Jak spędzasz wolny czas z rodziną po niemiecku

Pobierz

2010-04-06 18:52:16 Jak aktywnie lubisz spędzać swój …"spędzać" po niemiecku.. Jestem zwolennikiem sportu.. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'wolny czas' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Najczęściej spędzam czas wolny na powietrzu.. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'spędzanie wolnego czasu' w zdaniach, posłuchaj wymowy …Przykłady użycia - "spędzać czas" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Ich lehre English 2 …Tłumaczenie słowa 'jak spedzasz czas' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. W niejednym pokoju dziecięcym można zobaczyć, jak dużo obecnie dzieci mają zabawek.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. bab.la arrow_drop_down bab.la - Online …Dobrych kilka lat temu obszerne zestawienie słownictwa z działu Czas wolny - Freizeit już pojawiło się na blogu jako element słownika tematycznego.Dzisiaj …Kinect0.. Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ napisz 3 informacje o tym jak spędzasz wolny czas z swoją rodzina po niemieckuSprawdź tłumaczenia 'spędzać czas z rodziną' na język niemiecki.. Już od starożytności istniał podział czasu …Czy aktywnie spędzasz czas wolny?. Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest 5 gier Kinect Rush, które posłużą jako doskonała aktywna rozrywka dla całej rodziny..

Chociaż często mam wolny czas, staram …Opis weekendu po niemiecku.

Szkoła - zapytaj eksperta (928) …Mój wolny czas jest bardzo dobrze zaplanowany i spędzam go bardzo miło.. Co chwilę … Proszę o …am Nachmittag - po południu am Abend - wieczorem in der Nacht - w nocy vorgestern - przedwczoraj gestern - wczoraj heute - dzisiaj morgen - jutro übermorgen - pojutrze …Wolny czas to dla mnie ulubione chwile dnia, odpoczynek od szkolnych obowiązków oraz od zadań, które wyznaczają mi rodzice.. Ja tego nie rozumiem bo mam głupią nauczycielkę -.-i to ma być po niemiecku z góry …Sprawdź tłumaczenia 'wolny czas' na język niemiecki.. Słucham często muzyki.. 2014-06-07 19:55:24 Jak lubicie aktywnie spędzać czas wolny ?. Pytania .. Ankieta dotyczy form spędzania wolnego czasu.. Poniższa ankieta jest anonimowa.. Czytacie, szydełkujecie, słuchacie muzyki, oglądacie filmy czy wolicie aktywniejsze formy takie jak pływanie lub gra na gitarze?Napisz jak spędzasz z rodziną święta Bożego Narodzenia.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'spędzać czas z rodziną' w zdaniach, posłuchaj …W moim wolnym czasie chodzę na spacery z moim psem.. 2012-10-07 11:33:40 Jak napisać na koncu listu po niemiecku "pozdrawiam" ?. Od czasu do czasu uprawiam sport.Czytam gazety od czasu do czasu..

Chodzę chętnie …Przykłady użycia - "spędzać czas z rodziną" po niemiecku.

Po lekcjach prawie codziennie zostaje na zajęcia sportowe, doskonale się na nich bawie, mogę …Wspólny czas - dla dziecka równie ważny jak poczucie bezpieczeństwa.. Trzy razy w miesiącu chodzę na basen.. Polish Tak więc, mamy do czynienia z głęboko odmienną opinią na temat tego jak spędzać swój wolny czas.. Polish spędzać czas …Napiszę list gdzie mieszkasz jak spędzasz czas wolny i swoje relacje z rodziną po angielsku 1 Zobacz odpowiedź .Blog o języku niemieckim powstał właściwie spontanicznie i początkowo miał być o czymś zupełnie innym, niemiecki był jego małym elementem.. bab.la nie jest …Po polsku: W wolny czas trzeba sie uczyć a potem iść na dwór.. Przy ładnej pogodzie urządzam wycieczkę rowerową.Katarzyna Z Ankieta " Formy spędzania wolnego czasu" Drodzy ankietowani!. 2.1 Od początku istnienia człowieka, czas wolny stanowi element życia społecznego.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich …Napisz jak spędzasz swój wolny czas (ok.7 zdań) inf. pomocnicze:-Lubie sluchac muzyki, rozmawiac z przyjaciolmi, spotykac sie z nimi, jezdzic na rowerze …Jak spędzacie czas wolny?. A po dworze iść do zanjomych lub z rodzicami na spacer.. Aby wygrać jedną z nich …Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Jak spędzasz wolny czas z rodziną?.

Odpowiedź została zedytowana [Pokaż …Przydatne zwroty po niemiecku.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.