Co się dzieje w afganistanie youtube

Pobierz

Połowa sklepów jest zamknięta, na ulicach nie widać za dużo ludzi, nie widać kobiet.. W 2016 r. do kin wszedł film "Whiskey, Tango, Foxtrot" opowiadający historię .Były żołnierz Armii Radzieckiej, zaginiony w 1980 roku w Afganistanie, został odnaleziony w lutym w prowincji Herat na zachodzie tego kraju.. Była pięć lat w Afganistanie.. 59 niemieckich żołnierzy nie żyje, niezliczone miliardy euro zostały bezsensownie .Nie ma wątpliwości, że w dużej mierze tak się stanie, bo Afgańczycy nie mają wyjścia.. Sprawdzam (o godzinie 21:00) na stronie głównej portalu: wśród dziesięciu pierwszych notek jest jedna o covidzie i nie ma żadnej o zwycięstwie afgańskich górali nad światową potęgą .Powrót do tego, co nigdy nie zniknęło: kim są talibowie i czego chcą .. Czytaj też:Boi się o Afgańczyków - Kobieta.. Przerażające wieści płyną z Afganistanu.. "- Przez wszystkie lata, nasz kraj nie został tak upokorzony.. Talibowie zabili policjantkę w 8. miesiącu ciąży.. "Sytuacja z każdym .Wiceminister podkreślił, że ci, którzy służyli w Afganistanie w ciągu ostatnich 20 lat, powinni być dumni z tego, co zrobili, a to, co dzieje się teraz, "to polityczna decyzja, ale w żaden sposób nie unieważnia ona, ani nie umniejsza ich osiągnięć podczas ich misji".Były amerykański prezydent Donald Trump powiedział, że gdyby dalej rządził USA, do podobnej sytuacji w Afganistanie, jaka ma miejsce teraz, nigdy by nie doszło..

czy wojna ?.Co dzieje się w Afganistanie?

Joe Biden oraz Kamala Harris nie potrafią w .W każdy poniedziałek i czwartek, lużna gadka o wszystkim i o niczym :)Subskrybuj lub obserwuj nas: YOUTUBE: FACEBOOK: na FB: - subskrybuj nasz kanał i oglądaj codziennie wiadomości z Polski i ze Świata oraz wszystkie nasze programy!Jeśli podo.- Newsweek urodził się na przełomie sierpnia i września 2001 roku, ja się śmieję, że byliśmy na porodówce razem z TVN24, bo to był mniej więcej ten sam czas .Afganistan w portalu TVN24!. Rzecznik: Stworzymy otwarty rząd islamski.. Na lotnisku w Kabulu rozgrywają się dramatyczne sceny.Talibowie w Kabulu.. Nie wierzę, przecież w USA są takie fajne kluby muzyki country i potrafią dobry chleb upiec… - admin]" Koment: W.Sz.P.Admin, ja wiem, że to som .. Walki toczą się obecnie w 26 z 34 prowincji.Polska dziś kończy akcję ewakuacyjną z Kabulu - RMF24.pl - Premier Mateusz Morawiecki poinformował, że dziś polskie służby zakończyły akcję ewakuacyjną w Kabulu.. Zastanowimy się, co się stało w .W naszym artykule wyjaśniamy sytuację w Afganistanie.. Jak informują zagraniczne media, powołując .Co się dzieje w Afganistanie - 19.08.2021.. Afganistan znów znajduje się pod kontrolą talibów, fundamentalistycznej grupy, która rządziła krajem przez pięć lat, zanim siły dowodzone przez Stany .Tysiące Afgańczyków próbuje za wszelką cenę uciec z kraju, obawiając się rządów talibów..

Co się z nimi teraz dzieje?

Cytuję: "[Coś podobnego!. Amerykańska okupacja w Afganistanie rozpoczęła się miesiąc po zamachach z 11 września .Najnowsze.. Mężczyzna żył wśród Afgańczyków, którym pomagał jako znachor - poinformowało stowarzyszenie weteranów wojny afgańskiej.Komentarze do: Co się dzieje w Afganistanie - 04.11.2018.. Rezygnacja z de facto osłabiającego USA i Zachód idealistycznego, ale zarazem naiwnego projektu promowania demokracji […]- To co się tutaj dzieje trudno wytłumaczyć.. A ja cały czas myślałem, że po to napadli na Afganistan, by szerzyć tam demokrację i prawa ludzkie!. W mojej ocenie jakkolwiek to, co się dzieje wygląda źle to równocześnie oznacza wzmocnienie Stanów Zjednoczonych.. - RMF24.pl - W trakcie trzech lotów, zorganizowanych przed polski rząd, z Kabulu do naszego kraju ewakuowano w sumie 127 Afgańczyków .Co się dzieje w Afganistanie - 04.11.2018.. U nas zawsze aktualne wiadomości z kraju, ze świata - sprawdź.Według informacji polskiego MSZ w Afganistanie przebywa aktualnie pięciu obywateli Polski, którzy są w stałym kontakcie m.in. z konsulem RP w Nowym Delhi.Szef MON Mariusz Błaszczak na antenie TVP Info powiedział, że to co się dzieje w Afganistanie jest dużym wyzwaniem, jakie stoi przed wolnym światem.A przez to, że Afganistan jest takim, a nie innym krajem i rządzą tam tacy, a nie inni przywódcy, to nikt nie będzie ganił świata, a sam Afganistan..

Nie może patrzeć na to, co się dzieje.

Czytaj najnowsze informacje.. Przekład: Militarna operacja w Afganistanie jest największą porażką wojskową i polityki zagranicznej w historii niemieckiego rządu.. W Kabulu to nie jest normalne - opowiada J., Afgańczyk mieszkający w stolicy kraju.. Amerykanie napadli na Afganistan głównie po to, by wznowić przemysł opiumowy - mówi dr Kevin Barrett.. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie doświadczyłem w Kabulu.. Pół roku temu rozmawiałem z żołnierzem Bundeswehry.W Niemczech odbędą się 19 września br. wybory parlamentarne, więc jest okazja do rozliczeń międzypartyjnych.. Co najmniej 150 afgańskich żołnierzy zginęło w wyniku fali ataków Talibów - podało Ministerstwo Obrony Afganistanu.. Oglądaj wideo i zdjęcia.. Talibowie przejmują Afganistan.. Nie wiem, czy nazwać to porażką militarną, czy porażką psychologiczną, nigdy nie było dotąd tego, co się zdarzyło - powiedział Donald […]Obecnie Ward relacjonuje z Kabulu, to co się dzieje w Afganistanie, a jej relacje cieszą się ogromną popularnością nie tylko w telewizji, ale i w mediach społecznościowych.. Sytuacja jest bardzo chaotyczna, stresująca.. Dzisiaj, 07-09-2021 13:02.. Jaka będzie przyszłość, pokoj ?. Zamach w Kabulu dobitnie pokazuje, że amerykańska polityka zagraniczna w Afganistanie poniosła całkowitą klęskę..

Oświadczenie przywódcy - nowe informacje, co się dzieje.

Rzecznik talibów stwierdził, że .Co najmniej 5 osób zginęło w poniedziałek na lotnisku w Kabulu, usiłując dostać się na pokłady samolotów - przekazali Agencji ReuteraEwakuowani z Afganistanu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.