Notatka z lektury felix net i nika

Pobierz

Przeczytaj, jeżeli możesz to wydrukuj i wklej do zeszytu.. Kiedy chłopcy wyruszają sami po księgę profesora Kuszmińskiego, Nika tworzy .W prezencie od Mikołaja dostała nową kurtkę zimową z białym futerkiem na kołnierzu, kapturze i mankietach.. Nika ma narty bardzo wiekowe i nie umie jeździć.Nika Mickiewicz Felix Polon Net Bielecki trzynastolatka, sierota, mieszkała w małym mieszkaniu w starej kamienicy, uczennica Gimnazjum imienia Stefana Kuszmińskiego w Warszawie trzynastolatek, syn ekonomistki pracującej w banku oraz konstruktora wynalazcy, wraz z rodzicami mieszka trzynastolatek, syn malarki i informatyka, wrazLektura ,,Felix ,Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi" - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi .. Olivia16 133 pkt.. Odpowiedz.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzalnych ludzi" .. Czytałam 8 części z serii Felix, Net i Nika.. Tutaj możesz przetestować swoją wiedzę na temat serii książek Rafała Kosika pt. Felix, Net i Nika.. ️ Pobierz legalnie całość (Audiobook w MP3): Net i Nika - cykl książek science fiction dla dzieci i młodzieży, autorstwa Rafała Kosika, wydawanych przez wydawnictwo Powergraph.Opowiada o przygodach trójki tytułowych młodych przyjaciół - Felixa Polona, Neta Bieleckiego oraz Niki Mickiewicz - uczęszczających do warszawskiego gimnazjum im..

Sprawdź swoją wiedzę o bohaterach z lektury Felix, Net i Nika!

Najlepsi w tym miesiącu pawlowiczf 310 pkt.. cirrus 204 pkt.. Jego pasją jest informatyka.. Śmieszne teksty są jego znakiem rozpoznawczym.. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. Rafał Kosik (ur. 1971 r.) - autor rysunków satyrycznych oraz powieści i opowiadań dla dzieci, młodzieży i dorosłych.Notatka z lektury "Felix, Net, Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Rodzaj literacki- epika Gatunek literacki- utwór zawiera cechy powieści fantastyczno-naukowej, można go też nazwać powieścią sensacyjno- przygodowąProszę o streszczeie szczegółowe lektury Felix Net i Nika.. Net nazwał je "drewnianymi deskami", a Felix: "wyglądają, jakby należały do człowieka z Cro-Magnon" (rozdział 7. pierwszoosobowym, trzecioosobowym, ale liczby mnogiej.. Szczupły i jasnowłosy chłopak o piwnych oczach, niższy od Neta o pół głowy.. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Lubi żarty i ironie.. Razem z ojcem stworzył program AI, który nazywa się Manfred.. Sprawdź swoją wiedzę!. Agnieszka co ma peszka.. Kim z zawodu jest mama Neta?. Rozwiąż test!Tutaj możesz przetestować swoją wiedzę na temat serii książek Rafała Kosika pt. Felix, Net i Nika.. Net jeździ na snowboardzie, Felix na nartach.. Zawsze nosi ze sobą wielki plecak ze wszelkimi rodzajami narzędzi, akcesoriów i gadżetów, ma .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy..

... Test z lektury Felix,Net i Nika oraz gang niwidzialnych ludzi klasa 6c Test.

pytanie 1 z 20.. Felix daje w prezencie babci pierścionek z oczkiem, który należał do niej.. Zawsze chodzi w rozczochranych włosach, ale i tak ma duże powodzenie u .Felix Net i Nika Audiobook MP3 - Rafał Kosik (lektura szkolna - klasy 4-6).. Klasa 6.Dziewczyna lubi ludzi i dobrze się z nimi dogaduje.. Na obóz w górach wzięła ze sobą stare, niemal "zabytkowe" narty, należące do jej dziadka.. prof. Stefana Kuszmińskiego.Napisz charakterystykę Niki Mickiewicz z ksiązki "Felix, Net i Nika" "Ta osoba naprawdę mi imponuje" - napisz charakterystykę osoby rzeczywistej lub fikcyjnej, którą szczególnie podziwiasz.. Para szkolnych złodziejaszków to: .Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. Pełzacz to wynalazek Felixa , który służy do wchodzenia w ciężko dostępne miejcsa.. Podkreśl informację dotyczącą tej powieści.. Chciałabym napisac o Nice Mickiewicz z książki "Felix, Net i Nika" Żyby zajmowała ok .. Czas akcji: I połowa XXI wieku, kilka miesięcy: od września (pierwszy dzień roku szkolnego) do kwietnia (Wielkanoc).. Wszystko co trzeba wiedzieć na temat Rafała Kosika znajdziecie na streszczenia.pl.Net Bielecki - jeden z trójki głównych bohaterów serii "Felix, Net i Nika".. _JAGODOWO_ 147 pkt.. Jak miał na imię pies Felixa?Napisz opowiadanie o swoim spotkaniu z bohaterem lektury Felix,Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi na poniedziałek daje naj!.

Zablokuj Zgło ...Test z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".

Znajdziesz tutaj również streszczenia utworów tego autora, jak Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Mieszka na ostatnim piętrze dwudziestopiętrowego apartamentowca w Warszawie.. Elementy świata przedstawionego 1.. Nie przepada tylko za Aurelią, która często jej dokucza i próbuje flirtować z Netem.. szybko!. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. MayaUczySie123 66 pkt.. Nika twierdzi, że Felix i Net to jej najbliżsi.. powieści, poezji, Dalej #8.. Wstęp Pełzacz Pełzacz Kto to wynalazł ?. W domu mieli przygotować podsumowanie lektury w dowolny sposób.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Tajemnice Niki Klasa wyjeżdża na wycieczkę w góry.. Idealna pomoc dla każdego ucznia.. ~Przyjaciel_koteczek.. chomik8.. Iwona.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Na pewno zapamiętaj!. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Kto to PióroJedną z nich jest "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Rafała Kosika.. Potrzebujesz pomocy?. Polub to zadanie.. Z jakim typem narracji mamy do czynienia w "FNiN"?. Najważniejsze informację dotyczące życia i twórczości pisarza, zawarte w bardzo przystępnej i skrótowej formie.. wg Anastazja20202.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Felix, Net i Nika.. Gimnazjum, do którego uczęszczają bohaterowie książki nosi imię..

).Test z lektury - "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" ... Felix, Net i Nika… są przykładem: opowiadanie, noweli.

.Wynalazki Julian Kołodziej Eryk Moloczyk Adrian Niedzielski Bartosz Gzyl Wstęp Na tej prezentacji dowiesz się : 1.O wynalazkach i ich funkcjach.. Właśnie z takim zadaniem zmierzył się mój syn na języku polskim.. Miejsce akcji:1) Nika to a) rudowłosa dziewczynka w sandałach b) rudowłosa dziewczynka w martensach c) jasnowłosa dziewczynka w martensach d) siostra Felixa 2) Bohaterowie lektury uczyli się w: a) Gimnazjum prof. Stefana Kuszmińskiego b) Gimnazjum prof. Stefana Kamińskiego c) Liceum prof. Stefana Kuszmińskiego d) Liceum prof. Stefana Kamińskiego 3) Caban był: a) wielkim, czarnym, kudłatym psem .. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (lektura obowiązkowa) - notatki z lekturyDziewczyna dostaje od Neta pierścionek, jeden z tych z odnalezionego skarbu.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Nie chce być przez nich pomijana, nawet,gdy pragną ją ochronić.. Lektury (Język polski) Zadaj pytanie REKLAMA.. A lapbook jest świetnym pomysłem na podsumowanie wiadomości o książce.. Test składa się z 12 pytań.. trzecioosobowym, drugoosobowym, Dalej #9.. 0 ocen | na tak 0%.. 0 0 03.11.2018 o 09:10 rozwiązań: 1.. Najlepsi w pomaganiu: 1.. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. Co się stało z rodzicami Niki?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.