Napisz e-mail do kolegi lub koleżanki w którym wyjaśnisz

Pobierz

Cześć Karolina!. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.List do kolegi z zagranicy, w którym zachęcam go do zwiedzenia wybranej miejscowości w Polsce.. Właśnie dostarczono mi Twój list i po wnikliwej lekturze , postanowiłem uświadomić Ci , że miejscowość w której mieszkam jest naprawdę godna odwiedzenia i polecam ci spędzenie weekendu właśnie tu w mojej rodzinnej wiosce .Napisz e-mail do kolegi ze Szkocji w którym: napiszesz dlaczego ostatnio zmieniłeś swój wizerunek,opiszesz co zmieniłeś w swoim wyglądzie,wyjaśnisz jak się w związku z tym czujesz,zaprosisz kolegę do obejrzenia twoich zdjęć na portalu społecznościowymNapisz list tradycyjny do kolegi lub koleżanki ,w którym podzielisz się wrażeniami z wakacji, w treści listu opisz osobę poznaną w tym czasie.. • Opiszesz pomyłkowo zabraną rzecz, podając przynajmniej jej dwie cechy.Napisz list do kolegi z Anglii, w którym: • napisz, że zmieniłeś/łaś pracę i podaj powód, • poinformuj, gdzie teraz pracujesz i jakie są twoje obowiązki, • napisz, jak się czujesz w nowej sytuacji i kogo poznałeś/łaś w nowym miejscu pracy, • podaj swój nowy adres e-mail i poproś, aby wkrótce do ciebie napisał.napisz list do kolegi lub koleżanki, w którym wyjaśnisz sens udziału w niedzielnej Maszy Świętej 2009-10-22 17:30:59 Napisz list do przyjaciela, w którym zachęcisz go do systematycznego uczestnictwa w niedzielnej mszy św. 2011-01-20 20:58:47napisz e-maila do kolegi lub koleżankim którry nie chodzi na lekcje religi i wyjaśnij mu dlaczego ty uczstniczysz w katechezie z góry dzięki ważne do 22:00 Zgłoś nadużycie..

List do koleżanki/kolegi o świętach,zimie lub o planach na ferie!

!Przydatność 55% Napisz list do kolegi w którym opiszesz uroki swojej miejscowości.. Kamyczki, 04 grudzień 2008 r. Drogi Tomaszu!. 3,146 wizyt.. W pierwszym tygodniu planuje z rodzicami pojechać.eś/aś przez pomyłkę, jakaś rzecz należącą do koleżanki/ kolegi z Danii, z którym/ którą wynajmował-eś/aś pokój.. Zadanie jest zamknięte.. OBJĘTOŚĆ-minimum 2 strony (A5) Przyda ci się - Byłem na wakacjach nad morzem w miejscowości Międzywodzie.Zadanie: napisz list do koleżanki kolegi w którym zachęcisz ją jego do dbania o zdrowie praca musi zawierać minimum 12 linii z góry dzięki daje naj proszę Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Zadanie: napisz e mail do koleżanki lub kolegi o swoich wakacjach możesz sobie wyobrazić dam naj tylko pomozcie Rozwiązanie: hi tom, how are you i hope everything s ok i m sorry i havn t written for so long, but i wasPrzydatność 60% Napisz list do kolegi/koleżanki z Anglii, w którym opiszesz miejsce w Twoim kraju szczególnie warte polecenia turystom z zagranicy.. że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.List do koleżanki z zagranicy, w którym zachęcam do zwiedzenia wybranej miejscowości w Polsce..

W imieniu Antygony napisz list do Kreona lub Ismeny, w którym uzasadniasz decyzję Antygony.

Jeśli w mailu wysyłamy podanie o pracę, niech tematem będzie "Podanie o pracę", a jeśli e mail jest skierowany do kolegi lub koleżanki, może być on bardziej dowolny i nieformalny, np.Napisz email do kolegi/koleżanki z Anglii, w którym: • pogratulujesz koledze/koleżance tego, że dostał/dostała się na studia, • spytasz się, jak znalazł/znalazła mieszkanie w mieście, w którym będzie studiować, • opiszesz problem, jaki masz ze znalezieniem stancji w mieście, w którym ty będziesz studiować, • poprosisz .Napisz e-mail do koleżanki lub kolegi w którym: a)napiszesz gdzie pojechałaś i z kim na weekend b)jak spędzałaś tam czas c)poleć swojej koleżance to miejsce, jako miejsce wypoczynku Proszę o napisanie po polsku i po angielsku.. Piszę do Ciebie ten list, gdyż pragnę podzielić się z Tobą moimi planami na ferie.. Napisz e mail do przyjaciółki z Anglii, w którym: - poinformujesz ją, że nie będziesz w stanie się spotkać i wyjaśnisz powód, - powiesz jej o swoich planach na najbliższy tydzień i je opiszesz, - zaproponujesz spotkanie w innym terminie,List do kolegi/koleżanki o zimie, świętach lub planach na ferie.. Bydgoszcz, 02.02.2006r.. Wskazówki jak napisać e mail po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy email do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim..

Napisz list, w którym: • Wyjaśnisz na czym polega pomyłka i poinformujesz, jak do niej doszło.

zadanie dodane 7 listopada 2010 w Język polski przez użytkownika renata0706 (-980) [Szkoła podstawowa]Każdy e mail posiada swój temat, który nakreśla jego zawartość.. Brzmi ono: Napisz list do kolegi lub koleżanki z zagranicy, w którym opiszesz jeden lub kilka najpowszechniejszych polskich obyczajów.Napisz list do kolegi lub koleżanki.. 2011-10-24 16:55:25; napisz list do kolegi lub koleżanki, w którym wyjaśnisz sens udziału w niedzielnej Maszy Świętej 2009-10-22 17:30:59; napisz list do koleżanki w którym wyjasnij sens udziału w niedzielnej mszy świetej 2008-11-11 19:57:13Napisz list do kolegi lub koleżanki w którym wyjaśnisz sens udziału w niedzielnej Mszy Św. 2010-11-11 19:07:49 Zadanie j. polski napisz list do koleżanki / kolegi 2011-03-03 17:38:49 Napisz list do kolegi lub koleżanki ..

... 83% List do koleżanki z zagranicy, w którym zachęcam do zwiedzenia wybranej miejscowości w Polsce.

Kalisz , 14.. Pilnie potrzebuje pomocy!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.