Usłyszysz dwukrotnie trzy wypowiedzi na podstawie informacji zawartych w nagraniu

Pobierz

Na podstawie informacji zawartych w nagraniu do każdej …Zadanie 2.. …Zadanie 3.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu dopasuj do każdej wypowiedzi …Usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi na temat doświadczeń związanych z gotowaniem.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu dopasuj do każdej wypowiedzi …1 3.49 Usłyszysz dwukrotnie pięć krótkich wypowiedzi na temat pechowych zdarzeń.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu dopasuj do każdej wypowiedzi …Usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi na temat mundurków szkolnych.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu dopasuj do każdej wypowiedzi …Usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi na temat zwierząt domowych.. Na podstawie …Usłyszysz dwukrotnie dwa teksty.. odpowiadające …Usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi na temat wycieczek szkolnych.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu dopasuj do każdej …Usłyszysz dwukrotnie rozmowę dwóch osób na temat prezentów gwiazdkowych.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu dopasuj do każdej wypowiedzi …Usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi na temat wycieczek szkolnych.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu dopasuj do każdej wypowiedzi …Usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi na temat pierwszego dnia w nowej szkole.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu dopasuj do każdej …Usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi na temat spędzania urodzin..

Usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi na temat ruchu ulicznego.

- 3.4. w notatce, aby jak najprecyzyjniej oddać sens wysłuchanego tekstu.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu dopasuj do każdej wypowiedzi …Na podstawie informacji zawartych w nagraniu uzupełnij luki 3.1.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu dopasuj do każdej wypowiedzi …Usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi na temat letnich obozów dla młodzieży.. są prawdziwe (TAK), czy fałszywe …Usłyszysz dwukrotnie wypowiedź prezentera telewizyjnego.. …Zadanie 2.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu dopasuj do każdej wypowiedzi …Usłyszysz dwukrotnie wywiad z autorką książki na temat kobiet w kosmosie i podróży turystycznych w przestrzeń kosmiczną.. Na podstawie informacji …GA-R1 Strona 3 z 7 Zadanie 2.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu dopasuj do każdej wypowiedzi …Usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi na temat wycieczek szkolnych.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu dopasuj do każdej wypowiedzi (2.1.-2.4.). Na podstawie informacji zawartych w nagraniu dopasuj do każdej wypowiedzi (2.1.-2.4.). Na podstawie informacji zawartych w nagraniu dopasuj do ka żdej …31 Usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi na temat miejsc wypoczynku.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu dopasuj do każdej wypowiedzi (1-4) odpowiadające jej …Usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi nastolatków na temat spędzania czasu wolnego z rodziną..

Usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi na temat sztuki.

Na podstawie informacji zawartych w nagraniu dopasuj do każdej wypowiedzi …5 Usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi dotyczące zainteresowań.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu do każdej osoby (4.1.-4.4.). Na podstawie informacji zawartych w nagraniu, dopasuj do każdej …Usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi na temat atrakcji turystycznych.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu w zadaniach 1.1.-1.6. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu dopasuj do każdej wypowiedzi (2.1.-2.4.). Na podstawie informacji zawartych w nagraniu, dopasuj do każdej …Usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi na temat różnych problematycznych sytuacji.. Luki należy …Usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi na temat prezentów urodzinowych.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu zdecyduj, czy podane zdania (1.1.-1.3.). Na podstawie informacji zawartych w nagraniu dopasuj do każdej …Usłyszysz dwukrotnie trzy teksty.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu uzupełnij luki w zdaniach 3.1.-3.4., tak aby jak …Usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi na temat zakupów przez internet..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt