Test ze starego człowieka i morze

Pobierz

Pytanie 1.. Lektury - Ernest Hemingway, Stary człowiek i morzePrzykładowa kartkówka ze "Starego człowieka i morza" z odpowiedziami Kto jest autorem utworu?U wybrzeży jakiego kraju toczy się akcja?Jak ma na imię stary?Jak …Stary człowiek i morze - Test.. Od ilu dni Santiagowi nie udało się złowić żadnej ryby?. Treść.. Średnia ocena.. 3 years ago.208 Stary człowiek i morze - Ernest Hemingway 2 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie.. 1) Stary nie złowił ani jednej ryby od: a) 84 dni b) 40 dni 2) Określenie "salao" oznacza: a) pechowy b) stary 3) W rybaku …Stary człowiek i morze - quiz wiedzy książce Ernesta Hemingwaya.. Przeczytaj uważnie zdania i zakreśl przy nich odpowiedz …Najgłębszym przesłaniem, jakie niesie za sobą "Stary człowiek i morze" jest: a) konieczność podejmowania działania b) wartość przyjaźni c) unikanie samotności d) …Test składa się z 15 pytań.. Stary człowiek i morzeLech Burdecki, autor wstępu do polskiego wydania "Starego człowieka i morza" uważa, że: Santiago przekroczył swoje możliwości wypływając zbyt daleko Santiago …Ernest Hemingway - "Stary człowiek i morze" Quiz - Quizizz.. c) na Kubie.. Dlaczego Manolin przestał pływać z Santiagiem?. Jak nazywał się stary rybak, główna postać w utworze?Stary człowiek i morze - test.. a) …Data publikacji.. Jak miał na imię …Test wiedzy z lektury Stary człowiek i morze (Ernest Hemingway)..

Test - Stary człowiek i morze.

Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Ernest Hemingway, "Stary człowiek i morze" - test z lektury na poziomie trudnym.. Oceń prawdziwość podanych zdań dotyczących opowiadania E. Hemingwaya.. Gdzie rozgrywa się akcja utworu?. Rozwiąż test i sprawdź!Test Stary człowiek i morze, Stary człowiek i morze podręcznika Lektury dla Klasa III.. Jak dobrze pamiętasz treść lektury?. Zaloguj się aby ocenić lub skomentować publikację.. Debiutem Juliana Tuwima był przekład na esperanto wierszy:.Test: Lech Burdecki, autor wstępu do polskiego wydania "Starego człowieka i morza" uważa, że: a) wszystkie odpowiedzi są poprawne b) Santiago ponosi winę za …Stary człowiek i morze - Testy - Dojrzewamy.pl.. Czego jest symbolem Taras?. Played 18 …TEST PODSUMOWUJĄCY ZNAJOMOŚĆ OPOWIADANIA E. HEMINGWAYA STARY CZŁOWIEK I MORZE 1.. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z języka polskiego z lektury "Stary …Stary człowiek i morze - test znajomości lektury.. Do jakiego gatunku …Sprawdzian ze Stary człowiek i morze..

Test z lektury "Stary człowiek i morze".

Przygotować się dzięki niemu możemy do zbliżającego …"Stary człowiek i morze" jako opowiadanie - parabola ostatnidzwonek.pl, Jesteś w: Ostatni dzwonek-> Stary człowiek i morze "Stary człowiek i morze" jako …Ernest Hemingway "Stary człowiek i morze" - test.. d) u wybrzeży Afryki.. 2) Taras, o którym …Zobacz quiz: "Stary człowiek i morze".. Filmy.. Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Zaznacz PRAWDA, jeśli zdanie jest prawdziwe, lub FAŁSZ, jeśli …Rozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.. Przetestuj swoją wiedzę.Test ze lektury szkolnej" Stary człowiek i morze", to bardzo dobry sposób na sprawdzenie własnej wiedzy.. Oceń prawdziwość podanych zdań dotyczących opowiadania E. Hemingwaya.. Informujemy, że istnieje możliwość określenia …TestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas ze wszystkich możliwych kategorii.. Autorem tekstu której z tych piosenek, jest Julian Tuwim?. b) u Wybrzeży Moskitów.. Ponieważ po hiszpańsku oznacza to …1) Akcja opowiadania "Stary człowiek i morze" rozgrywa się a) na Florydzie.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy..

Stary człowiek i morze DRAFT.

Pobrań..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt