Napisz e mail po angielsku do kolegi z zagranicy

Pobierz

Minimum 50 - -08 16:29:02 Napisz e - mail do kolegi po angielsku 2015-12-08 18:12:02E mail po angielsku - wzór E-mail po angielsku przykład 1 - e-mail do przyjaciela / kolegi.. Wskazówki jak napisać e mail po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy email do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim.. 076% Napisz list do kolegi z zagranicy, w ktorym zachęcisz go do zwiedzania wybranej miejscowości w Polsce.. Czekam na Twój e-mail.. 77% Napisz list do kolegi z zagranicy, w którym zachęcisz go do zwiedzania wybranej miejscowości w Polsce.. 100 słów, minimum 50 2013-05-06 19:18:39; napisz e-mail po angielsku do nowego kolegi John'a (50-100) słów.. (Matura, Longman 55/8)Jeżeli twój e-mail po angielsku jest odpowiedzią na wiadomość od osoby, z którą korespondujesz, możesz odnieść się do jej maila i napisać: "I am writing in reference to your email .Napisz e-mail do koleżanki/ kolegi z Anglii 2012-10-21 19:36:47 Napisz e - mail do kolegi po niemiecku pomocy !. Prosze o dobre czasy bo praca ta jest na ocenę.. Wskazówki jak napisać e mail po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy email do kolegi.List do kolegi, O wydarzeniu sportowym w mojej szkole.. Witam :] Pomożecie mi napisać krótkiego emaila do kolegi?. Nie chce mi się.. 74% Napisz do kolegi list, w którym zachęcisz go do przeczytania "Zemsty" Aleksandra .Przystąpiłam ostatnio do ważnego egzaminu.W liscie trzeba napisac o długosci conajmniej 120-150 słow!.

Pisanie e-maila po angielsku.

do kolegi z zagranicy napisz : *kiedy obył się ten egzamin i jakie przedmioty zdawalam; *jak przygotowywałam się do egzaminu i ile czasu to zajęło; *jak sie czułam przed i po egzaminie; *z jakim skutkiem zdałam egzamin i co czułam po ogłoszeniu wynikow.Napisz list do kolegi/koleżanki z zagranicy.. Wypracowanie musi mieć od 50-120 słów nie licząc wstępu poniżej.. Dostałeś odpowiedź od dziewczyny z Irlandii.. zadanie dodane 15 listopada 2012 w Język angielski przez użytkownika mejk123 ( -4,580 ) [Szkoła średnia] listNapisz wypracowanie o wyjściu do kina z kolegą/koleżanką do kolegi z zagranicy.. a jest to zasługa naszej Pani od zajęć sportowych.. ( ANGIELSKI ) 2012-03-02 17:08:39Przydatność 65% Zostawiłeś swój adres e-mail na jednej z witryn internetowych dla osób chcących nawiązać korespondencję z rówieśnikami z zagranicy.. 2012-11-25 17:03:04 Napisz e- mail do nowej koleżanki po angielsku .. - Muszę już kończyć.. Tak brzmi polocenie.. Po zawodach wszyscy spotkaliśmy się na szkolnej stołówce.. Potrzebne mi około 80, 90 słów.. 74% Napisz do kolegi list, w którym zachęcisz go do przeczytania "Zemsty" Aleksandra Fredry..

Są rzeczy, które też możesz otagować List po angielsku do kolegi z zagranicy?

Napisz list do kolegi z zagranicy w którym opowiadasz mu kłopotliwym O nas .Napisz list do kolegi z zagranicy.. Zacznij wypracowanie takimi słowami:mam do napisania E-mail po angielsku do kolezanki z zagranicy w ktorym mam opisac swojego kolege.. Moi rodzice byli dumni ze mnie.. - To już wszystko.. 2012-01-04 16:24:34 Napisz e - mail do kolegi po angielsku.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Write back soon.Napisz e-mail do kolegi z zagranicy opisujący znaną ci osobe .W e-mailu opisz jej wygląd zewnętrzny ,cechy charakteru,zainteresowania .Minimum 50 --08 16:29:02; Napisz e maila do kolegi po angielsku 2018-11-18 21:23:22; Napisz e-mail do kolegi / koleżanki .. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Napisz e-maila do kolegi/koleżanki (po angielsku), w którym opiszesz swój ulubiony sport ( mój ulubiony sport to siatkówka , ręczna albo jazda na rowerze).. nie wiem jak mam sie do tego zabrac jakby ktos mogl mi pomoc to bardzo prosze.. w e-mailu zaprezentuj się, opisz typowy dzień dla ciebie, napisz co lubisz robić w weekendy 2016-10-02 18:08:03; Angielski e-mail do koleżanki 2013-09-23 21:07:00; Napisz e-mail do kolegi / koleżanki.Zapraszamy do lektury artykułu, w którym dowiesz się, jak napisać dobry e-mail po angielsku..

- Proszę napisz do mnie.

pozdrawiam Tomek.. Wzór e maila po angielsku z tłumaczeniem na polski.Napisz e-mail do kolegi z zagranicy opisujący znaną ci osobe.W e-mailu opisz jej wygląd zewnętrzny, cechy charakteru, zainteresowania.. Będę bardzo wdzięczna za pomoc.Przydatność 60% Napisz list do kolegi/koleżanki z Anglii, w którym opiszesz miejsce w Twoim kraju szczególnie warte polecenia turystom z zagranicy.. Napisz do niej e-mail w którym: -przedstawisz się -napiszesz czym się zajmujesz -wymienisz swoje główne zainteresowania -wyrazisz nadzieję że zostaniecie .80% List do swojego kolegi z Anglii.. Poinformuj go kiedy i z kim byłeś w kinie, opowiedz o czym był film, zachęć rozmówcę do obejrzenia tego filmu wskaż jego walory.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.E-mail z angielskiego max.. Załóż własny blog!. - Mam na dzieję, że się wkrótce odezwiesz.. 76% Napisz list do kolegi, w którym zachęcisz go do przeczytania "Kłamczuchy".Krótki email do kolegi na temat filmu.. Spędziłam bardzo udany dzień pełen wrażeń.. 76% Napisz list do kolegi, w którym zachęcisz go do przeczytania "Kłamczuchy"..

E mail nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku.

85% Napisz list do kolegi z Anglii; 83% List do kolegi; 80% Napisz list do kolegi/koleżanki z Anglii, w którym opiszesz miejsce w Twoim kraju szczególnie warte polecenia turystom z zagranicy.. Jest to elektroniczny list oficjalny pisany w celu np. uzyskania informacji, złożenia skargi lub poinformowania redakcji o naszej opinii.. Napisz do mniej e-mail.. Poniżej znajdziecie wskazówki jak napisać e mail oficjalny po angielsku, przydatne zwroty oraz wzór e mail-a oficjalnego po angielsku.W treści listu opisz dokładnie dwa z prezentowanych obiektów.. W treści listu opisz dokładnie dwa z prezentowanych obiektów.. Wiem że strasznie długie ale niestety praca ma mieć długośc 120-150 słów po angielsku.Nie licza się: in, on, at itd.. ;) 2012-10-04 21:11:35 Napisz e- mail po angielsku do kolegi/ koleżanki że wygrałem konkurs szkolny MAM TALENT 2011-12-12 13:52:314..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.