Sprawdzian z lektury quo vadis pdf

Pobierz

Przerwij test.. Skomentuj.. Napisz do nas.. Test formatywny część druga - przyczynek do charakterystyki Petroniusza.Lektury Quo vadis / Quo vadis.. Za którą z postaci Alicja podąża w głąb nory?. Sprawdź, czy znasz tę "powieść z czasów Nerona" wystarczająco dobrze, aby odpowiedzieć na te 12 pytań!. Autor, czas i miejsce akcji, rodzaj i gatunek literacki, motywy, bohaterowie (charakterystyka), plan wydarzeń Autor: Henryk Sienkiewicz - prozaik, przedstawiciel pozytywizmu żyjący w latach .. Test składa się z 28 pytań.. Polubić Pana Tadeusza Opracowanie: Dorota Maitkowska Scenariusz - plik pdf.. Poprzedniego dnia był na uczcie u Nerona, która przeciągnęła się do późna w noc.Od pewnego czasu zdrowie jego zaczęło się psuć.. Kogo spotkała Ligia na uczcie u Nerona ?. Skomentuj.. Jakie były ostatnie słowa Ligii do Marka Winicjusza?. Udostępnij.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!. Co stało się z Ligią podczas igrzysk w amfiteatrze?. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.Test z lektury "Quo vadis" (Henryk Sienkiewicz).. Sprawdź, jak dobrze orientujesz się w dziejach Ligii i Marka Winicjusza!. Kto jest przyjacielem Marka Wincjusza ?. Powtórz przed sprawdzianem.Test poświęcony powieści H. Sienkiewicza "Quo vadis" składa się z dwóch części.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Test z lektury - Quo Vadis!.

Rozwiąż test!Quo vadis - test.

Rzeczywiście przeczytałam tylko streszczenie, bo jutro mam test z lektury, a nawet nie zaczęłam czytać, xD.Quo vadis Petroniusz¹ obudził się zaledwie koło południa i ak zwykle, zmęczony bardzo.. Kto opiekował się Ligią na dworze Nerona ?. To nie tylko powieść historyczna z.LEKTURY Z PODSTAWY PROGRAMOWEJ .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Poprzed-Zdrowie niego dnia był na uczcie u Nerona², która przeciągnęła się do późna w noc.. pytanie 1 z 15.. Co miało być kulminacyjnym momentem igrzysk?. Sprawdź się!. 45minut.pl; Publikacje; Język polski; Autor Krzysztof Ficek Data publikacji 2012-08-06 Średnia ocena 5,00 Pobrań .Scenariusz proponuje też grę terenową związaną z powieściowymi miejscami.. Od pewnego czasu zdrowie ego zaczęło się psuć.. Ostatni scenariusz skupia uwagę uczniów na wartościach pokazanych w lekturze.Henryk Sienkiewicz Quo vadis Rozdział pierwszy 1.. Henryk Sienkiewicz, Quo vadis Opracowanie: Cecylia Ratajczak Scenariusz - plik pdf.. Kogo w drugiej kolejności spotyka Alicja podczas swej przygody?. Jakiego wyznania jest Ligia ?. sprawdzian z fizyki podział na różne klasy zacznij już teraz nauke z sprawdzian z fizyki oraz z przyroda klasa 4 testy matematyka z plusem klasa 5 i matematyka z kluczem klasa 5 sprawdziany pdf Sprawdziany pdf, sprawdziany com, sprawdziany net .Nowa lista lektur dla klas 7 i 8 (dla klas VII-VIII) szkoły podstawowej .Plik sprawdzian z quo vadis.pdf na koncie użytkownika bdendy • Data dodania: 1 kwi 2017"Quo vadis" Test wiedzy z lektury "Quo vadis"..

Rozwiąż test!Quo vadis - test wiedzy.

