Uzupełnij luki w mailu zgodnie z treścią tekstu w zad 3 na str 96

Pobierz

"Śladami przeszłośći" nowa era 1.gim pomóżcie to na dzisiaj prosze!- zadanie 2 str. 40: wpisz w brakujące miejsca zwroty z rameczki.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Zadanie z Angielskiego .. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Przeczytaj tekst.. Uwaga!. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wejdź na stronę internetową eDesk.pearson.pl,tak jak tłumaczyłam na poprzednich lekcjach, znajdź nagrania CD3., ścieżka 06, 08.. Tłumaczenia tych zwrotów znajdziecie w słowniczku na początku działu.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Uzupełnij luki w czacie (5.1.-5.3.). She asked her mom to read her a story.Uzupełnij luki formą dzierżawczą rzeczowników ( 's) 2013-01-06 15:07:01 Przeczytaj tekst i uzupełnij zdania 2012-04-20 16:35:33 Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 10.1-10.4 Zgodnie z jego treścią uzupełnij zdania wpisując swoje odpowiedzi w luki luki należy uzupełnić w języku angielskim 2019-01-06 18:54:47Uzupełnij luki w zdaniach 1.-4. zgodnie z treścią tekstu.. podręcznik str.58-99 zad.3,5,7,8 i " czy już umiem" ..

Uzupełnij luki w zdaniach zgodnie z treścią tekstu.

1 Sprawdzamy ćwiczenia egzaminacyjne w zeszycie ćwiczeń na str. 78-83; Zad.. tekst wraz z rzeczami do uzupełnienia w załącznikuUzupełnij w e-mailu luki 10.1-10.3 zgodnie z treścią tekstów, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać ich sens.. luki należy uzupełnić w języku polskim.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu uzupełnij luki 3.1.-3.4. w notatce, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać sens wysłuchanego tekstu.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Pytania i odpowiedzi .. Uzupełnij luki w e-mailu .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnego tekstu.. Przeczytaj tekst na str. (3 pkt) Dopasuj do każdego tekstu (7.1.-7.3.). Zadanie 5 ze strony 37.. 1. restaurants Odpowiedź na zadanie z Repetytorium ósmoklasisty 2018.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Uzupełnij zdania, wpisując swoje odpowiedzi w luki.. YOUNG ACTORS NEEDED The main character of the film is a famous 3.1.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Pomocy!. Uzupełnij zdania, wpisując swoje odpowiedzi w luki.. 2. uzupełnij w e-mailu luki zgodnie treścią.. w podręczniku.. W każdą kratkę wpisz odpowiednią literę.. Na podstawie tekstu podręcznika lub innych źródeł informacji napisać w zeszycie przedmiotowym po kilka zdań o każdej z hodowli ( bydło .Szukasz pomocy przy zadaniu domowym ?.

Uzupełnij luki w e-mailu (4.1. zgodnie z treścią tekstu.

Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk 11.1.-11.3.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Czytaj wyrazy z ramek i powtarzaj na głos.Na podstawie informacji zawartych w nagraniu uzupełnij luki 1-5 w poniższej notatce.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie dwa wyrazy.. 3 i 9 do zeszytu i dopisz tłumaczenia, korzystając ze słowniczka na str.89.. - zadanie 3 str. 40: Odpowiedz pisemnie, w zeszycie na podane poniżej pytania.. Te zadania są z ćw.. 4Ponownie przeczytaj tekst z ćwiczenia 3. i wybierz właściwe odpowiedzi (zdanie prawdziwe, zdanie fałszywe lub brak informacji).. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Zad 2.Uzupełnij tabelę na podstawie mapy zamieszczonej na s.58 podręcznika.Wpisz w odpowiednie rubryki po trzy nazwy kolonii greckich położonych w poszczególnych rejonach świata.. Uzyskaj pomoc i dziel się swoją wiedzą.1.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Rozwiązania zadań.. 1. restaurants Odpowiedź na zadanie z Repetytorium ósmoklasisty 2018..

Uzupełnij luki w zdaniach 9.1.-9.4. zgodnie z treścią tekstu.

Dołącz do nas i ucz się w grupie.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 2 Trochę wakacyjnego słownictwa: On the Beach • a .Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język niemiecki?. zgodnie z treścią tekstu.. 3. wykorzystaj podane wyrazy w nawiasach wyrazy w odpowiedniej formie by uzupełnić pytania.. Otwórz książkę na str.82-83, wpisz wyrazy z ramek w zad.. Uwaga!. You can see this sign in a library.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 10.1-10.4 Zgodnie z jego treścią uzupełnij zdania wpisując swoje odpowiedzi w luki luki należy uzupełnić w języku angielskimSzukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?. Pytania i odpowiedzi .. Uzupełnij luki w e-mailu .1.Uzupełnij luki w zdaniach 1-6 zgodnie z treścią tekstu obok.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Przeczytaj tekst.. Rozwiązania zadań.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens.. So noPrzeczytaj tekst.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim..

Odpowiedz na pytania 1-4 zgodnie z treścią tekstu.

Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. odpowiednie zdanie (A-D).. Wykonaj zadania z podręcznika: zad.91,92,94,96 str.250 23.03.2020 - Powtórzenie wiadomości z liczb dodatnich i ujemnych.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Przeczytać tekst z podręcznika str 131-133 2.. W każdą lukę wpisz jeden wyrazPrzeczytaj tekst.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.Odpowiedz na pytania zgodnie z treścią tekstu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt