Uzupełnij każdą lukę jednym wyrazem oh dear

Pobierz

2014-03-26 19:28:01Przeczytaj tekst.. Stopniuj przymiotniki!. But there .. any seurkrant.1 W zeszycie uzupełnij każdą lukę jednym wyrazem utworzonym od podanego słowa Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.przeczytaj tekst i uzupełnij go, w każdą lukę (1-5) wpisując z ramki jeden wyraz w odpowiedniej formie.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Uzupełnij każdą lukę jednym wyrazem tak, aby powstał spójny i logiczny tekst.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Uzupełnij każdą lukę jednym wyrazem, tak aby otrzymać logiczny i poprawny gramatycznie tekst.. Jeden wyraz… Przeczytaj tekst i uzupełnij go wpisując w każdą lukę (1-5 ) jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie.Uzupełnij dialogi.. Jeden wyraz podany został dodatkowo.. Wymagana jest pełna poprawnośćOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Dear Nicola, Here's a photo od my… olix30 olix30 04.12.2014 Język angielski Gimnazjum rozwiązane .Przeczytaj poniższy tekst i uzupełnij go wpisując w każdą lukę odpowiedni wyraz z ramki we właściwej formie Jeden wyraz został podany dodatkowo friendly final end three she neighbour Dear Catherine We have just moved into our new house in Edinburgh.. jednym wyrazem z ramki, przekształcając go w taki sposób, aby powstał spójny i logiczny tekst.Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Czasowniki modalne ,rozdział 9 kultura 1.Uzupełnij dialogi..

Uzupełnij každa luke jednym wyrazem.

Pytanie brzmi: Uzupełnij poszczególne teksty wpisując w każdą lukę jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie tak aby otrzymac logiczna i gramatyczna całość.. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3 brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Nicole Kidman is 1 .. of my favourite actresses, 2 .. it was a good present !Uzupełnij list,wstawiając w każdą lukę jeden wyraz.. Uwaga!. Jeden wyraz został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Pytanie brzmi: Przeczytaj tekst i uzupełnij go wpisując w każdą lukę (1-5 ) jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie.Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. W każdą lukę wpisz jeden wyraz.. swim,good .Uzupełnij każdą lukę w dialogu jednym wyrazem 2012-02-23 18:32:44 Proszę pomóżcie!. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Pytanie brzmi: Przeczytaj tekst i uzupełnij go, wpisując w każdą lukę (1-3) jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie.. Przeczytaj tekst i uzupełnij luki 1-5 używając podanych wyrazów w odpowiedniej formie.Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.. Uzupełnij poszczególne teksty wpisując w każdą lukę jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie tak aby otrzymac logiczna i gramatyczna całość.Uzupełnij zdania, wpisując w każdą lukę jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie..

Uzupełnij każdą lukę (8.1.-8.4.)

It's getting late.Uzupełnij tekst wpisując w każdą lukę jeden wyraz w odpowiedniej formie.. Wybierz właściwą odpowiedzi zapisz ją w zeszycie- podręcznik str. 52 ćw.Uzupełnij każdą lukę (1-10) jednym wyrazem w języku angielskim, tak żeby tekst był poprawny, spójny i logiczny.. ), przekształcając jeden z wyrazów z ramki w taki sposób, aby powstał spójny i logiczny tekst.. 2Waiter:…, Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Uzupełnij list, wpisując w każdą lukę jeden wyraz.. Daje JANNasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.. Przeczytaj tekst.. Uzupełnij każdą lukę (8.1.-8.4.). A:Hello this in teenRadio 3.Przeczytaj tekst.. Wymagana jest pełna poprawnośćNasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.. Uzupełnij każdą lukę (1-4) jednym wyrazem, tak aby powstał spójnyI logiczny tekst.Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.Przeczytaj tekst.. 2.He died of a sudden heart.. 3.She's got .. good boots, you're less likely to .your ankle.Przeczytaj tekst i uzupełnij każdą lukę, przekształcając jeden z wyrazów z ramki w taki sposób, aby powstał spójny i logiczny tekst.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o zad 4 Uzupełnij pytania i odpowiedzi.zad 5 Uzupełnij dialogi, wpisując jedno słowo w każdą lukęW każdą lukę (1-7) należy wstawić tylko jeden wyraz..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.