Test ze znajomości lektury dziewczynka z parku

Pobierz

#lektury.. 20gr otrzymywał za wpuszczenie go otworzenie bramy wieczorem, a 10zł dostawał za niewpuszczenie kataryniarzy.Dziewczynka tęskni za wszystkim, co dawniej składało się na życie rodziny: za grą w chińczyka, rozmowami przy stole i za brzoskwiniowym sernikiem leczącym smutek.. - parę groszy, - dużo pieniędzy, - kilka banknotów, - nic nie zarobiła 4.Kiedy .Play this game to review Education.. "Dziewczynka z parku" - test znajomości lektury 7.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Dziewczynka z parku, poziom trudnyTest oparty został o treść książki Barbary Kosmowskiej pt. "Dziewczynka z parku".. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.. Test znajomości lektury "Dziewczynka z parku" autorstwa Barbary Kosmowskiej.. Chłopi - powieść Władysława Reymonta, pisana w latach , opublikowana w formie książkowej w latach .. - bombki, - zapałki, - kartki świąteczne, - stroiki 2.Jakie buty miała dziewczynka?. "Kapelusz pani Wrony" - test znajomości lektury 9.. Ania z Zielonego Wzgórza.. Ile zagród liczy osada Bullerbyn?. Konkurs - wygraj bla bla .W klasach 1-3 lektury dobierane są spośród niżej podanych tytułów.. Dziewczynka z parku - test znajomości lektury Test znajomości lektury "Dziewczynka z parku" autorstwa Barbary Kosmowskiej.Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test z lektury "Karolcia" - Test z lektury ZACZAROWANA ZAGRODA - Test z lektury ..

Kto jest autorem książki "Dziewczynka z parku"?

0.00zł - 10.00zł (95) 10.00zł - 20.00zł (200 .. #lektury.. Rozumiem.. Dodatkowo umieszczamy tu linki do przygotowanych w naszym serwisie ćwiczeń związanych z lekturami spoza nowego kanonu.Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test z lektury "Karolcia" - Test z lektury Zaczarowana zagroda .. Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Dziewczynka z parku Barbary Kosmowskiej znajdziecie na .Test ze znajomości lektury Chłopi Władysława Reymonta.. "Janko Muzykant" - test znajomości lektury 8.. Imię i nazwisko .,,Dziewczynka z zapałkami"- karta pracy 1.Co sprzedawała bohaterka opowiadania?. wg Szkolaodkrywców.. asia_korczak_52649.. Tytuły podlinkowane prowadzą do ćwiczeń, które zostały już opracowane przez redakcję naszego serwisu.. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Najbardziej kompletny test z lektury Dziewczynka z parku jaki znajdziesz w sieci.. Smutek i tęsknota za tatą i dawnym życiem są tak duże, że wydają się nie do pokonania.Dziewczynka tęskni za wszystkim, co dawniej składało się na życie rodziny: za grą w chińczyka, rozmowami przy stole i za brzoskwiniowym sernikiem leczącym smutek.. Coś poszło nie tak.. a) Tango b) Tingo c) Tengo 7) Tango był podobny do a) Borsuka b) Bora Bongo c) Bajo Bongo 8) Andzia z Jeremiaszem karmiła w parku: a) kaczki b) gęsi c) łabędzie 9) Jeremiasz znalazł psa w : a) parku b) piwnicy c) lesie 10 .Dziewczynka z parku - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Dziewczynki z parku..

Balladyna - test ze znajomości lektury Ruletka.

)omawiam z moimi uczniami kolejną lekturę - "Dziewczynka z parku" Barbary Kosmowskiej .Książka opowiada o dziewczynce, której umarł tata.W historii tej jest też piękny motyw przyjaźni oraz motyw przewlekłej choroby.Dziewczynka z parku - streszczenie utworu Barbara Kosmowska.. "Dziewczynka z parku" - test znajomości lektury p0.pikrepo.com Barbara Kosmowska, "Dziewczynka z parku" - w jaki sposób mała dziewczynka poradziła sobie z olbrzymią tragedią?Trudny test z lektury Dziewczynka z parku, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Kto jest autorem książki "Dziewczynka z parku"?. Klasa 7 Klasa 8 Polski.. Test znajomości lektury Dziewczynka z parku autorstwa Barbary Kosmowskiej.Akcja książki toczy się latem., Akcja książki toczy się w dawno temu., Andzia jest chora na cukrzycę, Jeremiasz nie lubi Zośki, ponieważ jest głośna i zarozumiała., Jeremiasz nie zdał, ponieważ nie chciało mu się uczyć., Zośka nie zaprosiła Andzi na urodziny., Tata z Andzią często chodzili na spacery do parku., Andzia wiedziała bardzo dużo o zwierzętach i drzewach .a) z okazji urodzin b) rozpoczęcia ferii zimowych c) z okazji imienin 6) Jak miał na imię pies Jeremiasza?. Zagraj w quiz.. Ani ona, ani jej mama na początku nie umieją sobie poradzić z tym, że zostały same..

"Asiunia" - test znajomości lektury 4.

I bardzo dobrze, bo każda kolejna pozycja poruszająca tę kwestię jest ważna i potrzebna.miękka ze skrzydełkami (3) twarda (258) Zastosuj Przedziały cenowe.. Edit.Sprawdzian ze znajomości lektury Sklepy cynamonowe Brunona Schulza Zawiera 10 pytań.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.. "orejkowie" - quiz ze znajomości lektury 5.. Możesz rozegrać 3 darmowe quizy!. Autorką książki jest Barbara Kosmowska.. Kl. 3 Dziewczynka z parku - test znajomości lektury.. - Test z lektury dziewczynka z parku - Kl. 3 Dziewczynka z parku - test znajomości lektury.. #anaruk #centkiewicz #lektury #lekturyszkolne .. Kl. 3 Dziewczynka z parku - test znajomości lektury.. Zagraj w ten quiz raz jeszcze!. Przede wszystkim jednak brakuje jej wypraw do parku, w którym tata, zapalony ornitolog, uczył ją dostrzegać piękno przyrody.Dziewczynka z parku, Barbara Kosmowska, ilustracje Emilia Dziubak, Wydawnictwo W.A.B., Warszawa 2012 r., ISBN: 978-83-7747-670-3, wiek 6+ W księgarniach pojawia się ostatnio coraz więcej książek dla dzieci na temat śmierci.. Tom 1 - Jesień.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Dziewczynka z parkuTest zawiera 12 pytań..

Dziewczynka z parku DRAFT.

Strona Główna Funkcje Społeczność Plany Cenowe.Zobacz quiz: Dziewczynka z parku.. Test: Tajemniczy Ogród Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród.. Nie jest łatwo poradzić sobie z cierpieniem, ale Andzi pomaga pamięć o pewnej tajemnicy powierzonej przez tatę.Test z lektury pt. "Katarynka" - Bolesława Prusa.. "Drzewo do samego nieba" - test znajomości lektury 6.. Definiujemy trudne wyrazy ; Opinie o lekturze - Wyrażamy własne zdanie; Pocieszamy Andzię - Redagujemy list ; Nazwy polskich ptaków - Krzyżówka z .. "Dziewczynka z parku" Powtórzenie wiadomości ze znajomości treści lektury.. wg Loczek474 .Test ze znajomości lektury "Anaruk, chłopiec z Grenlandii" autorstwa Aliny i Czesława Centkiewiczów.. - pantofelki, - klapki, - kalosze, - była bosa 3.Ile pieniędzy zarobiła dziewczynka?. wg Szkolaodkrywców.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.. "Dziewczynka z parku" to Andzia, dziewczynka której umarł tata.. Przygotowanie do sprawdzianu.Dziewczynka z parku - omówienie lektury Jutro ( 3 grudnia 2020r.. Wypróbuj pierwszy!. Pisarz otrzymał za ten utwór Nagrodę Nobla w 1924.Test ze znajomości Biblii, dziejów apostolskich.. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. Pozwoli Ci utrwalić wiedzę na temat lektury lub.. dowiedzieć się czegoś, co podczas czytania przeoczyłeś(-aś).Dziewczynka z parku - test znajomości lektury.. Lektury z opracowaniem.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Znajomość lektury - Quiz // odp.. Jak ma na imię główna bohaterka książki "Dzieci z Bullerbyn"?. Fajny test ,ale znalazłem błąd w pytaniu:,,Ile bohater płacił strażnikowi za zakaz wpuszczania kataryniarzy?".


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt