Quizy lektura tajemniczy ogród

Pobierz

Test wiedzy online z lektury szkolnej.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Tajemniczy ogród Frances Hodgson Burnett.z lektury "Tajemniczy ogród" - Test.. Zawiera 16 pytań.. Gdzie wychowywała się Mary?. Ale tajemnicę kryje też wielki dom - dziewczynka słyszy w nocy czyjeś krzyki, a domownicy zbywają jej dociekania.Tajemniczy ogród - Frances Hodgson Burnett [Całość Audiobook]Przygotowujesz się do matury, egzaminu, testu, poszukujesz pełnych wersji książek, tradycyjnych.Więcej całych filmów z Youtube znajdziesz na tylko pełnometrażowe komedie, akcja, sensacjaWebmasteraTest z Lektury "Tajemniczy Ogrod" Sprawdzicie tu znajomosc na temat lektury "Tajemniczy Ogrod" Tagi dla tego testu: tajemniczy,ogrod,test,lektura,trudne,5,klasaZobacz 7 odpowiedzi na pytanie: Tajemniczy Ogrod - 10 pytan i odpowiedzi.mała i inni o nie myśleli, sądziła zatem, że tak zawsze być musi.. a) z Anglii b) z Indii c) z Londynu d) z Chin e) z Indonezji f) z Afryki 3) Jak nazywały się wiewiórki Dicka?Tajemniczy ogród.Quiz Tajemniczy Ogród - Super Test.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. U gory znajdziesz quiz Tajemniczy Ogrod - Super Test.Wypelnij ten test, i sprawdz ile wiesz oZ góry dzk; Co może być symbolem kolejnych etapów przemiany Mary i ogrodu w lekturze "Tajemniczy ogród"klp.pl Lektury Analizy i interpretacje Motywy literackie Epoki ..

U góry znajdziesz quiz tajemniczy ogród.

Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Tajemniczy ogródQuiz "Tajemniczy ogród" - Quiz "Tajemniczy ogród" - TAJEMNICZY OGRÓD - Tajemniczy ogród - Tajemniczy ogród - Test sprawdzający wiedzę - Tajemniczy ogródTest z lektury Tajemniczy ogród.. Wyrażam zgodę na używanie przez Grupę OLX sp.. Tajemniczy Ogród - 10 pytań i odpowiedzi.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. - poznasz najważniejsze wydarzenia z życia pisarki, - wykażesz się wiadomościami na temat lektury, - rozwiążesz krzyżówkę oraz test sprawdzający znajomość książki, - spróbujesz wyrazić swoje opinie oraz argumentować.Pałacowe tereny kryją tajemnicę - otoczony wysokim murem, zamknięty ogród.. Potrzebuje krótkich informacji o postaciach drugoplanowych z książki Tajemniczy ogród (pan Craven, panna Medloock, Ben, Marta, Dick).ona zupełnie z powodu śmierci swe niani.Zobacz 7 odpowiedzi na pytanie: Tajemniczy Ogród - 10 pytań i odpowiedzi.. Sprawdź się!. Cieszyła się też na spotkanie z Dickiem.. Czarne b.Martha zaproponowała, że Dick mógłby kupić dla niej narzędzia ogrodnicze, tylko trzeba byłoby napisać do niego .Lektura tajemniczy ogród na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje..

Tagi dla tego testu: nauka,lekturaLista pytań z lektury Tajemniczy ogród.

Mary przypadkowo, obserwując gila, odnajduje do niego klucz.. Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Tajemniczym Ogrodzie #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #frances h. burnett, #tajemniczy ogród 944 x, 2017-11-22 11:59:44Test :Tajemniczy Ogród Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród.. quiz ten sprawdza czy znasz lekturę pod tytułem,,Tajemniczy Ogód ''.. Rozwiąż test!Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Jak dobrze znasz lekturę "Tajemniczy Ogród"?. Ten skryty przed ludźmi zakątek zaczyna uważać za swoje królestwo.. a) Lenox b) Lenoox c) Lennok d) Craven e) Croven f) Lennox 2) Skąd przyjechała Mary do domu wuja?. Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?. 1) Jak miała na nazwisko główna bohaterka (Mary) ?. z o.o. środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np. newsletter, wiadomości SMS) przez Grupę OLX sp.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Tajemniczy Ogród najnowsze ogłoszenia na OLX.pl.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Eduelo zawiera ponad 22 tysiące zadań i filmów edukacyjnych dla uczniów szkół podstawowych..

»Sprawdź, ile pamiętasz z książki Francesa Burnetta "Tajemniczy ogród"!

Cele lekcji.. Quizy Os. .. Super no 8lutego mam sprawdzian z tej lektury i zbyt dobrze to nie ZDAŁAM ALE QUIZ ŚWIETNY CZY ZROBISZ Z MIKOŁAJKA.. Witam, potrzebuje, aby ktoś z Was ułozył dla mnie 10 pytań i 10 odpowiedzi na Nie, pytania mają dotyczyć lektury Tajemniczy ogród - Frances Hodgson Burnett .Test o lekturze : Tajemniczy Ogrod !. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Rozwiąż quiz!Quiz z lektury "Tajemniczy ogród" Quiz z lektury "Ten obcy" Quiz z lektury "Lassie, wróć" Poznajemy programy kwietnia (1)Witaj na stronie Quizz.pl..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.