Zajęcia wyrównawcze klasa 1 scenariusz

Pobierz

Cele: przypomnienie i utrwalenie alfabetu, doskonalenie percepcji słuchowej i wzrokowej, doskonalenie umiejętności czytania, utrwalenie pojęć "spółgłoska, samogłoska", utrwalenie pisowni wyrazów z "ó" niewymiennym, ćwiczenie orientacji przestrzennej.Dzięki temu każdy może przeprowadzić warsztat dla kilkunastoosobowej grupy.. Mama upiekła pyszne ciasto.. Termin realizacji: 24.11.2018 Cel lekcji: Celem jest utrwalenie czasownika be.. Czynności organizacyjne: - sprawdzenie obecności uczniów - rozdanie przygotowanych materiałów 2.. Rozwiązywanie zagadek.. Wypisanie z tekstu wyrazów z "ó" i dopisywanie do nich wyrazów uzasadniając pisownię.. Opracowała: Anna Mróz.. 26.Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego 24- 25.06.2020 a ostatnich zajęciach w tym roku szkolnym proponuję poćwiczyć ortografię.. Rozwijanie kompetencji ekologicznych u dzieci w nauczaniu zintegrowanym / L. Domka // Życie Szkoły.. Możesz wybrać jeden projekt z różnych dziedzin nauki m.in. z nowych.. Uczeń utrwala też nowe zagadnienie gramatyczne: zaimek dzierżawczy.Konspekt zajęć dydaktyczno-wyrównawczych z matematyki Prowadzący : Anna Łysiak Rodzaj zajęć: zajęcia dydaktyczno wyrównawcze z matematyki Czas trwania: 45 minut.. Liczby naturalne.. SCENARIUSZ ZAJĘĆ INTEGRACYJNYCH Temat: Poznajmy się !. Scenariusze zajęć wyrównawczych w klasie 1 1..

Prowadzący zajęcia: pedagog szkolny .

Ćwiczenia w pisowni wyrazów z "ó" wymiennym na "o" 1.. Źródła tych potrzeb to:1.. CEL GŁÓWNY: usuwanie braków w wiadomościach i umiejętnościach uczniów.. Wojtek wybiera się do szkoły .. Rozmowa na jego temat.. 2.Wyróżnianie głosek w .ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE PLAN PRACY DLA KL 1c.. .Ola idzie do szkoły.. Układanie i pisanie z pamięci zdań z wyrazami z ,,ó" niewymiennym.Plik Scenariusz zajęć korekcyjno b d.doc na koncie użytkownika rewa10 • folder zajęcia wyrównawcze • Data dodania: 6 paź 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Scenariusze dla klas IV-VIII - Język polski - Uniwersytet Dzieci w Klasie.Projekty dla Ciebie i Twojej klasy.. Część zasadnicza zajęć • Karty pracy - uczniowie wykonują karty pracy, które zawierają dane zagadnienie gramatyczne w celu utrwalenia tematu ale i powtórzeniu nazw zwierząt.. .cała rodzina zje je ze smakiem.. .musi wziąć ze sobą wędkę.. Uniwersytet Dzieci w Klasie to nie tylko scenariusze lekcji, ale także bezpłatne projekty edukacyjne, które zrealizujesz z uczniami z klas I-VIII przez cały rok szkolny!.

2020 r. 3-4. zajęcia wyr.MAT-4.doc.

Cechy podzielności przez 2,3,5,9,10 - dzielnik, wielokrotność.. Ćwiczenia w analizie i syntezie .Scenariusz 1.. Wprowadzające ćwiczenie ruchowe Doskonalenie percepcji słuchowej, ćwiczenie rytmu Dziecko wsłuchuje się w piosenkę i klaszcząc wystukuje rytm.Konspekt na zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze w klasie II.. Ćwiczenia w wykonywaniu działań sposobem pisemnym na liczbach naturalnych.. Wymiar czasowy: 60 minut Cel główny:….1 SCENARIUSZ ZAJĘĆ Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO KLASA IV ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO WYRÓWNAWCZE Nauczyciel: Gabriela Czarnecka Temat: Zaimek dzierżawczy.. technologii, przyrody, matematyki, sztuki,przedsiębiorczości i techniki.1 Zajęcia integracyjne, jako element programu ułatwiającego adaptację pierwszoklasistów w nowej szkole.. 1.Ćwiczenia usprawniające ruchy artykulacyjne -ćwiczenia języka i warg; Każdy uczeń otrzymuje lusterko i ćwiczenia wykonuje przy jego pomocy.-wysuwanie języka do przodu, a następnie chowanie go w jamie ustnej (usta szeroko otwarte).-wysuwanie języka-język wąski i szeroki, kierowanie języka w kąciki ust: w prawo i w lewo.-mlaskanie czubkiem języka ( język oparty o podniebienie).-dolną wargą zasłonić dolne zęby, górną górne.. ĆWICZENIE NUMER 2. przewidzianych w podstawach programowych jako wiadomości i umiejętności konieczne i których posiadanie jest niezbędne w toku dalszej nauki, rozwoju i samorozwoju ucznia..

