Sprawdzian z i wojny światowej

Pobierz

Na tej podstawie test określi, którego z sześciu generałów przypominasz najbardziej.Test podsumowujący rozdział I. tylko jedną z nich i zamaluj kratkę z odpowiadającą jej literą w karcie odpowiedzi.Sprawdzian i odpowiedzi do testu "Świat po II wojnie światowej" grupa testu A i B dla klasy 8.. Ze względu na położenie na kontynencie europejskim, państwa trójprzymierza nazywano także:Szkoła - Ogólne.. 2 października 1918 roku.. Publikacje nauczycieli:I Wojna Światowa Sprawdzian klasa 7 z Historii może przybierać także formy testu lub innych rodzajów materiałów przerabianych w szkole.. W pierwszej, 5 - 9 (10) września 1914 roku, armia francuska, dowodzona przez Josepha Jofre'a, odparła ofensywę sił niemieckich.. #zsrr #stalin #polska #iiws.. wojna swiatowa.. Wojna obronna Polski i pierwsze podboje Stalina.Sprawdzian z I wojny światowej Data dodania: 2013-05-12 16:03:56 SPRAWDZIAN Z CZASÓW I WOJNY ŚWIATOWEJ NA PODSTAWIE PODRECZNIKA ŚLADAMI PRZESZŁOŚCI NOWEJ ERYSPRAWDZIAN WIADOMOŚCI Z ROZDZIAŁU V - I WOJNA ŚWIATOWA kl. VII Test możesz wydrukować, wypełnić długopisem i przesłać zdjęcie e- mailem lub wypełnić komputerowo i przesłać albo zapisać w zeszycie , zrobić zdjęcie i przesłać na e- maila Zadania rozwiązuj samodzielnie w ciągu maksymalnie 45 minut.Plik I wojna światowa Test Grupa B odpowiedzi.doc na koncie użytkownika raja125 • folder testy historia • Data dodania: 3 lip 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.sprawdzian z dzialy 2 Rzeczpospolita na Gmail .Poznac przeszlosc wiek XX [NOWA ERA] - Sprawdziany POBIERZ Sprawdziany: co bylo wczesniej, swiat po I wojnie swiatowej, rzeczpospolita, II wojna swiatowa, policy podczas II wojny swiatowej, polska i swiat po IIwypowiedzenie wojny Serbii przez Austro-Węgry 28 VII 1914Zgłoś błąd wystąpienie Włoch z trójprzymierza i przejście do trójporozumienia 1915 Zgłoś błąd niemiecki atak na Francję przez terytorium Belgii 3-4 VIII 1914 Zgłoś błądII wojna światowa, test z historii..

Sprawdzian z I wojny światowej.

B. latem 1914 roku.. Żadna z wymienionych tutaj odpowiedzi nie jest prawidłowa.I wojna światowa - test.. Dlaczego Stany Zjednoczone przystąpiły do I wojny światowej?. 1) I wojna światowa wybuchła w roku: a) 1914 b) 1918 c) 2020 d) 1882 2) I wojna światowa zakończyła się w roku: a) 1914 b) 1918 c) 1917 d) 1916 3) Trójporozumienie to: a) Anglia, Francja, Niemcy b) Niemcy, Austro-Węgry, Francja c) Rosja, Anglia, Francja d) Włochy, Francja, Anglia 4 .Jego śmierć w Sarajewie w 1914 r. stała się przyczyną wybuch I wojny światowej .. Jego śmierć w Sarajewie w 1914 r. stała się przyczyną wybuch I wojny światowej.. Test sprawdzający - rozdział 3.. Nowa era ,, Wczoraj i dziś" klasa 7.. Poniżej przykładowe zdjęcie ze wspomnianego testu .I wojna światowa - powtórzenie - Test.. 2010-05-31 19:57:28; Kto miał sprawdzian z historii z rozdziału Polska i świat podczas 2 wojny światowej w 6 klasie?. Przerwij test.. Bez podawania numeru telefonu itp. Nawet jeżeli ktoś by pamiętał trochę z tego sprawdzianu i mi powiedział byłabym mega wdzięczna <3.Test Europa w I wojnie światowej Test Rosja w roku 1917 Test Traktat wersalski Test Sprawa polska Test Niepodległość Polski Test Walka Polski o granice Test Konflikty na wschodniej granicy Test Rzeczpospolita Polska Test Słabość systemu wersalskiego Test Państwo bolszewików..

Czasy I wojny światowej".

