogactwem poznanego słownictwa oraz konstrukcji gramatycznych..

Przy opisie obrazka zawsze należy się skupid na 3 elementach: Kto ?

Mam nadzieję, że u Was praca wre i że przygotowania idą pełną parą.. Gdzie?. Matura ustna wymaga od nas płynnego formułowania myśli i umiejętności wypowiedzenia jej w języku angielskim oraz zachowania odpowiedniej struktury opisu, dlatego ważne jest aby zapoznać się z zasadami opisywania obrazka po .opis obrazka i odpowiedŹ na trzy pytania J ak wiemy matura ustna z języka obcego od roku 2012 ma nieco inną formę.. Półka na książki jest za mężczyzną po prawej.. Po wylosowaniu zestawu zdający od razu .. MATURA USTNA - POŻYTECZNE .. Taką ilustrację należy opisać uwzględniając miejsce, które przedstawia obrazek, osoby, które się na nim znajdują oraz czynności przez nie wykonywane.Opis obrazka po angielsku to jedno z zadań pojawiających się na maturze ustnej z języka angielskiego.. Drugie oficjalne zadanie na maturze ustnej z angielskiego to opis obrazka zawartego w zestawie pytań.. Pytania widzi tylko egzaminator.. /4 poprawność /4Matura ustna z angielskiego - Opis obrazka Przed nami druga część matury ustnej, jest nią opis obrazka.. Odpowiedź ustna jest oceniana według dwóch kryteriów: sprawność komunikacyjna umiejętności językoweKochaneczki!. Zdający opisuje ilustrację przedstawioną w wylosowanym przez siebie zestawie i odpowiada na trzy pytania związane z tematyką zdjęcia..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.