Test składa się z 12 pytań.. Wpisujcie do testu tylko klasę i numer w dzienniku!. To przejawia się w jego zamiłowaniu do gatunku - powieści historycznej i drobiazgowego odtwarzania realiów epoki oraz korzystaniu ze zdobyczy nauki przy pisaniu dzieła fabularnego.Pytania na sprawdzian z lektury Quo vadis ?. Panowanie którego z rzymskich cesarzy jest tłem powieści?. Sprawdźcie się ;) Jest to test składający się z pytań zamkniętych.. 10 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. 17 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Jesteś w pozytywizmie.. Tylko jedna odpowiedź jest poprawna.. Kto opiekował się Ligią, gdy poznał ją Wincjusz ?. Pan Tadeusz Adama Mickiewicza i Andrzeja Wajdy Opracowanie: Kamila Krzemieniewska-Kleban Scenariusz - plik pdf.. Scenariusz - plik pdf.. Jaką.Quo vadis, zawsze realizuje nastepujace zagadnienia: 1) Quo vadis jako powiesc historyczna, kiedy zwracam uwage na to, ze utwor poetycki to nie jest podrecznik do historii, jednoczesnie omawiam cechy gatunkowe, 2) jeden dzien z zyciaMoja polonista w liceum miala swietny sposob na kartkowki zWydanie Quo vadis kompletne bez skrótów i cięć w treści.. Kto jest głównym bohaterem utworu?.

Sprawdzian znajomości lektury "Quo vadis" Henryka Sienkiewicza.

Kolejne dwie lekcje poświęcone są bohaterom "Quo vadis" - analizę bohaterów ułatwiają różnorodne gry, zagadki, pogłębia dyskusja i prezentacja postaci.. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone .. "Quo Vadis" - opracowanie.. 17 Obserwuj .Henryk Sienkiewicz, "Quo vadis" - test z lektury na poziomie trudnym.. Kiedy Henryk Sienkiewicz pisze Quo vadis zaczyna się już nowa epoka - Młoda Polska, Sienkiewicz do końca życia pozostaje pozytywistą.. P F Zadanie 2.. Udostępnij.. był laureatem literackiej Nagrody Nobla w 1905 r. Pracował jako dziennikarz (współzałożyciel dwutygodnika "Niwa", korespondent "Gazety Polskiej" w .Lekcje z lekturą "Quo vadis" - test, wersja B, plik: lekcje-z-lektura-quo-vadis-test-wersja-b.doc (application/msword) Opisać świat Zaloguj się Załóż konto Menu"Quo vadis" to lektura wyjątkowa, bo w gruncie rzeczy pierwsza, która swego czasu rozsławiła polską literaturę na świecie.. Adam Mickiewicz .Scenariusz lekcji związanej z lekturą (I) "Quo vadis" H. SienkiewiczaScenariusz lekcji związanej z lekturą (I) "Quo vadis" H. Sienkiewicza..

!Rozwiąż Test z lektury Quo Vadis Henryka Sienkiewicza.

Lektura "Quo vadis" to: liryka; epika; dramat; Sprawdź się w poniższych tematach: Alicja w Krainie Czarów.. Kto za odpłatą podjął się odszukać Ligie ?Plik test quo vadis z odpowiedziami.pdf na koncie użytkownika roy.tan • Data dodania: 30 mar 2017 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Sprawdzian z Quo vadis.. P F Sytuacja przedstawiona w przytoczonym fragmencie Quo vadis stanowi moment przełomowy w historii miłości Winicjusza i Ligii.. Sam mówił, że rankami budzi się akby zdrętwia-Katalog Kazimierz Mazur, 2011-03-08 kolbuszowa Język polski, Sprawdziany i testy Quo vadis - test z lekturyQuo vadis opracowanie, streszczenie.. Zgodnie z zapowiedzią proponuję Wam dzisiaj test ze znajomości lektury.. Test formatywny część pierwsza - o świecie przedstawionym w "Quo vadis" - zadania od 1. do 6.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Sienkiewicz w "Quo vadis": a) skupił się głównie na architekturze rzymskiejLektura w epoce.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. ZdrowiePetroniusz obudził się zaledwie koło południa i jak zwykle, zmęczony bardzo..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.