Jesteś mądry po angielsku

Pobierz

Mądre cytaty o życiu po angielsku właśnie są .. "mądry" po angielsku — Słownik polsko-angielski | zobacz "mądry" po polsku .. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. (Wiem, że będziesz świetnym ojcem.). Szkoła - zapytaj eksperta (928) Wszystkie (928); Język angielski (682); Język polski (0); Matematyka (0)Jak jest bystry mądry - You're really smart.Musisz przetłumaczyć "PONIEWAŻ JESTEŚ MĄDRY" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. (Jestem kiepski w kłamaniu, gorszy niż myślałem.. Tłumaczenie w kontekście: Starzec jest mądry i wie dużo o życiu.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Pytanie po angielsku .Jesteś mądry to kliknij okaże sięPrzykłady użycia - "mądry po szkodzie" po angielsku.. Mam czytelny charakter pisma.. (Dobrze, jeśli jesteś taki mądry, wytłumacz to.). Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Jak jest mądry bystry po angielsku?. po angielsku?. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "PONIEWAŻ JESTEŚ MĄDRY" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.She's too smart to fall for that one.. He makes a great cook.Tłumaczenia w kontekście hasła "pewien mądry człowiek" z polskiego na angielski od Reverso Context: Pewien mądry człowiek raz napisałSprawdź tutaj tłumaczenei angielski-polski słowa Jestes mądry i cudowny w słowniku online PONS!.

)Cytaty po angielsku.

zobacz także: intelligent.. przymiotnik.. clever .. (Mój syn jest bardzo mądry, jestem z niego dumny.). (Mój syn jest bardzo mądry, jestem z niego dumny.). Jako, że film Angielski Pacjent jest jednak dużo bardziej o miłości niż o medycynie, poznajmy bliżej słownictwo medyczne po angielsku bez nawiązania do filmu.. pójść, być (np. na jakiejś imprezie) [INTRANSITIVE] subsist.. Słowa z podobną pisownią: mądry, Matry .. Jestes madry, czlonek partii od wiekow, Towarzyszu Erdos You're clever, a Party member for a century, Comrade Erdos.. Pacjenci nie wierzą, że jestem prawdziwym lekarzem.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa mądry w słowniku online PONS!. Jestem najgorszym kłamcą wszech czasów!. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Najlepiej poznawać oryginalne cytaty po angielsku - w tłumaczeniu zawsze mogą umknąć nam pewne smaczki.. Co znaczy i jak powiedzieć "Jesteś bardzo mądry.". Szkoła - zapytaj eksperta (928).. Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - angielski!Przychodzi angielski pacjent do lekarza….. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Jak jest "mądry" po angielsku: wise, sage, judicious..

po angielsku?

Wejdź, poznaj tłumaczenie słowa bystry mądry i dodaj je do swoich fiszek.. mądry.. (Mój syn jest bardzo mądry, jestem z niego dumny.). Clever.sprytny - tłumaczenie na angielski oraz definicja.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "JAK JESTEŚ MĄDRY" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.No dalej, Hodgins, jesteś mądry, jesteś mądrym facetem.. Przykładowe zdania: Może nie jesteś mądra jak sowa, ale dla mnie jesteś przezabawna.Jak jest mądry w po angielsku?. (John jest bystrym dzieckiem.. Jest bardzo mądra, i ma oczywiście silną więź z duchami.. mądry (też: mądre, mądra, rozsądny)Jesteś bardzo mądry.. Bardzo mądre .. Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - angielski!Tłumaczenia w kontekście hasła "jesteś mądry" z polskiego na włoski od Reverso Context: jesteś taki mądryTłumaczenie "mądry jak sowa" na angielski.. - tłumaczenie na angielski oraz definicja.. (Jest zbyt mądra, aby dać się na to nabrać.). Oczywiście jak zwykle z pomocą kilku memów!. Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - angielski!. istnieć, być, egzystować.. Co znaczy i jak powiedzieć "sprytny" po angielsku?. Wejdź, poznaj tłumaczenie słowa mądry w i dodaj je do swoich fiszek.. (John jest bystrym dzieckiem.). wise ** rozsądny ..

Jest bardzo mądry i ostrożny.

Tłumaczenie słowa 'jesteś mądry' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.. Powodem tego jest mądry sposób ich zaprojektowania.. Dlatego w tym wpisie cytaty po angielsku tłumaczę dosłowne - jak większość "karygodnych" tłumaczeń na Speakingo, których celem jest nauka języka angielskiego, a nie estetyczna uczta myśli.. (John jest bystrym dzieckiem.. Wejdź, poznaj tłumaczenie słowa mądry bystry i dodaj je do swoich fiszek..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt