Sprawdzian z lektury kajko i kokosz szkoła latania

Pobierz

Test (literature - lektura - komiks - kajko i kokosz) - Test z lektury Kajko i Kokoszsprawdzian z lektury kajko i kokosz szkoła latania.pdf (22 KB) Pobierz.. Szkoła latania (Janusz Christa).. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. a) ciotką Kajka b) ciotką Kokosza c) czarownicą d) lekarzem 13) Gdzie pojechali Kajko i Kokosz z Mirmiłem zachęceni przez kupca?. Sprawdź swoją wiedzę i bądź gotowy na lekcję polskiego.. a) Kasztelanowo b) Lubawowo c) Mirmiłowo d) Jagowo e) Łamignatowo Kajko i Kokosz Szkoła Latania-Quizc) Kajko nie chciał wędrować z Kokoszem, dlatego chciał, by wrócili do grodu.. Szkoła latania" 1.. Jest niewielkiego wzrostu, ale świetnie włada mieczem i strzela z łuku.. Co Kajko i Kokosz wymyślili w nocy na Łysej Górze?. Rozkaz Mirmiła.. Kokosz - wysoki, tęgi i ły.Temat: Podsumowujemy wiadomości z lektury Dziś czeka ię teścik podsumowujący lekturę.. Atak zbójcerzy.. Szukaj.. Szkoła latania"?. Dlaczego Kajko i Kokosz stanęli przed sądem?. Opowiadania 13 Szukaj Dodaj Zaloguj.. Szkoła latania.. Test składa się z 12 pytań.. a) do szkoły latania na miotłach b) do szkoły latania na dywanach c) do piekarni d) do cukierni e) do apteki 14) Czy Mirmił umiał latać na miotle ?Kajko i Kokosz: Szkoła latania - test wiedzy.. 2020-12-10 12:25:01 Kto występuje najwiecej razy w książce kajko i kokosz szkoła latania ?. Szkoła latania - test wiedzy..

Jak dobrze znasz komiks Kajko i Kokosz: Szkoła latania?

pytanie 1 z 14.. Przypadkowy napad Łamignata na Mirmiła, Kajka i Kokosza.. LEKTURY Z PODSTAWY PROGRAMOWEJ Jan Brzechwa, Akademia pana .. pdf.. LEKTURY .Opisz przygode z komiksu kajko i kokosz 2017-12-09 09:53:14; kAJKO I KOkosz szkola latania postacie 2018-09-15 13:25:25; Kajko i kokosz szkoła latania kto przyprowadził Hegemona przebranego za wedrownego kupca 2018-01-08 16:36:31; Kto występuje najwiecej razy w książce kajko i kokosz szkoła latania?. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, poziom trudnyNajbardziej kompletny test z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania jaki znajdziesz w sieci.. 10.klasa 4 Lektury obowiązkowe "Kajko i Kokosz.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła lataniaKajko i Kokosz.. kaczmo21 2 lata temu.. Możesz go wydrukować, wypełnić i wkleić lub wpisać odpowiedzi do zeszytu, numerując poszczególne pytania.. Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie tylko.. złotem.. Przerwanie posiłku Kokosza.. Szkoła latania, którą napisał Christa Janusz, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie.Kajko - inteligentny i odważny przyjaciel Kokosza.. Zaznacz poprawną odpowiedź.. Komiks Kajko i Kokosz Szkoła latania DRAFT..

Test wiedzy z lektury Kajko i Kokosz.

1 .Naukę latania pobiera się w Wyższej Szkole Latania, zaś wylatujący z chaty na miotle, Kajko i Kokosz, uruchamiają alarm, bo zerwali cienką nić sieci alarmowej, wyrywanie zębów z kolei odbywa się "ze znieczuleniem".. Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat.. Nie musisz ich przepisywać.. Często podnosi kasztelana Mirmiła na duchu, szuka najlepszego rozwiązania problemów.. 2019-01-05 15:18:51Znajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury Kajko i Kokosz.. Słaba jakość.Testy z lektur SP • Dokumenty • pliki użytkownika zielony_kot_ przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Ten Obcy Test.doc, Test Kajko i Kokosz.. Jest bohaterem bardzo pozytywnym, choć zdarza się, że ulega pokusom.. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!Kajko i Kokosz-Szkoła Latania Test wiedzy z lektury.. __/0,5 a) Kokosz i Kajko ukradli miotłę i na niej latali.. Przypomnij sobie przygody słowiańskich wojów i ich starć ze Zbójcerzami i sprawdź, ile pamiętasz z lektury!Trudny test z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Kajko, Kokosz i Mirmił dotarli na Łysą Górę.. Część 3.. Clive Staples Lewis, Lew, Czarownica i stara szafa Opracowanie: Anna Murdzek Scenariusz - plik pdf.. Rozwiąż quiz i sprawdź!. Szkoła latania" Janusza Christa to aktualna lektura w szkołach..

Komiks Kajko i Kokosz Szkoła latania DRAFT.

Co rozbolało Mirmiła w drodze na Łysą Górę?. Szkoła latania.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 2 gru 2018"Kajko i Kokosz.. Sprawdź, czy znasz szczegóły tej historii W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.. Społeczność .. Tagi dla tego testu: Kokosz, KajkoKajko i Kokosz.. LEKTURY UZUPENIAJACE Roald Dahl, Charlie i fabryka .. 1) Jaga byłaAudiobook z obrazkami w ramach dostosowania materiału do specjalnych potrzeb edukacyjnych osób z dysleksją.Książka Kajko i Kokosz, Szkoła Latania w całości przeczytana dla Sebz.. Za każdą poprawną odpowiedź jest 5 punktów Maksymalna ilość punktów: 50.. Szkoła latania.doc Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Sprawdzian 1 - plik pdf | plik doc Klucz do sprawdzianu 1 .. 2019-01-05 15:18:51; Jak nazywała się .Szkoła latania Układamy plan wydarzeń Podarowanie Łamignatowi fujarki przywracającej wiarę w siebie.. Podstęp Hegemona i opowieść o lataniu.. wozem.Jak nazywała się żona Kasztelana z komiksu ,, Kajko i Kokosz Szkoła latania ``?. c) Kajko pobił się z Kokoszem.. Część 2. b) Kajko i Kokosz zniszczyli miotły służące do nauki latania..

Szkoła latania"?Komiks Kajko i Kokosz Szkoła latania DRAFT.

Podstępny atak zbójcerzy na gród.. Jaką moc miała mieć fujarka, którą żona podarowała Łamignatowi w bajce "Kajko i Kokosz.. To jedna z najslawniejszych.. Kajko i Kokosz test wiedzy.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .Kajko i Kokosz to bohaterowie jednej z najsłynniejszych polskich serii komiksów, która od lat bawi do łez małych i dużych czytelników.. polskich serii komiksowych.. Część 1.. 4 0 0Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop .. Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. Szkoła latania" Wybierz prawidłową odpowiedź.. Superowa ta gra.. Przyglądający się awanturze w klubo-gospodzie starcy oświadczają, że to już nie dla nich takie huczne zabawy.Plik Test Kajko i Kokosz.. W tym quizie sprawdzisz ile zapamietales z lektury Kajko i Kokosz szkola latania.. Do klasycznego kanonu ich przygód należy wyprawa do Szkoła latania.. Czym Kajko, Kokosz i kasztelan zapłacili za usługę dentystyczną?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt