Ułóż zdanie z wyrazem hipopotam

Pobierz

Helikopter bardzo wysoko leci.. Nauka w grupie może być fajna.. Wielbłąd potrafi przeżyć bez wody wiele dni.. Ułóż zdanie z rozsypanych wyrazów i zapisz je starannie.. Zadanie jest zamknięte.. Słownictwo do dialogu z ćw.1.. Układanie zdania z rozsypanki wyrazowej.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Odpowiedz.. Podpisz rysunek.. Do napisanego wyrazu dopisz jego rodzinę.. Oblicz .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Uzupełnianie zdań wyrazami z "dź".. .UŁUZ ZDANIE Z WYRAZEM!. utwórz zdania z wyrazem Michałek i michałek - Odrabiamy.plwróbel, wózek, córeczka , kółko, wór, spokój, krój, dróżka, rozbiórka, postój , ból , król, strój, sól.Uzupełnianie zdań wyrazami z ramki.. Wyrazy dźwiękonaśladowcze.. Antykwariusz polecił mi kupno pięknej i ciekawej książki.. pokaż więcej.. Do kulki ołowianej o masie 0,02 kg, której temperatura początkowa wynosiła 18⁰C, a końcowa 43⁰C, pobrano ciepło o wartości 65 J. Oblicz ciepło właściwe ołowiu (c).. wg Katarzyna735.. Hipopotam mieszka najczęściej w stawach.. Która ze stolic jest najwyżej położona?. Ułóż zdanie z wyrazem dysharmonia.Ułóż zdanie rozkazujące z wyrazem przeczytać., Ułóż zdanie pytające z wyrazem znieruchomieć., Ułóż zdanie zoznajmujące z wyrazem obudzić się.Ułóż 4 zdania z wyrazem żerowanie..

Następnie napisz to zdanie z pamięci.

Zadanie jest zamknięte.. W Średniowieczu skryba przepisywał jedną księgę nieraz przez wiele lat.. Możesz także zmieniać formę podanych wyrazów: 1/ korpus, piechur, szaruga (brzydka pogoda) 2/ przymus, piechur 3/ prymus (najlepszy), globus 4/ piechur, autobus 7/ Dlaczego wyraz arbuz nie pasuje do słów: prymus, przymus, autobus .Treść zadania.. Ułóż zdania z wyrazów.. Ułóż zdanie, w którym wystąpi wyraz 'mikołajki' - Odrabiamy.plUłóż zdanie rozkazujące z wyrazem przeczytać., Ułóż zdanie pytające z wyrazem znieruchomieć., Ułóż zdanie zoznajmujące z wyrazem obudzić się.ułóż zdanie z wyrazem nienawidzić.. Już się robi.. Wiem , że to strasznie łatwe , ale mi nie chce .Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ zdanie z wyrazem żółw,hipopotam żubr edyta707 edyta707 24.11.2014 Polski Szkoła podstawowa Zdanie z wyrazem żółw,hipopotam żubr 2 Zobacz odpowiedzi krystynapasek2 .Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Ułóż zdania z podanymi wyrazami;hak,hamak,hipopotam,błahy kasia121512 kasia121512 06.01.2014Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Ułóż i zapisz zdanie zakończone pytajnikiem z wybranym wyrazem z h np hipopotam lub herbata arekkorkosz arekkorkosz 10.03.2016 Polski Szkoła podstawowa rozwiązane Ułóż i zapisz zdanie zakończone pytajnikiem z wybranym wyrazem z h np hipopotam lub herbata .Ułóż zdania z wyrazami nosorożec , żyrafa , wielbłąd , hipopotam , gepard 2 Zobacz odpowiedzi SoulStaelker SoulStaelker Chodzi o takie zwykłe, proste zdania w języku polskim?.

Ułóż zdanie z rozsypanych wyrazów i zapisz je starannie.

Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Zapomniał, że nie jest już w internecie.2.. Magnetyczne słowa.. Odpowiedz.. Latarnia morska w nocy rozświetla skaliste wybrzeże.Sztorm jest zabójcą dla wszystkich pływających jednostek.Na plaży każde miejsce jest zajęte w dzień słoneczny.Słona woda nie zaspokoi .ułóż 10 zdań z wyrazem '' wartość'' Moja wartość sięga górę.. Klasa 1 Polski.. Dobieranie podpisu do ilustracji.. Mogę polegać na wartosći Moja wartosc jest naprawdę wysoka.Wiocha.pl Ułóż i napisz zdanie z wyrazem żubr Mój tata lubi piwo żubr Dzieciak atakuje dorosłego faceta Który powstrzymał go przed rysowaniem samochodów.. kacper267 kacper267 Hiena to najbardziej śmiejące się zwierzę.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.ułóż zdanie z wyrazem antykwariusz pergamin skryba inicjał miniatura +0 pkt.. Hamak wisi pomiędzy drzewami.. Ułóż zdania z rozsypanych wyrazów Porządkowanie.. Ułóż zdania z wyrazami hiena,hipopotam,helikopter,hamak,hangar 2 Zobacz odpowiedzi Można zmienić formę?. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania..

Ułóż samodzielnie zdanie z wybranym wyrazem spod rysunku i je zapisz.

Żerowanie na cudzej krzywdzie jest niedopuszczalne.. Zgłoś nadużycie.. Pokoloruj obrazek.. .Ułóż zdania z wyrazami: chmura chleb Chełm duch helikopter pochmurny choragiew bohater hałaśliwy hałas hulajnoga hipopotam hak hamak hamulec i herbarta 2016-04-14 14:59:20 ułuż zdania z wyrazami : hak ,harmonia , chata,kucharka 2017-11-25 16:10:14Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Ułóż zdania z wyrazami chińska herbata sahara wahadło chryzantema hipopotam chrząszcz chuligan haczyk hieroglify gżegżółka chusteczki higieniczne Chiny Himalaje Hipolit Proszę o jak najszybszą odpowiedź !Zobacz 4 odpowiedzi na zadanie: Ułóż zdania z wyrazami : chmura chleb Chełm duch helikopter pochmurny choragiew bohater hałaśliwy hałas hulajnoga hipopotam hak hamak hamulec i herbartaZobacz 5 odpowiedzi na zadanie: Ułóż zdanie z wyrazem ,,żądamy''Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. W starożytności pisano na pergaminie.. Do każdego ze zdań możesz dodać także inne, potrzebne Ci wyrazy.. Układanie z liter nazw ptaków.. Spółgłoska miękka dzi, Dzi Tworzenie sylab z .6\ Ułóż zdania z podanymi wyrazami.. Ptasie gniazda Spółgłoska miękka dź, Dź Pisanie wyrazów z "dź"..

Autor: ~sowa Dodano: 23.9.2013 (15:44) ułóż zdanie z wyrazem giął.

- życz mi szczęścia.ułuż zdanie z wyrazem latarnia morska,sztorm,plaża słona woda,wydmy,mewy,rybak,statek, +0 pkt.. Najlepsze rozwiązanie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.