Rym do imienia patrycja

Pobierz

): Przyglądam się Patrycji.. Takie typu : Miedzia wali śledzia tylko z imieniem Patrycja jakas rymowanke krotka.. czemu?. ;* 2011-04-08 14:27:31Rymy najbardziej pasujące do patrycja.. Jest to widoczne zarówno w jej zachowaniu, jak i w ubiorze.Rymy.. audycja {f} inwestycja.. Patrycja to kobieta hojnie obdarzona przez życie przywilejami.. Ale taki b.db ;D. z przechwałek niewiele wynika.. Oznacza "szlachetnie urodzona, patrycjuszowska".Imię Patrycja w innych językach.. Zobacz odpowiedzi.. Słownik rymów.. Seba pójdzie do lekarza.. Patricija (połud.-słow.). Rymy najbardziej pasujące do majka.. Serwis jest całkowicie darmowy i ma na celu wyszukiwanie słów o podobnych układach brzmieniowych w zakończeniach wyrazów czyli rymów.. To typowa ekstrawertyczka o bardzo dużej pobudliwości, szalenie aktywna, nieufna jak lis.. Imię Patrycja w wybranych językach obcych - w języku angielskim - Patricia - w języku niemieckim - Patrizia - w języku francuskim - Patricia - w języku włoskim - …Cze, zrobilby ktos rym do imienia Grzegorz?. Rodzina i miłość Jako prawdziwa patriotka - kocha dom rodzinny i swoich bliskich.Imię Patrycja.. ): Lubię Patrycję.. Narzędnik (z kim?. Jest to typowa matrona polska, kocha swoją rodzinę, dom i dzieci.. W wolnym tłumaczeniu oznacza szlachetnie urodzoną.. Rodzina nie może jej przytłaczać.Rymy do imienia Gabi , Gabrysia , Gabriela conajmniej po 5 do kazdego :) 2. predyspozycja..

Rymy do imienia Patrycja ?

Posiada analityczny umysł i sporą intuicję, na której można polegać.. Dużo czasu poświęca sprawom społecznym i patriotycznym.. ): Dziś napiszę o Patrycji.. Patrycja - pochodzenie i znaczenie.. Jest to łacińska forma żeńska, imienia Patrycjusz (łacińskie Patricius).. partycja.. a.: achał, b.: brechał, buchał, c.: chachał, chał, chuchał, ciachał, cochał, czmychał, czochał, d.: dmuchał, dojechał, dopchał, dopychał, dosłuchał, dosychał, dotachał, dowąchał, dychał, g.: gruchał, j.: jechał, k.: kichał, kochał, l.: lochał, m.: machał, Michał,Wierszyk dla mamy, taty, babci i dziadka powinien być ładny- o tak!. Jest to imię żeńskie pochodzenia łacińskiego, odpowiednik męskich imion Patrycjusz, Patrycy, Patryk.. gąsienica jedwabnika {f} krewni i znajomi królika.. wyzwolić niewolnika.. ekspozycja {f} petycja {f}Rym do Patrycja?. Patrycja często swoimi decyzjami zaskakuje otoczenie.. ): Jadę do Patrycji.. Zaloguj się, by dodać komentarz.. Miejscownik (o kim?. a.: alchimię, amimię, antonimię, antroponimię, b.: bulimię, d.: dwuimię, e.: echomimię, etnonimię, h.: hiperonimię, hiponimię, homonimię, hydronimię, i.: imię, m.: metonimię, mikrotoponimię, o.: oronimię, p.: paramimię, s.: synonimię, t.: toponimię, Rymy z podziałem na liczbę znakówBaza rymów zawiera ponad 4,000,000 wyrazów podzielonych na rzeczowniki, przymiotniki, czasowniki, imiona nazwy miejscowości oraz wyrażenia..

Historia imienia Patrycja.

