Test felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi wordwall

Pobierz

Netowi i Felixowi udaje się na chwilę zawiesić programy sterujące robotami Mortena i trochę zniszczyć.Pięćdziesiąte piętro.Jeśli zainteresowały Was przygody Felixa, Neta i Niki polecam Wam pozostałe książki z serii napisanej przez Rafała Kosika.. Możecie zamów.Tajemnice Niki.Jeśli zainteresowały Was przygody Felixa, Neta i Niki polecam Wam pozostałe książki z serii napisanej przez Rafała Kosika.. Utrwalajcie, proszę, znajomość lektury.Źródło: Rafał Kosik: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Na podanych niżej stronach znajdziecie ćwiczenia interaktywne dotyczące omawianych tekstów.. Kim z zawodu jest mama Neta?. Spośród osób, które prawidłowo rozwiążą test zostaną wylosowane 3 upominki.. Opowiadania 14 Szukaj Dodaj Zaloguj.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Część 3. rude włosy.. Rozwiąż test!Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda .. Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat.. O wynikach losowania poinformujemy w listopadzie.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Test z części 1-2, czyli .. Warszawa 2007, s. 92-97.. 5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. .. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury..

Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.

16 .Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. Sprawdź swoją wiedzę!. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 2 "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 3 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 1 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 2 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 3 "W pamiętniku Zofii Bobrówny" "W pustyni i w puszczy" - test 1 "W .Felix Net i Nika Audiobook MP3 - Rafał Kosik (lektura szkolna - klasy 4-6).. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Opowiadania 14 Szukaj Dodaj Zaloguj.. Skomentuj.. Społeczność .. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Gdzie dzieje się akcja opowiadania?Skarb babci Lusi.Jeśli zainteresowały Was przygody Felixa, Neta i Niki polecam Wam pozostałe książki z serii napisanej przez Rafała Kosika.. Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. test jest spoczko ale nad ortografią możesz popracować .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym..

Możecie zamówić je ...Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.

test wiedzy, test, książki i komiksy, popularne serie, felix, net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi 3791 x, 2017-11-21 15:04:04 Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Temat: Zwykli - niezwykli bohaterowie "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi".. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Witaj na stronie Quizz.pl.. Zapraszamy do zabawy!Oto Quiz dotyczący różnych rzeczy z książek o nazwie Felix, Net i Nika.. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Nika miała.. Opowiadania 8 Szukaj Dodaj Zaloguj.. Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. ️ Pobierz legalnie całość (Audiobook w MP3): zainteresowały Was przygody Felixa, Neta i Niki polecam Wam pozostałe książki z serii napisanej przez Rafała Kosika.. chomik8.. Udostępnij.. 16 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.. Odaberite šablon; Unesite sadržaj;Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi - test z lekturyTest z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik)..

Okazało się że gang niewidzialnych ludzi to: ekierka.

Możecie zamówić je tutaj:h.Temat "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" R. Kosika - test podsumowujący.. Zawiera 9 pytań.. Część 2.. Możliwa jest więcej niż jedna poprawna odpowiedź.. Możecie zamówić j.Jako że Felix, Net i Nika nie są mu do niczego potrzebni, każe ich zabić - wszelkie urządzenia jakie były w pokoju, zaczęły się zmieniać w roboty, mające zabić trójkę bohaterów.. Część 1.. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. Link do lektury: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziPlik Felix Net Nika test.docx na koncie użytkownika yuhma • folder J.polski kl. 4-8 • Data dodania: 18 mar 2019 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Proszę odpowiedzieć na pytania dotyczące tekstu.. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Jak na nazwisko miała nauczycielka z matematyki?. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Sprawdź swoją wiedzę na temat lektury Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.Test z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"..

Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi!

Udostępnij.. a) Kolczyki z jej wizerunkiem b) Skórzane buty o których marzyła c) Zieloną kurtkę 14) Który z tytułowych bohaterów nosił nazwisko Mickiewicz?. Test składa się z 12 pytań.. Przyjaciele wyjechali .W ramach obchodów Miesiąca Bibliotek Szkolnych proponujemy Wam także udział w konkursie czytelniczym ze znajomości książki pt. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt