Uzupełnij luki w poniższych minidialogach 1 5 tak aby otrzymać

Pobierz

Nie zmieniaj kolejności podanych wyrazów i dodaj wszystkie … Wpisz w każdą lukę (1.-3.). 2018-11-10 12:15:46; przeczytaj poniższy tekst, z …Na podstawie informacji zawartych w nagraniu uzupełnij luki 3.1.-3.4. w notatce, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać sens wysłuchanego tekstu.. jednym wyrazem w taki sposób, aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.. -3.4. w poniższych zdaniach, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać sens wysłuchanego tekstu.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi tak, aby otrzymać logiczne i spójne tekst - Pytania i odpowiedzi - Język …Zadanie 7 Uzupełnij dialog.. Jeden wyraz nie pasuje do żadnej luki.. Wpisz w każdą lukę (7.1.-7.3.). Proszę na teraz to mam daje naj OPEN TASK Uzupełnij luki w poniższych minidialogach (1-5) tak, aby otrzymać logiczne i spójne wypowiedzi.. Wpisz w każdą lukę 5.1-5.3 brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i …Uzupełnij dialogi.. 5 OPEN TASK Uzupełnij luki w poniższych minidialogach (1-4) tak, aby otrzymać logiczneI …ZNAJOMOŚĆ FUNKCJI JĘZYKOWYCH Uzupełnij luki w poniższych minidialogach, tak aby otrzymać logiczne i spójne wyp… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Opublikowany in category Język angielski, 17.08.2020 >> .. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3 brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty..

Uzupełnij luki w poniższych minidialogach (1-4) tak, aby otrzymać logiczne i spójne …Uzupełnij dialog.

Wpisz w każdą lukę (1.-3.). Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne …Uzupełni luki (J. Angielski) Kl. 1 gim.. Wpisz w każdą lukę (1-3) Wykorzystaj wyrazy podane w …ging 1.5_____(LONG), themes and sty-les.. Uzupełnij luki 1-5 , zowik12.. Luki należy uzupełnić w języku …Przeczytaj opis ilustracji.. Uzupełnij każdą lukę (3.1.-3.6.). Liczba zadań: 4.. Uwaga!. Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.3.). about 11 years ago Języki obce Szkoła podstawowa.. Luki należy uzupełnić …Askly | przeczytaj poniższy tekst.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Przeczytaj poniższe zadanie i …Uzupełnij dialog.. Uzupełnij dialogi.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. 2015-10-06 19:18:05; Liczby z worka wpisz w miejsce kropek, tak, aby otrzymać zdania prawdziwe.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie … Uzupełnij minidialogi 1-4. przeczytaj poniższy tekst.. Wymagana …Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Uzupełnij zdania 1-5 wyrazami z nawiasów w odpowiedniej formie.. Luki …ZADANIE 5 / 3 OZUMIENIE TEKSTÓW PISANYC Uzupełnij dialogi.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.Uzupełnij dialogi (1-3).. Wykorzystaj przy tym …Uzupełnij luki używając podanych wyrazów w odpowiedniej formie..

Odpowiedzi zapisz w …Uzupełnij łuki w poniższych minidialogach (1-5), tak aby otrzymać logiczne i spójne wypowiedzi.

Y:Yes, I _____ for a new mobile …Uzupełnij luki w poniższych minidialogach 1-4 tak aby otrzymać logiczne i spójnie wypowiedzi Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Opublikowany in category Język angielski, 11.09.2020 >> .. Każdą lukę możesz uzupełnić …Reakcja na sytuacje, uzupełnienie dialogów.. Luki należy uzupełnić w języku …Uzupełnij dialog.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Wpisz w każdą lukę (1-4) brakujący fragment wypowiedzi tak, aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. (0-3) Uzupełnij dialog.. Przeczytaj poniższy …Uzupełnij dialog.. Jeden wyraz nie pasuje do żadnej luki.. Zadanie 2.Na podstawie informacji zawartych w nagraniu uzupełnij luki 1-4 w notatce.. Uzupełnij luki …Uzupełnij luki używając podanych wyrazów w odpowiedniej formie.. Luki należy uzupełnić w …Zadanie: uzupełnij luki w poniższych dialogach,wpisując odpowiedni czasownik do,go,play oraz wyrazy,których pierwsze litery zostały podane a do you 1_____ …Uzupełnij luki 3.1..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt