Przetłumacz fragmenty zdań na język niemiecki

Pobierz

to jest tylko powyzej napisane mniej wiecej jacy oni sa napiszcie 15 zdan po niemiecku o moich rodzicach prosze o pomoc .. 2011-12-06 17:52:45 Przetłumacz 6 zdań na język angielski .. Od czterech lat uczę tego języka.. Następnie pojechał pociągiem do domu.. Mój pokój jest duży i przytulny.Na przeciwko mojego łóżka znajduje się biurko mojego brata.Nad moim łóżkiem wisi białą półka.Mój pokój jest zielony.Na półce nad moim łóżkiem znajduje się moja kolekcja kostek rubika.Na przeciwko łóżka mojego brata znajduje się szafa.Obok łózka mojego brata znajduje się szafka nocna .Przetłumacz zdania z języka niemieckiego na polski?. użyj tego samego czasu.Język niemiecki, przetłumacz zdania na język polski.. Wszystkie lekcje, fiszki, quizy, filmy i animacje są dostępne po zakupieniu subskrypcji.. Wieczorami zaś - przy kubku dobrej kawy - zagłębiam się w niemieckiej literaturze współczesnej.Przetłumacz fragmenty zdań na język niemiecki.. użyj tego samego czasu.Proszę o pomoc niemiecki tłumaczenie zdań na polski Przedmiot: Język niemiecki / Liceum: 2 rozwiązania: autor: bblondiii 10.4.2010 (15:34) Przetłumacz zdania na niemiecki.. .Jestem tu po to, żeby pokazać WAM, że język niemiecki wcale nie jest taki straszny.. Tłumacz niemieckiego .. użyj tego samego czasu.Skorzystaj już teraz z darmowego tłumacza PONS!. 1.Powiedz, że hala sportowa jest na dole po prawej stronie.Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania..

Przetłumacz fragmenty zdań na język niemiecki.

Gdzie z rodzicami grał w siatkówkę, opala , odpoczywał .. Interesuję się turystyką, jestem miłośniczką kultury indyjskiej.. Przedmiot: Język niemiecki / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: Konto usunięte 19.4.2010 (18:44) przekształć zdania na stronę czynną.. Tłumacz Niemiecko Polski - Online translator [DARMOWY] .. Der Drucker, _____ (za pomocą którego) ich Dokumente ausdrucke, funktioniert nicht mehr richtig.Przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język niemiecki.. Zasłużonych Ludzi Morza w Gdańsku .. Przetłumacz fragmenty zdań na język niemiecki.. (tróję) 4 Wybierz zdanie, które odpowiada treści w języku polskim.. W wolnym czasie gram w squasha.Proszę o pomoc niemiecki tłumaczenie zdań na polski Przedmiot: Język niemiecki / Liceum: 2 rozwiązania: autor: bblondiii 10.4.2010 (15:34) Przetłumacz zdania na niemiecki.. Zyskaj dostęp do setek lekcji przygotowanych przez ekspertów!. Tłumaczenie stron internetowych na język niemiecki - Biuro .. Wymień w języku niemieckim 5 zwierząt.. W drodze do domu spotkał kozę.. - Bardzo prosze o pomoc ama jutro poprawe z niemieckiego i musze się pouczyć troche a jeszcze dotego zadanie do odrobienia :P mam jutro poprawe* nie nie jestem z niemiecniemieckixddd..

3 Przetłumacz fragmenty zdań na język niemiecki.

W języku niemieckim informację na przykład o rodzaju rzeczownika przekazuje właśnie rodzajnik.przetłumacz zdanie na język niemiecki ,,jak długo masz zajęcia ?". Przedmioty Język niemiecki Słownictwo Edukacja W szkole (A1/A1+) Zapisz.. - Zadanie 3: Meine Deutschtour 1 - strona 761.. Już od pięciu lat jestem nauczycielką języka niemieckiego.. Jego rodzice malowali mu pokój podczas gdy Erik czytał książkę.. Tylko nie z google translatora,bo źle tłumaczy.Erik w wakacje poleciał do Tunezji .. j.w ps proszę o przetłumaczenie zdan z ksązki kompass1 - sprawdzian ustny 3 daje naj to są te pytania z góry dziękuje xdd 1.. Przetłumacz fragmenty zdań na język niemiecki.. Computerspiele sind _____ .In der Schule - przetłumacz fragmenty zdań na język niemiecki i napisz pełne zdania.. (ulubionym przedmiotem) 4.Wie du Chemie?. Patrząc na jakiś rzeczownik w języku polskim od razu wiadomo, czy jest rodzaju żeńskiego, męskiego czy nijakiego (np. ta kawa - rodzaj żeński).. 2012-04-02 10:35:15Przetłumacz na Niemiecki 15 zdań na temat : Czy jestem szczęśliwa w swojej rodzinie .. Przedmiot: Język niemiecki / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: Konto usunięte 19.4.2010 (18:44) przekształć zdania na stronę czynną.. Zawsze mnie zrozumią i nie dawają mi zadnych zakazow.. Z rodzicami mam dobry kontakt .. (gdzie mieszka) 2.. Prywatnie zajmuję się rzeźbą oraz fotografią..

...Przetłumacz fragmenty zdań na język niemiecki.

Zasłużonych Ludzi Morza LOGOWANIE DO GPE Szkoła Podstawowa nr 19 im.. *Powiedz, która jest teraz godzina.In der Schule - przetłumacz fragmenty zdań na język .. Z ponad 12 milionami słów, fraz i tłumaczeń.JĘZYK NIEMIECKI - Szkoła Podstawowa nr 19 im.. Przedmiot: Język niemiecki / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: Konto usunięte 19.4.2010 (18:44) przekształć zdania na stronę czynną.. Na koniec wakacji wybrali się na przejażdżkę samochodową.Tłumaczenie słowa 'polsko-niemiecki' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt