Wierszyk na tapczanie siedzi leń nic nie robi cały dzień

Pobierz

Nie poszedł do szkoły, bo mu się nie chciało, Nie odrobił .". " A uszu dzisiaj nie myłem?. Na tapczanie siedzi leń, Nic nie robi cały dzień.. A tranu nie piłem?. A kto, W głowę się podrapał?. Na tapczanie siedzi leń, Nic nie robi cały dzień.. "Przepraszam!. Nie poszedł do szkoły, bo mu się nie chciało, Nie odrobił lekcji, bo czasu miał za mało, Nie zasznurował trzewików, bo nie miał ochoty, Nie powiedział "Dzień dobry", bo z tym za dużo roboty, Nie napoił Azorka, bo za daleko jest woda,To wszystko nazywa się nic?". To wszystko nazywa się nic?. Ponad 81 000 mocnych fotek, 18 000 gorących filmików i gier, setki fajnych ludzi.. « Przepraszam!. A nie urwałem guzika?. A nie pokazałem języka?. Na tapczanie siedzi leń, Nic nie robi cały dzień.. A nie pokazałem języka?. Na tapczanie siedzi leń, Nic nie robi cały dzień.. A nie pokazałem języka?. A kto się w głowę podrapał?. Jest w nich jakaś taka beztroska, która pozwala im patrzeć na przeciekający przez palce czas.Przepisz cytaty z wierszy i z bajek.. Na tapczanie siedzi leń, Nic nie robi cały dzień.. ↓Kruki i krowa‧Kwoka‧Poprzednia lista wierszy‧Lis i jaskółka‧Jan Brzechwa‧MichałekNa tapczanie siedzi leń, Nic nie robi cały dzień.. Nie poszedł do szkoły, bo mu się nie chciało, Nie odrobił lekcji, bo czasu miał za mało, Nie zasznurował trzewików, bo nie miał ochoty, Nie powiedział "dzień dobry", bo z tym za dużo roboty, Nie napoił Azorka, bo za daleko jest woda, Nie nakarmił kanarka, bo czasu mu było .Na tapczanie siedzi leń, Nic nie robi cały dzień..

» Na tapczanie siedzi leń, Nic nie robi cały dzień.

A uszu dzisiaj nie myłem?. A uszu dzisiaj nie myłem?. To wszystko nazywa się nic?". Opublikowano na 23 stycznia 2010 by BeaS.. "O, wypraszam to sobie!. A tranu nie piłem?. Nie poszedł do szkoły, bo mu się nie chciało, Nie odrobił lekcji, bo czasu miał za mało,Na tapczanie siedzi leń nic nie robi cały dzień.. 18 odpowiedzi na "Na tapczanie siedzi leń nic nie robi cały dzie .Na tapczanie siedzi leń nic nie robi cały dzień.. Ryby.. Na tapczanie siedzi leń, nic nie robi cały dzień.. - Na tapczanie siedzi leń, nic nie robi cały dzień., Murzynek Bambo w Afryce mieszka.. - Murzynek Bambo w Afryce mieszka., Abecadło z pieca spadło, o ziemię się hukło.LEŃ "Na tapczanie siedzi leń, Nic nie robi cały dzień.". O, wypraszam to sobie, Jak to ja nic nie robię?. "Przepraszam!. A uszu dzisiaj nie myłem?. Nic nie robi cały dzień.. A kto, Zjadł pierwsze śniadanie?. Na tapczanie siedzi leń, Nic nie robi cały dzień.. A tranu nie piłem?. Lecz nie tylko na kanapie On w twym sercu śpi i chrapie, Śniąc sen o NICNIEROBIENIU O LEŻENIU i JEDZENIU.. "O, wypraszam to sobie!Jak to?. A nie urwałem guzika?. "Przepraszam!. A nie chodziłem się strzyc?. Nie poszedł do szkoły, bo mu się nie chciało, Nie odrobił lekcji, bo czasu miał za mało,Leń Jan Brzechwa.. A kto zjadł pierwsze śniadanie.. To wszystko nazywa się nic?". Ja nic nie robię?. Chodzi tutaj o jednego z uczestników, który oprócz tego, że jest studentem medycyny, lubi także grać w gry i streamować..

"Na tapczanie siedzi leń, Nic nie robi cały dzień.

Nie poszedł do szkoły, bo mu się nie chciało, Nie odrobił lekcji .. "Na tapczanie siedzi leń, nic nie robi cały dzień bo streamuje na Twitchu oczywiście.". A kto zjadł pierwsze śniadanie?. Udowodnij wszystkim w koło no a przede wszystkim sobie co ja tego nie zrobie.. A tranu nie piłem?. Wydawnictwo:Biblioteka najmłodszych data wydania:2000 (data przybliżona) ISBN:837.Nic nie robi cały dzień.. A uszu dzisiaj nie myłem?. - Jan BrzechwaNic nie robi cały dzień.. Nie poszedł do szkoły, bo mu się nie chciało, Nie odrobił lekcji, bo czasu miał za mało, Nie zasznurował trzewików, bo nie miał ochoty, Nie powiedział "dzień dobry", bo z tym za dużo roboty, Nie napoił Azorka, bo za daleko jest woda, Nie nakarmił .Na tapczanie siedzi leń, Nic nie robi cały dzień.. Humor ekskluzywny.. To wszystko nazywa się nic?". A nie pokazałem języka?. Śpiąc przeżuwa coś wytrwale, Lecz to nie jest guma wcale, Ale cza twój drogocenny, Który znika wciąż bez przerwy, Raz na zawsze utracony W brzuchy lenia upasionym.Niecodziennik Satyryczno Prowokujący..

Na tapczanie siedzi leń, Nic nie robi cały dzień.

A kto dziś zgubił kalosze?. Na tapczanie siedzi leń, Nic nie robi cały dzień.Na tapczanie siedzi leń, nic nie robi cały dzień.. A Ty jesteś jak ten leń.Nowy rok nowy dzień to sie podnieś i sie zmień.. Na tapczanie siedzi leń, Nic nie robi cały dzień.. Nie poszedł do szkoły, bo mu się nie chciało, Nie odrobił lekcji, bo czasu miał za mało, Nie zasznurował trzewików, bo nie miał ochoty, Nie powiedział "dzień dobry", bo z tym za dużo roboty, Nie napoił Azorka, bo za daleko jest woda, Nie nakarmił kanarka, bo czasu mu było szkoda.Na tapczanie siedzi leń, Nic nie robi cały dzień.. A nie pokazałem języka?. Proszę!". A nie chodziłem się strzyc?. Nie poszedł do szkoły, bo mu się nie chciało, Nie odrobił lekcji, bo czasu miał za mało, Nie zasznurował trzewików, bo nie miał ochoty, Nie powiedział "dzień dobry", bo z tym za dużo roboty, Nie napoił Azorka, bo za daleko jest woda, Nie nakarmił kanarka, bo czasu mu było .Na tapczanie siedzi leń, Nic nie robi cały dzień.. Nie poszedł do szkoły, bo mu się nie chciało, Nie odrobił lekcji .To wszystko nazywa się nic?". Uwaga!. Ja nic nie robię?. Wierszyk dla najmłodszych dzieci.Leń - Na tapczanie siedzi leń, Nic nie robi cały dzień.. To wszystko nazywa się nic?". Politycznie niepoprawny, pozostawia trwałe ślady w psychice.Na tapczanie siedzi leń, Nic nie robi cały dzień..

"Na tapczanie siedzi leń,Nic nie robi cały dzień.

A nie pokazałem języka?. A kto, Dziś zgubił kalosze No proszę, no proszę, no proszę.. "O, wypraszam to sobie!. A nie urwałem guzika?. A nie chodziłem się strzyc?. A uszu dzisiaj nie myłem?. A nie urwałem guzika?. A kto dzisiaj pluł i łapał?. A nie urwałem guzika?. "Przepraszam!. Nie poszedł do szkoły, bo mu się nie chciało, Nie odrobił lekcji, bo czasu miał za mało,Na tapczanie siedzi leń nic nie robi cały dzień.. A nie chodziłem się strzyc?. A kto, Dzisiaj pluł i łapał?. Ponadto potrzebują bardzo dużo czasu, żeby zrobić cokolwiek.. Z tego właśnie powodu często są wszędzie spóźnione.. "Na tapczanie siedzi leń, Nic nie robi cały dzień".Na tapczanie siedzi leń, Nic nie robi cały dzień.. A nie urwałem guzika?. Są bardzo leniwe i niezwykle flegmatyczne.. A tranu nie piłem?. Nie poszedł do szkoły, bo mu się nie chciało, Nie odrobił lekcji, bo czasu miał za mało, Nie zasznurował trzewików, bo nie miał ochoty, Nie powiedział "dzień dobry", bo z tym za dużo roboty, Nie napoił Azorka, bo za daleko jest woda,Strona główna » Quote » "Na tapczanie siedzi leń,Nic nie robi cały dzień.". To wszystko nazywa się nic?". A nie chodziłem się strzyc?. Skąd w ogóle takie zdanie w programie, który nie ma nic wspólnego ze streamowaniem, czy grami komputerowymi?. Na tapczanie siedzi leń, Nic nie robi cały dzień.. Na tapczanie siedzi leń, Nic nie robi cały dzień.. A nie chodziłem się strzyc?. "Przepraszam!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.