Oznaczało pierwotnie osobę należącą do patrycjuszy (lub przypominającą jakąś osobę z warstwy patrycjatu).Znaczenie imienia Patrycja Co oznacza imię Patrycja?. Baza rymów, na której oparty jest słownik zawiera ponad trzy miliony słów i nazw własnych.Luźno pasujące rymy do monika.. dyspozycja.. wyzwalać niewolnika.. Imię to odpowiednie jest dla kobiet urodzonych w znaku: Wodnika, Strzelca, Bliźniąt oraz Wagi.. Witamy w internetowym słowniku rymów rymy.eu.. ): Sprzątam pokój z Patrycją.. lecz krótki rym o koledze Twym musi być śmieszny i basta, i fin!. Zrobi wszystko, żeby ją zauważono.. Chętnie służy innym radą.. mówiąc ze ma dziury w bani.Najpopularniejszymi zdrobnieniami są: Patrynia, Patrysia, Pacia, Paciunia, Paciusia, Paćka, Pacik, Pat, Patka, Patunia, Patusia.. prędko więc stamtąd wychodzi.. 30 liter/znakow itp.Pokaż 22 pasujące rymy.. 2011-06-18 16:15:09 Rymy do imienia Paula 2011-02-01 23:17:49 Macie pomysły na ksywkę do imienia Patrycja ?. Np. Jestem Adam i dobrze wkładam .. pies ogrodnika.. Kierują nią uczucia i intuicja.. Jurek- ogórek, kiełbasa i sznurek!. Celownik (komu?. Biernik (kogo?. dziurka od guzika.. Wyszukiwarka rymów ma na celu wyszukiwanie słów o podobnym brzmieniu.Rymy z podziałem na literę.. potem cieszy się jak głupek.. abasiofilia {f} frankofilia {f}Rymy z podziałem na liczbę znaków..

): Cześć Patrycjo!Znaczenie imienia Patrycja.

Z tej Moniki niezła sztuka- non stop uśmiechnięta: od ucha, do ucha!Piękna, Ogień, Lat, freestyle, rana, Piotrek, Jesteś, Dawid, szczęścia, Kochana, Ty, ludzi, szczerze, Noc, mam, julka, dziś, klaudia, dużo, wiele, oliwia, serce, Tobą, miłość, się.. nawet doktor go obraża.. Strona polskie rymy szuka słów do tekstów piosenek, rapu i wierszy.. tylko ze ma byc Grześ/grzegorz ;d daje 10 like ) dodam ze musi to miec max.. 20 marca; 9 lipca; 28 sierpnia; Patrycja zdrobnieniaRymy z podziałem na literę.. znak zodiaku: wodnik, bliźnięta; szczęśliwy kolor: grafitowy; szczęśliwy kamień: hematyt; planeta: merkury; znaczenie: od imienia patryk lub patrycjusz; roślina: hiacynt; pochodzenie: łacińskie; szczęśliwa liczba: 4; zwierzę: lis; Patrycja imieniny.. - Zapytaj.onet.pl -.. bajka {f}Wadą Patrycji jest skłonność do łatwego oceniania ludzi, łatwe wpadanie w irytację i powierzchowność niektórych działań.. idąc drogą walnął w słupek.. będący częścią żywotnika.Patrycja to żeńskie imię wywodzące się z Łaciny.. z czym?. Jednak nieufność często przechodzi w ironię, gdyż lubi kpiny.. Masywu Śnieżnika.. składający się z żywotnika.. Znane: Patrycja Markowska - wokalistka, córka Grzegorza Markowskiego, rockmena z zespołu Perfect: Patrycja - (imię żeńskie) Dopełniacz (kogo?. a w domu czeka go lodzik.. Home.Imię Patrycja jest żeńską formą łacińskiego imienia Patrycjusz, co w dawnych czasach oznaczało przynależność do warstwy uprzywilejowanej..

Imię Patrycja stanowi damską wersję imienia Patrycjusz.

eliminować pionki przeciwnika.. Swoje dzieci wychowuje na dobrych obywateli, kochających ojczyznę.Znaczenie imienia Patrycja.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćZnacie jakieś śmieszne rymowanki do imienia Patrycja?. o czym?. Zdrobnienia również uznaję (np. Patka,Pati itp. ) ;))Macie jakieś rymy do imienia Tomek,Tomcio,Tomasz ?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt