Test felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi quizizz

Pobierz

Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Na pewno pomożemy ci w nauce na sprawdzian !. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o lekturze Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi.Wypełniając test wiedzy, dowie się ile zapamiętała po przeczytaniu lektury.. a) Caban b) Puszek c) Black d) Rufus 2) Jakiej marki był samochód mamy Felixa?. Część 1.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Witaj na stronie Quizz.pl.. Sprawdź swoją znajomość tej lektury .. Jak nazywa się jeden z głównych bohaterów lektury.. To jest pierwsza część, ale .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Sprawdza czytanie ze zrozumieniem i pisanie charakterystyki postaci.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test z lektury,, Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi "- BARDZO TRUDNY.. To play this quiz .Test z wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Mod ZT Test.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - gatunek, czas i miejsce akcji Brakujące słowo.. Jak miał na nazwisko Net?. olek_dziwoki_02762.. Omawiamy lekturę: "Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi" Sprawdzę swoją znajomość lektury.Lista wszystkich lektur - - MATEMATYKI: tym sezonie omawiamy pierwszą lektura dla szkół podstawowych: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"..

0%Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.

wg Joannajakubowsk.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Połącz w pary.. Dzięki temu możesz wypełniać quizy na temat, który Cię interesuje.Rafał Kosik - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - CZĘŚĆ 1.. Odpowiedz.. chomik8.. Na pewno wiesz :) CIEKAWOSTKA: Rafał Kosik napisał 14 książek z serii "Felix, Net i Nika" np.Test z wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Test.. Zobacz podobne quizy: #ksiazki #scienefiction #szkola .Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzalnych ludzi" .. Czytałam 8 części z serii Felix, Net i Nika.. test wiedzy, test, książki i komiksy, popularne serie, felix, net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi 3791 x, 2017-11-21 15:04:04Sprawdź, czy poradzisz sobie z rozwiązaniem quizu Eduelo.. Quizy » Literatura, Język Polski.. Na początek łatwizna: jak nazywa się autor lektury?. .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Zobacz nas na ka.Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Sprawdź się!Witaj na stronie Quizz.pl.. PixMati 2 lata temu.. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Polski..

... Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.

a) Henryk Sienkiewicz b) Rene Gosninny c) J. R. R. Tolkien d) Rafał Kosik 2) W jakim mieście toczy się akcja powieści?. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Streszczenie podzielone jest na dwie części.. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Temat 10.. Felix, Net i Nika - krzyżówka Krzyżówka.. Kim była pani Lucynka ?. wg Katarzynawalach.. Typ materiału: tekst, test .. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Dodaj‧O stronie‧Najlepsze‧ReklamaQuizy Os. .. Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. Quiz fajny, ale gdyby były bardziej wiarygodnie (złe) odpowiedzi, test byłby trudniejszy.. Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Sprawdź swoją wiedzę!. a) Polonez b) Alfa Romeo c) Fiat 126p d) Fiat 125p 3) Jak nazywał się dyrektor gimnazjum, do którego uczęszczali Felix, Net i Nika?. Sprawdź się!. Uwaga!. a) w Krakowie b) w Warszawie c) w Gdańsku d) we Wrocławiu e) w .a) Felix i Net b) Aurelia i Marcel c) Marcel i Ruben 13) Co święty Mikołaj podarował Nice?.

1) Kto jest autorem powieści "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi"?

Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Rozwiąż quiz z lektury i sprawdź!Preview this quiz on Quizizz.. Odpowiedz na pytanie z działu: V - Język polski - Lektury - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziQuizy na temat net-i-nika-oraz-gang-niewidzialnych-ludzi.. Zablokuj Zgło .. Tutaj znajdziesz szukaj quizy, testy wiedzy i sprawdziany.. Quizy na temat net-i-nika-oraz-gang-niewidzialnych-ludzi znajdują się powyżej na liście.. wg Zbysioubudubu.. Klasa 6 Polski.Test z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. a) Konstancja Konstantynopolska b .jak dobrze znasz lekturę "Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi?. Feliks Net i Nika test z lektury dla klasy 6 DRAFT.. 1) Jak nazywał się pies Felixa?. Okazało się że gang .Test z części 1-2, czyli .. Co się stało z rodzicami Niki?. 6th .Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. 0%Wykonaj sprawdzian przygotowany przez Ewę Przekop.. Wyszukaliśmy je wśród tysięcy quizów, które mamy na stronie.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi - test z lektury - Quiz.. Przywódcą Gangu okazuje się: "Felix, Net i Nika" DRAFT..

Jak dobrze pamiętasz treść książki Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi?

Feliks Net i Nika test z lektury dla klasy 6 DRAFT.. a) Felix b) Net c) Nika 15) Gang Niewidzialnych Ludzi to _____.Preview this quiz on Quizizz.. Kim z zawodu jest mama Neta?. Popularne quizy w tym tygodniu: Milionerzy — Edycja Minecraft!Test wiedzy na temat powieści Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt