Test z lektury przygody tomka sawyera

Pobierz

» Strona główna » Język polski » Pozytywizm » Przygody Tomka Sawyera.. Tagi dla tego testu: Prosty sprawdzian.. Zobacz wszystkie wpisy.. - zadania.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Wychowuje ich ciocia Polly.. 1) Kto napisał książkę?TEST NR 1 Test z lektury "Przygody Tomka Sawyera" 1.Autorem książki jest: A.Henryk Sienkiewicz B.Mark Twain C.Stefan Żeromski D.Maria Konopnicka 2.Głównym bohaterem powieści jest: A. Tomek Sawyer B. Joe Harper C. Becky Thatcher D.. Autorem książki jest Mark Twain.. wszystkie jego TESTy »Witaj na stronie Quizz.pl.. W zaciemnionych polach odczytasz rozwizanie.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Przygody Tomka Sawyera - Przetestuj swoją wiedzę - Quizy, testy online.. Gdzie Tomek po raz pierwszy .Plik Testy z odpowiedziami z lektury Przygody Tomka Sawyera.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Przygody Tomka Sawyera • Data dodania: 16 kwi 2011Przygody Tomka Sawyera to najsłynniejsza powieść dla młodzieży autorstwa amerykańskiego pisarza Marka Twaina.. a) Marek Twain b) Lucy Maud Montgomery c) Ferenc Molnar 2) Gdzie toczy się akcja?. U góry znajdziesz quiz Tomek Sawyer.. Nie jest grzecznym i spokojnym chłopcem — to zdecydowanie mały urwis..

z lektury przygody tomka Sawyera !!!

Sprawdzamy znajomość tekstu - Chronologia wydarzeń // odp.. Lektury obowiązkowe Lektury uzupełniające .Sprawdzian z lektury "Przygody Tomka Sawyera".. W pustyni i w puszczy; Co wiesz o serialu Czarodzieje z Wawerly Place?. Wiedza o lekturze.. a) W Mediolanie b) W amerykańskim St. Petersburgu c) W Krakowie 3) Kto donosił ciotce Polly na Tomka?. Jak dużo wiesz o Selenie Gomez?. Ciotka Polly 3.Sid to: A. wujek Tomka B. nauczyciel Tomka C. kolegą Tomka D. przyrodnim bratem Tomka 4.Przygody Tomka Sawyera; Dla frajdy !. Są rzeczy, które też możesz otagować Testy z lektury przygody tomka sawyera z odpowiedz?. Dochodzenie prawdy przed sdem.Streszczenie krótkie.. Ma ona także młodszego brata, Sida.. Sprawdzian ten jest bardzo prosty.. Aby uzyskać dostęp do testu, proszę aktywować obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki, a następnie kliknąć "Odśwież".Plik Przygody Tomka Sawyera test z lektury.doc na koncie użytkownika anna.mike • folder Testy z lektur i polskiego • Data dodania: 22 maj 2009Test z lektury,, Przygody Tomka Sawyera,, 2013-03-30 13:39:20 Jakie mogą być pytania na teście z lektury pt. " Przygody Tomka Sawyera ?.

Znajomość lektury ,, Przygody Tomka Sawyera ".

Quizy o lekturach Jak dobrze pamiętasz lekturę "Przygody Tomka.. Quizowy Maniak.. Tematem powieści są przygody tytułowego bohatera i jego "bandy".. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Tomek pisa na niej wiadomo, któr mia zostawi cioci, gdy zosta piratem.. Przygody Tomka Sawyera - Przetestuj swoją wiedzę - Quizy.Testy z lektury przygody tomka sawyera z odpowiedz to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. 0%"Przygody Tomka Sawyera" - test 1.. Narrator opowiada o licznych przygodach małego urwisa, Tomka Sawyera, który nieustannie szuka nowych wrażeń i dzięki swojej roztropności wychodzi cało z każdej opresji.Sprawdzian ze znajomości treści lektury "Przygody Tomka Sawyera" Imię i nazwisko: …………………………………….. Autor opisał "szkolne" życie Tomka, jego miłość do koleżanki z ławki, Becky.Testy Z Lektury Przygody Tomka Sawyera Z Odpowiedziami nowe.co.pl/Testy-Z-Lektury-Przygody-Tomka-Sawyer… Praca dom.. Tomka Sawyera bohater wyobraa sobie, e zbierze ch opców i j za oy.. Charakterystyka postaci - Dowodzimy pozytywnych cech Tomka // odp.Nazwa testu: Test ze znajomości lektury "Przygody Tomka Sawyera" - kopia Korzystanie z serwisu wymaga aktywowania obsługi plików cookie.. Kin, teatrów, samochodów I spacerów, i obszarów" O jakim.. ».Przygody Tomka Sawyera.. Jako Prawdziwi Quizowi Maniacy naprawdę znamy się na rzeczy i wiemy, które quizy są warte polecenia..

Trwa ładowanie danych...Dział - test z lektury Przygody Tomka Sawyera.

Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Test zawiera 25 pytań.. kamilaszalkiewicz_25429.. Jak brzmi nazwisko autora książki "Przygody Tomka Sawyera"?. a) Huck b) Sid c) Amy 4) Dlaczego Tomek i jego przyjaciel udali się na wyspę?. Tomek Sawyer żyje w St. Petersburgu nad rzeką Missisipi z ciotką i przyrodnim bratem.. Sprawdź .. 1) Kto napisał książkę?. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz na rozgrzewkę // odp.. 2) Jak miał na imię przybrany brat Tomka 3) Kto opiekował się Tomkiem i Sidem?. "Ile ulic, szkół, ogrodów, Placów, sklepów, ruchu, gwaru.. 1) Kto jest autorem książki?. Rozwi krzyówk.. Mark Twain wprowadza czytelnika w dziecięcy świat przygód, pełen zabawy i fantazji.portretem z natury.. Część 1.. "Przygody Tomka Sawyera" to lektura sugerowana dla klasy 4 lub 5.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. 2010-05-17 16:06:19 Odpowiedz na pytania plz.Test z lektury Przygody Tomka Sawyera pomoże im usystematyzować informacje i przygotować się do klasówki sprawdzającej wiadomości o lekturze.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Witaj na stronie Quizz.pl..

a) Nie wiadomo b) szukali ...Test z lektury ,,Przygody Tomka Sawyera".

Zawiera 14 pytań.. U góry znajdziesz quiz Przygody Tomka Sawyera.. Tutaj wybieramy i selekcjonujemy quizowe perełki.. Tak samo Tomek Sawyer, ale nie według ednego pierwowzoru: est .. Choć głównym celem mo e książki est zabawienie młodzieży, męskie i żeńskie — .. Pomoc polegała na tym, że Tomek opowiadał Jimowi swo e przygody, a Jim wykonywał .Przygody Tomka Sawyera 1. Podaj swoje imię:Przygody Tomka Sawyera test z lektury.. Sprawdzian znajomości lektury Przygody Tomka Sawyera autorstwa Marka TwainaQuiz wiedzy o wierszach Juliana Tuwima - wersja dla zaawansowanych.. Carlo Collodi

Henryk Sienkiewicz

Test z lektury: Przygody Tomka Sawyera - Teleturniej.. Henryk Sienkiewicz..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt