Przeczytaj tekst uzupełnij luki w zdaniach 1-3 zgodnie z jego treścią odpowiedzi zapisz w zeszycie

Pobierz

Zdania mogą dotyczyć informacji, głównej myśli, kontekstu lub intencji autora.. (0-5) Przeczytaj tekst.. Uzupełnij luki 1-6 używając podanych wyrazów w odpowiedniej formie.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Zadanie 4.2.. 2021-01-21 12:39:14 Przeczytaj teksty na pocztówkach jeszcze raz przyporządkuj wypowiedzi 1-10 na s. 15 lotcie 2021-01-21 08:04:36Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. Przeczytaj tekst.. Jeden wyraz nie pasuje do żadnej luki.. 4Ponownie przeczytaj tekst z ćwiczenia 3. i wybierz właściwe odpowiedzi (zdanie prawdziwe, zdanie fałszywe lub brak informacji).. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 10.1-10.4 Zgodnie z jego treścią uzupełnij zdania wpisując swoje odpowiedzi w luki luki należy uzupełnić w języku angielskimPrzeczytaj tekst i uzupełnij zdania 2012-04-20 16:35:33 Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 10.1-10.4 Zgodnie z jego treścią uzupełnij zdania wpisując swoje odpowiedzi w luki luki należy uzupełnić w języku angielskim 2019-01-06 18:54:47Napisz odpowiedzi w poprawnym czsie 2021-01-21 17:37:07 Przetłumaczy mi ktoś to na niemiecki albo chociaż część tego?. Proszę przeczytać reguły czasowników móc, musieć, a następnie uzupełnić zdania..

4 - przeczytaj tekst, uzupełnij luki zgodnie z treścią tekstu.

Proszę obejrzeć zdjęcie, a następnie odpowiedzieć na pytania.. 24 .Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język niemiecki?. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .2 określasz na podstawie nagrania, czy dane zdanie jest prawdziwe, czy fałszywe.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.Przeczytaj tekst.. CD 0 MP 0 Usłyszysz dwukrotnie reklamę radiową.. Odpowiedz na pytania zgodnie z treścią tekstu.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens.. Zakreśl literę A, B, C albo D. WePrzeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. 3 - Najpierw przeczytaj informacje o TŁUMACZENIU ZDAŃ (zielony box).3 Przeczytaj ponownie teksty w ćwiczeniu 1.. He .Przeczytaj poniższy tekst.. (0-4) Przeczytaj tekst.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Uwaga: dwa zdania .Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies..

Uzupełnij luki w zdaniach zgodnie z treścią tekstu.

Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Następnie włącz nagranie CD3.33 i sprawdź swoje odpowiedzi.. Uzupełnij luki w zdaniach 9.1.-9.4. zgodnie z treścią tekstu.. 5a, 5b: wpisz odpowiedzi do zeszytu.. Przeczytaj dialog i zastanów się, jakie słowa należy wstawić w luki.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Zadanie z Angielskiego .. tekst, a następnie uzupełnić luki podanymi czasownikami.. Uwaga!. Zdecyduj, które z podanych zdań 1 są zgodne z treścią nagrania (T), a które nie (F).. Wpisz w luki 7.1.-7.3. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. 27 sierpnia, 2018.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Możesz też tego tekstu posłuchać: Oxford_Repetytorium_CD2_40.mp3.. 27 sierpnia, 2018.. Zrób zdjęcie tych zadań i wyślij pod mój adres ę przeczytać tekst, a następnie uzupełnić luki podanymi czasownikami.. Zapisz w zeszycie tylko te zdania, które były do uzupełnienia.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych .SB p.. The big fi lm studios .Egzamin maturalny z języka angielskiego - poziom podstawowy - przykładowy zestaw zadań Zadanie 6.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim..

Uzupełnij luki w zdaniach 9.1.-9.4. zgodnie z treścią tekstu.

Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). Uzupełnij luki w zdaniach zgodnie z treścią tekstu.. 11 004-015_Repeta_SB .ZADANIE 7 Przeczytaj tekst i uzupełnij go, wpisując w każdą lukę (1-5) jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt