Test wiedzy w pustyni i w puszczy pdf

Pobierz

Klasa 5 Polski.. Więcej.. Odpowiedz.Pytania na sprawdzenie znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt.. Mapa witryny.. Podczas tej wyprawy powstały "Listy z Afryki" oraz wydana 20 lat później powieść przygodowo- -podróżnicza "W pustyni i w puszczy" - ostatnie dzieło pisarza, który zamieścił w nimTest ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''.. Więcej formatów pojawi się w czasie gry w ćwiczenie.. Pokaż wszystko.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Rozwiąż test!Sprawdź swoją wiedzę z lektury!. Jest to opowieść o dwójce przyjaciół, którzy zostają porwani przez grupę Arabów.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.wiedza z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraW jaki mieście mieszkali bohaterowie?. Powinnam się bać?. Życzę miłego rozwiązywania.. Sprawdzian przygotowany dla klasy V.Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. Rozwiąż test.. Jaką broń, dostał Staś na Gwiazdkę?. W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #w pustyni i w puszczy, #test z lektury 4330 x, 2016-01-07 21:34:08Plik Test W pustyni i w puszczy.pdf na koncie użytkownika martap1978 • folder W pustyni i w puszczy • Data dodania: 3 maj 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.W pustyni i w puszczy..

W pustynii i w puszczy.

a) 1876 b) 1866 c) 1888 d) 1872 Rozwiązanie - Miasta Chartum bronił: a) Mahdi b) generał Gordon c) Henryk Linde d) kapitan Glen .Test z wiedzy o lekturze ,,W pustyni i w puszczy '' 2015-01-25 19:31:23; Mam jutro test piątoklasisty.. Nelly Rawlison i Staś Tarkowski Nel Rawlison i Stanisław Tarkowski Nelly Rawlison i Stanisław Tarkowski Nelly Rawlison i Stanisław .⁵grobla — wał ziemny, który utrzymu e wodę w sztucznym zbiorniku lub chroni przyległe tereny przed wylewami rzeki.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. [przypis edytorski] ⁶czerwonak — flaming; nazwa potoczna.. - Test 4free.PL - bezplatne za darmo komponent na strone www dla WebmasteraChcesz sprawdzic swoja wiedze z ksiazki H. Sienkiewicza ''W pustyni i wHenryk Sienkiewicz: W pustyni i w puszczy ..

Test z lektury szkolnej W pustyni i w puszczy.

Polub.. Udostępnij Udostępnij wg Norbertporzynsk.. Über diese App: Bewerten Sie diese App: (1) Eingestellt von: agnieszka891 .Test dla klasy V sprawdzający umiejętność czytania ze zrozumieniem "W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza Podczas lekcji uczennice i uczniowie przyjrzą się temu, jak Henryk Sienkiewicz przedstawił mieszkanki i mieszkańców Afryki w powieści W pustyni i w puszczy.. test znajomości lektur W Pustyni i W Puszczy x-D 2010-02-22 15:48:21; Co powinnam wiedzieć /umieć na test na kartę rowerową?. Inne tryby testu.. Zawiera 16 pytań.. Edytuj elementy.. Wypełniając test wiedzy, nauczysz się nowych wiadomości na temat tej lektury i rozwiążesz test aby dostać szustkę #Test, #quiz, #nauka, #w pustyni i w puszczy 304 x, 2016-02-23 08:00:00W pustyni i w puszczy ukazywała się w odcinkach w "Kurierze Warszawskim" w latach , po raz pierwszy jako całość została wydana w 1911 roku..

Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.

Test z lektury: "W pustyni i w puszczy" .. Możesz śmiało przystąpić do sprawdzianu z lektury w szkole i niczego nie musisz się obawiać.. Obraz ten skonfrontują ze wskazówkami stworzonymi przez Afrykanów dotyczącymi tego, jak chcieliby, żebyQuiz W pustyni i w puszczy 28.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Test z lektury pt. "W pustyni i w puszczy" :') Sprawdź swoją wiedzę z tej książki!Geneza powieści "W pustyni i w puszczy" W styczniu 1891 r. Henryk Sienkiewicz wyruszył w podróż na Czarny Ląd.. 2010-05-11 16:05:08- takie, w ktorych trzeba ja samodzielnie napisac.W przytoczonym fragmencie W pustyni i w puszczy wystepuje narrator pierwszoosobowy.. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 7951 razy Średnia ocena:Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Motyw .. PDF Materiały do wydruku.. Sprawdź, ile pamiętasz!. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. Znasz te książkę jak własną kieszeń!. Dokucza jej głód i niewygody.Plik Test z treści lektury W pustyni i w puszczy.pdf na koncie użytkownika kostek1111 • folder w pustyni i w puszczy • Data dodania: 1 gru 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Quiz W pustyni i w puszczy..

[przypis edytorski] W pustyni i w puszczyW pustyni i w puszczy - test wiedzy.

Szukaj.. Test: W który roku Sienkiewicz rozpoczął karierę dziennikarską?. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. remington sztucer strzelba AK-10 : 2.. Skierowana do młodego czytelnika ukazuje szeroki opis realiów Afryki — jej kultury, konfliktów, a także przyrody.. Osadź.. Opis testu.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraW pustyni i w puszczy.. Jak nazywali się główni bohaterowie?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.