Napisz list o sobie i swojej rodzinie

Pobierz

2010-03-03 21:50:41; Muszę napisać kilka zdań.i oto moje zadanie .Napisz kilka zdań o swojej rodzinie.Napisz po niemiecku o sobie, swojej rodzinie, swojej szkole, swojej klasie, swoich zainteresowaniach, upodobaniach oraz o czynnościach, które chętnie wykonujesz w wolnym czasie.. Zapytaj go o rodzeństwo i jego wiek.. Question from @hask - Liceum/Technikum - Język angielskiNapisz kilka zdań o sobie i o swojej rodzinie .po angielsku co lubisz co nie lubisz twój ulubiony przedmiot … Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Napisz 5 zdań o sobie i swojej rodzinie.. Podaj wiek i zawód swoich rodziców (lub 2 innych członków rodziny).. I like [ co lubisz robić np ] singing 7.. 2010-03-03 21:50:41 Muszę napisać kilka zdań .i oto moje zadanie .Napisz kilka zdań o swojej rodzinie .. Mam wiele cioć i wujków oraz kuzynów.. Charakter mam dość podobny jak mój ojciec, choć jestem weselszy, bardziej uczuciowy no i nie taki mądry.Napisz coś o sobie :D Po polsku.. Jch bin die Mutter von Jochen.Jch bin Lehrerin.Ich mag Tiere.Podaruj Zdrowie Sobie i Swojej Rodzinie, Zgorzelec.. Zadanie jest zamknięte.. Proszę napisać jak najszybciej dam 6 !. I've got a brother too- he's tall, blonde and he's studying .Napisz zdania o sobie i swojej rodzinie.. Poinformuj, gdzie i z kim mieszkasz.. Thread starter virus24; Rozpoczęty 3 Grudzień 2009; Status Zamknięty..

Lubi opowiadać o swojej młodości.

Najlepsze rozwiązanie.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Question from @Izka231 - Liceum/Technikum - Język rosyjskiPrzydatność 55% Napisz list do kolegi w którym opiszesz uroki swojej miejscowości.. Kamyczki, 04 grudzień 2008 r. Drogi Tomaszu!. Bardzo proszę napisać pare zdań,takie małe wypracowanie :)).. Zastosuj stopień wyższy i najwyższy przymiotników podanych w ramce.. Staramy się też jak najczęściej spotykać i spędzać razem czas w rodzinnym gronie.. Dołączył 13 Listopad 2009 Posty 5 Punkty reakcji 0.. Proszę o jak najszybszą odpowiedź !. 1 pionformuj gdzie i z kim mieszkasz 2 podaj wiek i zawód rodziców 3 opis wygląd jednego z członków rodziny 4 zapytaj go o rodzeńswto i wiek pomocy !Napisz list o sobie i swojej rodzinie do kolegi.. Odpowiedz przez Guest.. 8,030 wizyt.. Moja najbliższa rodzina to mama Grażynka, tata Michał i mój brat Bruno.Narzeka absolutnie na wszystko.. Około 20 zdań Proszę o pomoc.. D.Z.I.Ę.K.U.J.E.Podaruj Zdrowie Sobie i Swojej Rodzinie, Zgorzelec..

Opisz wygląd jednego z członków swojej rodziny.

DAJĘ naj PS.Po NIEMIECKU :P. Question from @tutek20 - Gimnazjum - Język niemieckiSłownictwo - rodzina.. .W dzisiejszej lekcji rozmówek po niemiecku przedstawiamy zwroty przydatne podczas opowiadania o sobie i o swojej rodzinie.. - Jak długo pracuje już Pani jako Opiekunka?Was habe sie früher gemacht.. Poinformuj,gdzie i z kim mieszkasz Podaj wiek i zawód swoich rodziców Opisz wygląd jednego z członków swojej rodziny Zapytaj go o rodzeństwo i jego wiek !- adres sobie wpisze,mam 3 siostry,imiona rodzicow wpisze ich wiek to po 39 ( po angielsku) lat,zawod tez wpisze , wygląd siostry moze byc wymyslony,i ten ostatni punkt .Napisz list o sobie i sowjej rodzinie do anglojęzycznego kolegi - poinformuj gdzie mieszkasz i z kim mieszkasz -podaj wiel i zawód swoich rodziców - opisz wygląd jednego z członków twojej rodziny - zapytaj go o rodzenstwo i jego wiekAngielski!. : Swoje imie,nazwisko ,miejsce zamieszkaia,rodzine( wiek,ilość zainteresowania), swoje zainteresowania co lubisz robić w wolnym czasie.. 2010-02-06 09:54:47Napisz 30 zdań o sobie o swojej rodzinie i o swoich zainteresowaniach!. zadanie dodane 4 października 2010 w Język angielski przez użytkownika ela84 (-680) [Szkoła średnia] opis; rodzina;Moja rodzina jest bardzo duża..

napisz list o sobie i swojej rodzinie do anglojęzycznego kolegi.

Podaj wiek i zawód swoich rodziców.. 3 Grudzień 2009 #1 Napisz list o sobie i swojej rodzinie do dowolnej osoby.. Rosalie stara wiedźma.Napisz coś o swojej rodzinie i o swoich tradycjach.. Potrzebuje chociaż 8 zdań.. Opisz wygląd jednego z członków swojej rodziny.. Czym się interesujesz.. Co lubisz robić w wolnych chwilach.. Zgłoś nadużycie.. I think that's true.Przydatność 55% Napisz list do kolegi\koleżanki z irlandi w którym przedstawisz nowego chłopaka swojej koleżanki.. Mimo tego, że jest nas dużo, wszyscy trzymamy się razem i chętnie sobie pomagamy.. Właśnie dostarczono mi Twój list i po wnikliwej lekturze , postanowiłem uświadomić Ci , że miejscowość w której mieszkam jest naprawdę godna odwiedzenia i polecam ci spędzenie weekendu właśnie tu w mojej rodzinnej wiosce .Napisz list do świętego Mikołaja a wnim informacje o swojej rodzinie lub o szkole .. powiedz jak się poznali, podaj przynajmniej 1 ceche charakteru i poprzyj przykładem, podaj 2 cechy wyglądu oraz napisz swoją opinię na temat przysz.. 0 głosów.. Ja - mam 15 lat, wyglądam jak przeciętny piętnastolatek.. Poinformuj gdzie i z kim mieszkasz.. !Napisz o sobie,rodzinie,szkole, kolegach,zainteresowaniach i planach na przyszłośc.. Prywatne Pakiety MedyczneNapisz maila od 50-100 słów o sobie,swojej klasie, i o swojej rodzinie..

Napisz list o sobie i swojej rodzinie do anglojęzycznego kolegi.

Musze napisać cośo sobie z Niemca ale, niewiem co wymyślić:/ Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2011-06-07 17:42:40Napisz 5 zdań (twierdzące oraz przeczące) o sobie i swojej rodzinie - o swoich planach/zamiarach na weekend.. Zapytaj kolegę/koleżankę o rodzeństwo i jego wiek.niemiec ;d powiedz 5 zdań o swojej rodzinie.. V. virus24 Nowicjusz..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt