Napisz co robiłeś w weekend po niemiecku w czasie przeszłym

Pobierz

W domu odpoczywałam.. Napisz zdania w czasie …Mein Wochenende - wypracowanie po niemiecku w czasie przeszłym Perfekt 25 kwietnia 2010 Odsłon: 26 484 3 komentarze Udostępnij na Facebooku Udostępnij na Twitterze …Co robiłeś w poprzedni weekend napisz po niemiecku w czasie przeszłym perfekt 2012-12-07 19:06:19 Napisz 5 zdań na temat wakacji w czasie …Napisz 4 zdania w czasie przeszłym i przetłumacz bringen Przedmiot: Język niemiecki / Szkoła podstawowa 2 rozwiązania autor: dusia98-98 12.10.2010 (15:03)Opis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. :) Proszę o pomoc daje najj.. Zadanie jest zamknięte.Napisz 10 zdań po Niemiecku w czasie prateritum co robiłeś wczoraj.. Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Napisz pięć zdań w czasie przeszłym co robiłeś w wakacje?. Z góry bardzo dziękuję^-^ - the … Czy możesz tworzyć zdania z czasem przeszłym .. Proszę szybko pomóżcie na jutro to mam.. Co robiłeś w poprzedni weekend napisz po niemiecku w czasie przeszłym perfekt 2012-12-07 19:06:19 mam napisac 10 zdan co robilam w weekend po …Opisz w czasie przeszłym " Perfekt" swój wczorajszy dzień [10 znań] Po niemiecku 2012-02-06 21:40:52 Co robiłeś w poprzedni weekend napisz po …Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Co robiłeś w weekend , napisz 10 zdań .. Zgłoś nadużycie.. Ich lehre English 2 …Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo ..

Przykład opisu ostatnich wakacji po niemiecku.

Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Napisz co robiłeś wczoraj w czasie przeszłym perfekt (cała strona) 2 .. sce zabawy lub gry, ustawienie uczestników, dokładny przebieg zabawy lub gry ( krok po …Opisz swój nieudany weekend w czasie przeszłym zadanie dodane 22 listopada 2010 w Język angielski przez użytkownika uczennica ( -3,240 ) [Szkoła podstawowa] …Correct answers: 1 question: Napisz 10 zdań co robiłeś w weekend w czasie przeszłym w języku niemieckim.. :) Jak byś mógł przetłumaczyć co napisałeś był …Autor: marli12345 Dodano: 15.9.2011 (19:38) napisz 12 zdan w czasie przeszlym co robiles w wakacje po niemiecku.. np. ich habe fusball gespielt o tom formę czasu przeszłego chodzi.Przydatność 65% List z wakacji po niemiecku w czasie Partizip II (przeszłym).. Poszedłem na plażę w weekend, zrobiłem to, zjadłem …Napisz co robiłeś w czasie weekendu w czasie przeszłym minimum 170 słów po angielsku Darmowe rozwiązanie pracy domowej, szkoła podstawowa, gimnazjum …Zadanie: dam naj napisz co robiłeś w wakacje 5 zdań czas perfect Rozwiązanie: in meinen letzten sommerferien bin ich an der ostsee in miedzyzdroje mit meinem …Co robisz w wolnym czasie , parę zdań.+ tłumaczenieBardzo proszę o pomoc , pilne..

Zadanie …Napisz 10 zdań co robiłeś w weekend w czasie przeszłym w języku niemieckim.

POMOCY!. prosze pilne.. 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze …Napisz kilka zdań na temat co robiłeś w ferie zimowe ( w czasie przeszłym perfekt) Pomoże ktoś?. Po południu poszłam do domu.. Zjadłam …Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Napisz 7 zdań co robiłeś w wakacje po niemiecku i przetłumacz na polski i proszę nie pisać o wakacjach nad m…napisz po niemiecku 6 zdań co robiłeś na weekendzie w czasie przeszłym ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.