Napisz co jesz na śniadanie po niemiecku

Pobierz

Na śniadanie jem chętnie bułeczki z szynką lub jogurt z musli.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Co sądzisz o języku niemieckim?. co jem na śniadanie, na obiad i kolację itp. Proszę aby w dialogu osoby na przemian zadawały pytania i odpowiadały.. • Jaki jest twój ulubiony napój?. pytania i odpowiedzi .Co jesz najczesciej na śniadanie / kolacje?. open_in_new Link do źródłaJedzenie po niemiecku to kolejna grupa słówek, którą warto poznać.. Powiedz,czy i dlaczego (nie) Przedmiot: Język niemiecki / Liceum: 3 rozwiązania: autor: oluskaaaaa 27.3.2011 (14:57)napisać co jem na śniadanie obiad i kolacje ale ma być bardzo rozpisane plisssssssssssss albo przepis na jakąś potrawę po angielsku na coś PS: jak by mogło być tłumaczenie Zgłoś nadużycie.. Co wieczór chętnie jem pizzę włoską.. Polish Lek należy stosować na czczo, na przykład co najmniej godzinę przed planowanym spożyciem śniadania .Na śniadanie często piję kawę.. O 7:30 jadę do szkoły.. co lubię ?. - Jak często?. Zadanie jest zamknięte.. Am liebsten .Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. Wstałam o 6. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Na obiad jem chętnie zupę pomidorową, pizze lub ziemniaki, kotlet i surówkę.napisz co lubisz jeść pić czego nie lubisz jeść i pić co zwykle jadasz na śniadanie obiad i kolacje 2010-03-22 15:19:10 Załóż nowy klub Najnowsze bez odpowiedziProszę o pomoc(dam naj) napisz po niemiecku co jesz na śniadanie , obiad i kolację Zgłoś nadużycie..

napisz co jesz i pijesz na śniadanie po niemiecku.

Z ciekawostek śniadanie występuje jako rzeczownik a po dodaniu końcówki en jako czasownik i powstaje frühstücken (w wolnym tłumaczeniu : śniadaniować).. Napisz: 1.. Zadanie: napisz co jem na śniadanie, obiad i kolację po niemiecku Rozwiązanie:przykładowe zum frühstück esse ich cornflakes mit milch na śniadanie jem płatki z mlekiem zum mittagessen esse ich bratkartoffeln und salat dazu trinke ich orangensaft na obiad jem pieczone ziemniaki i sałatkę do tego piję sok pomarańczowy zum abendessen esse ich brot mit k se dazu trinke ich tee na .adorusus1312.. Dialog ma być na poziomie kl. !Dialogi po niemiecku - W aptece (1) Dialogi po niemiecku - Wzywanie pomocy (1) Herbata i wszystko co z nią związane po niemiecku (1) Internetowa biblioteka Instytutu Goethego (1) Jak napisać kartkę na święta po niemiecku (1) Jak pisać umlauty na klawiaturze (1) Jak używać niemieckiej czcionki bez zmieniania ustawień (1)Na koniec nazwy posiłków po niemiecku.. Na śniadanie jem najchętniej chleb z szynką.. 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 18.6.2020 (13:22) - przydatność: 100% - głosów: 2 DodajJem na śniadanie płatki od zawsze.. Czasami jem także na śniadanie płatki kukurydziane z mlekiem.. 2011-10-06 17:31:04 Wypisz jedzenie które jesz na:śniadanie,2 śniadanie , obiad ,podwieczorek i kolacje ?.

Przykłady użycia - "śniadanie" po niemiecku.

O 8.00 zaczynam lekcje.. • Jak często jesz słodycze?. Po obiedzie spotykam się z przyjaciółmi.. 2012-04-13 20:48:34 Załóż nowy klubProszę o pomoc(dam naj) napisz po niemiecku co jesz na śniadanie , obiad i Przedmiot: Język niemiecki / Liceum: 2 rozwiązania: autor: jagoda3991 13.12.2010 (17:54) Jak to powiedzieć po niemiecku.. Aby lepiej je sobie utrwalić możecie pójść do kuchni i spróbować nazwać jak najwięcej rodzajów jedzenia po niemiecku.Napisz dialog po niemiecku na temat moje ulubione jedzenie.. Pierwsza osoba przynajmniej ma mieć 8 zdań do mówienia.. (tzn. przetłumaczyć na j. Niemiecki) Wstaje o 6.30.. Pozniej pomagam w przygotowaniu kolacji, sciele lozko i zmywam naczynia.. • Co najchętniej jesz na śniadanie?. PRZECZYTAJ PYTANIA.. Najlepsze rozwiązanie.. Po powrocie ze szkoły jem obiad przygotowany przez moją mamę.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa śniadanie obiad deser kolacja w słowniku online PONS!. Następnie umyłam zęby i ubrałam się.. - Jak często grasz w nogę?. • Jaka jest twoja ulubiona potrawa?. Polish Żywienie w szkole jest czymś co większość dzieciaków -- 31 milionów dziennie -- ma dwa razy dziennie śniadanie i obiad, 180 dni w roku.. Ważne żeby było wszystko w dobrej kolejności nie wiem po prostu gdzie wstawić "gern -chętnie"..

O 22 ...jak to się mówi po niemiecku?

czego nie lubię ?. (lub o 4 po południu) O 17:20 .Napisz zdania po niemiecku i wstaw odpowiednią formę w zdanie: 1.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. (lub 3.15 po południu) O 16.00 jem obiad.. Po zajeciach wracam o domu.. Ile kosztuje jedna gałka lodów?. pytania i odpowiedzi:1.Kiedy jesz sniadanie?-Co jesz na sniadanie?-Z kim jesz sniadani… ankad1234 ankad1234 08.06.2012 Język niemiecki Gimnazjum Napisz po NIEMIECKU!. W między czasie znajduję czas na naukę.. konnen odmiana rozmówki niemieckie opis przyjaciela po niemiecku zwierzęta po niemiecku essen odmiana szanowni państwo po niemiecku niemieckie imiona dni tygodnia po niemiecku dialog u lekarza po niemiecku godziny po niemiecku części ciała niemiecki opis .O 7.45 ide do szkoły.. NAPISZ ODPOWIEDZI PEŁNYM ZDANIEM PO NIEMIECKU.. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. Obojętnie co.. Od czasu do czasu kupuję sobie jeszcze batona.. Przeważnie przed 12 idę spać.8.. Potem idę do szkoły i biorę ze sobą zawsze bułkę i jabłko.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Przykłady użycia - "śniadania" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. 0 0. beta1316 13.12.2010 (18:01)Napisz po niemiecku co jesz chętnie na na śniadanie i obiad :) Napisz po niemiecku co jesz CHĘTNIE na śniadanie i obiad..

- Kiedy jesz śniadanie?

- Jem śniadanie o godzinie 7:00.. Z pewnością przydadzą się nam one w codziennym życiu, podczas robienia zakupów, lub czytania przepisów kulinarnych.. książkę.. • Gdzie wczoraj byłaś/byłeś?. O 7.00 idę się umyć.. (ale oczywiście co drugie zdanie !). O 7.15 ubieram się.. O 15:15 kończę lekcje.. Potem poszłam do szkoły.. Komentarze do zadania.. • Co jesz chętnie na obiad?Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Napisz po NIEMIECKU!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.