2020 r. 3 - zajęcia wyrównawcze - język polski - klasa IV.pdf.

Konspekt zajęć dydaktyczno - wyrównawczych w klasie II Tematyka zajęć: Wyrazy z ,,ó" niewymiennym - tworzenie zbiorów wyrazów pokrewnych.. ĆWICZENIE NUMER 3 .. Temat: Układanie zdań i ciągów wyrazów.. Obliczanie wartości wyrażeń - kolejność wykonywania działań.. Część wstępna: • Tworzenie mapy myśli - wspólne tworzenie mapy myśli dotyczącej czasownika can - formy twierdzącej i przeczącej.. Druga dziesiątka - dla dzieci na poziomie 4-6 klasy szkoły podstawowej.. Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 16470 razy.. Zestaw podzielony jest na dwie grupy wiekowe.. Podróż z programowaniemScenariusz zajęć do realizacji np. na godzinie wychowawczej w szkołach gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.. Omówienie zasady pisowni wyrazów z "ó" wymiennym na "o".. Czas trwania zajęć: dwie godziny lekcyjne ( bez przerwy ).1.. Kliknij na link --> TUTAJ!. Środowisko wodne.. ROK SZKOLNY 2005/2006 ANETA WALICKA-JASIŃSKA.. Czytanie przez uczniów opowiadania.. kl. 2 TIK.doc (93.00 KB) scenariusz zajec z zakresu edukacji przyrodniczej dla kl. 2 TIK.doc (1.68 MB) .oparzył się gorącą wodą.. Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze przewidziane są dla uczniów o specyficznych potrzebach edukacyjnych, przejawiających się trudnościami w nauce szkolnej.. 3 - ŁąkaProgram zajęć dydaktyczno-wyrównawczych dla klasy I Dzień Marzyciela - scenariusz zajęć Arkusze, karty pracy, materiały dla uczniów z różnymi trudnościami1..

2020 r. 5 - zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - język polski - klasa IV.pdf.

Scenariusz zajęć w kl.Konspekt zdalnych zajęć rewalidacyjnych - Rozwijanie zdolności koncentracji uwagi i pamięci.. Uczestnicy: poszczególne klasy pierwsze oraz ich wychowawca.. Układanie wyrazów z podanych liter: U L A E K R A N D O M D Y M L I S - wyrazy: Ula, ekran, dom, dym, lis - uczniowie.. W ramach zajęć rozwijających zapraszam na strony: Układanie matematycznych rytmów, figur.. Konspekt zdalnych zajęć rewalidacyjnych z uczennicą klasy V Temat: Rozwijanie zdolności koncentracji uwagi i pamięci - ćwiczenia słowne i interaktywne z wykorzystaniem nazw zwierząt.. Porównywanie ułamków .Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne kojarzą się rodzicom z zajęciami wyrównawczymi, gdy ich dziecko ma zaległości w szkole.. ę aplikację dobrze już znasz- przyjaciółmi przyrody.. KLIKNIJ TUTAJ!. - 4 godz.. Załącznik 1 i 2KONSPEKT ZAJĘĆ DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZYCH DLA KLASY III.. To chwile wspomagające przyswojenie konkretnej wiedzy.. Utrwalamy czasownik be.. Scenariusz zajęć zintegrowanych dla klasy III / M. Tarasiewicz // Życie Szkoły.. Podkreślenie wymieniających się liter.. Wiosna na łące: Wędrówki Skrzata Borówki - odc.. Tymczasem zajęcia te są skierowane do uczniów potrzebujących pomocy w przezwyciężeniu kłopotów, związanych z opanowaniem konkretnych umiejętności.. Pierwsze dziesięć scenariuszy to aktywności dla dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej.. .wczoraj padał deszcz.. Na.scenariusz zajec otwartych z wychowawca iva.docx (27.61 kb) Scenariusz z edukacji muzycznej.. TRESCI POLONISTYCZNE.Program zajęć dydaktyczno-wyrównawczych dla klasy I.. Możesz wykonać ćwiczenie kilka razy, zobaczysz, że będzie Ci wychodziło coraz lepiej!. Opowiadanie:ZAJĘCIA GRUPOWE.. .potknął się o kamień.. - 4 godz. "Kolorowe kredki" - ćwiczenia doskonalące podstawowe procesy myślowe.. Ćwiczenie percepcji i pamięci wzrokowej - odszukiwanie takich samych sylab.. ĆWICZENIE NUMER 1.. Zagadnienia wynikające z podstawy programowej: Pierwiastki.Tematy zajęć dla klasy V 1.. .dla swojego małego szczeniaczka.. Ćwiczenia koncentracji uwagi i percepcji słuchowej - uważne słuchanie zagadek wielkanocnych i udzielanie na nie odpowiedzi.Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze • Szkoła • pliki użytkownika jolai przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • PLAN PRACY wyrównawcze.doc, ZAJECIA WYROWNAWCZE(1).docKonspekt zajęć korekcyjno-wyrównawczych dla uczniów klas 0-1..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.