I wojny światowej do pobrania w pdf (poniżej plik wraz z odpowiedziami), który nie tylko pozwoli Ci się sprawdzić, Twojemu dziecku lub Twoim uczniom, ale także utrwalić wiedzę przed sprawdzianem, czy odpowiedzią przy tablicy.. Wśród narastających konfliktów przed wybuchem I wojny światowej można wymienić: konflikty kolonialne konflikt francusko-niemiecki o ziemie zabrane Francji po zjednoczeniu Niemiec konflikty wynikające z idei panslawizmu wszystkie odpowiedzi są poprawne.Powtórzenie I wojna światowa - Test.. Test podsumowujący rozdział I. tylko jedną z nich i zamaluj kratkę z odpowiadającą jej literą w karcie odpowiedzi.Sprawdzian i odpowiedzi do testu "Świat po II wojnie światowej" grupa testu A i B dla klasy 8. sprawdzian z i wojny swiatowej klasa 7 .. tego sprawdzian z czwartek wiec troche Ci pomoge xd I wojna swiatowa 1.Przyczyny wybuchu I wojny swiatowej.II Wojna Swiatowa, test z historii II.. A. wiosną 1914 roku.. 20 października 1918.. 1) Bezpośrednią przyczyną wybuchu I wojny światowej był: a) zamach w Sarajewie b) zamach w Sofii c) zamach w Wiedniu d) zamach w Syrii 2) Niemiecki plan wojenny został opracowany przez feldmarszałaka: a) Hindenburga b) Biskarcka c) Schlieffena d) von Moltke 3) Działania wojenne na froncie wschodnim .Kiedy zakończyła się 1 wojna światowa ?.

Test, sprawdzian dot.

Zestaw: "Sprawdzian III - 18…Notatki z lekcji to narzędzie edukacyjne składające się wszechstronnego generatora testów, bloga, prezentacji, wykładów, ćwiczeń i gier, panelu statystyk wejść, dziennika on-line ze statystykami wyników.. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Pytanie 1 /21.. I wojna światowa.. Blogi prowadzone na notatkizlekcji.pl tworzone są przez nauczycieli oraz lektorów i zawierają treści zgodne z programami nauczania na różnych poziomach i szczeblach edukacji.Plik sprawdzian z i wojny światowej klasa 6.pdf na koncie użytkownika suryasweet5 • Data dodania: 18 lip 2020 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.sprawdzian z i wojny światowej klasa 7.pdf (22 KB) Pobierz.. Polska i świat po II wojnie światowej sprawdzian odpowiedziSprawdzian z II Wojny Światowej.. 28 czerwca 1914 roku.. 28 września 1939 roku.. 10 pytań Historia enigma1990.. Polska i świat po II wojnie światowej Test podsumowujący rozdział VOpis: Pobierz sprawdzian z działu 3 "Polska i świat po II wojnie światowej" grupa 1 i 2 dla klasy 8, .PDF, Materiały dostępne w formacie PDF, gotowe do wydrukowania.1.09.1939 r. - atak Niemiec na Polskę, wybuch II wojny światowej, godz. 445 17.09.1939 r. - wkroczenie wojsk radzieckich do Polski 30.07.1941 r. - podpisanie przez rząd .Świat po I wojnie światowej..

Czasy I wojny światowej - test, testy wiedzy.

11 listopada 1918.Sprawdzian III - 04. wraz z Jędrzejem Moraczewskim sprawował władzę w pierwszym ogólnopolskim rządzie utworzonym w 1918 r.TEST 15 I wojna światowa .. 8 pytań Historia Mieczysław.. 12 sierpnia 1918 roku.. 28 lipca 1914 roku.. Rozpocznij test.Kiedy wybuchła I wojna światowa?. Zestaw: "Sprawdzian III - 04.. Podkreśl odpowiednie terminy tak, aby zdania były prawdziwe.. A. wiosną 1914 roku.. Test wiedzy o I Wojnie Światowej.. Test sprawdzający - rozdział 3.. Przyczyny, przymierza, daty.. Pierwsza wojna światowa wybuchła.. TEST Trójprzymierze i trójporozumienie.. I wojna światowa 1, test z historii.. Edit.Test I wojna światowa, podrozdział podręcznika Wczoraj i Dziś dla Klasa VI.. 2013-05-13 23:00:29; Pytania z historii a dokładnie drugiej wojny światowej czy pomożesz?. C. jesienią 1914 roku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt