Testy sprawdzające z lektury ania z zielonego wzgórza

Pobierz

Sprawdź, jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley!. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Ania z Zielonego Wzgórza To jest test który pomoże wam sprawdzić wiadomości dotyczące książki sławnej pisarki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. 12) Dlaczego Ania nie mogła przyjaźnić się z Dianą?. Rozwiąż test!Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. ponieważ chciała pomóc Maryli i zapobiec sprzedaży Zielonego WzgórzaJeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.. Początkowo miała być chłopcem, ale nastąpiła tragiczna pomyłka i.wysłano Anię.. answer choices» Strona główna » Język polski » Modernizm » Ania z Zielonego Wzgórza.. Jaka jest geneza utworu?. Rozwiąż test!Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza" .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. 9475 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. W każdym zadaniu tylko jedna odpowiedź jest poprawna.. Opublikowano: 11 luty 2010 | Edward Karpiński | Drukuj | E-mail | Odsłony: 281740.PRZYBYCIE NA ZIELONE WZGÓRZE Anna Shirley przybywa na Zielone Wzgórze w wieku lat 11 z sierocińca w Hopetown.. Tagi dla tego testu: przygoda książka przyjaźń zabawa rodzina uczucieTest zawiera 24 pytań..

Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".

Jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley?. Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat B. dwóch lat D .Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Zdrap swojego nietypowego skina z Among Us!. Milionerzy: Among Us!. POWODZENIA!. Dziewczynka od początku była osobą niebanalną - prośba, aby nazywać ją Kordelią, do pospolitych nie należy.1) Jak nazywa się autorka powieści ?. bardzo szybki i ciekawy teścik mam nadzieje że w szkole pójdzie mi tak samo dobrze jak tu mam 10/10Test ze znajomości lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" poleca 64 % 2813 głosów.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika .Test ze znajomosci lektury " Ania z Zielonego Wzgórza " 2010-03-21 15:28:54 Lektura " Ania z zielonego wzgórza " .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!. Mamy ponad 160.000 użytkowników..

Rozwiąż test!Test Ania z zielonego wzgórza !

Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.. Klasa 6 Polski.Ania z Zielonego Wzgórza quiz wiedzy o rudowłosej bohaterce książki Lucy Maud Montgomery.. ponieważ chciała dawać korepetycje Dianie .. 2.Zobacz quiz: Ania z Zielonego Wzgórza.. Kim byli dla siebie Maryla i Mateusz Cuthbert?. a) wydarzenie autentyczne b) fikcja literacka c) osobiste notatki autorki 3.TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt. "ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" L. M. MONTGOMERY Uczniu, przeczytaj dokładnie test, zastanów się i odpowiedz na pytania.. Filmy.. tu sprawdzisz swoją wiedze na temat przygód w pierwszej części serii "Ania z Zielonego Wzgórza"!. Ania z Zielonego Wzgórza.. Z którym przedmiotem Ania radziła sobie najsłabiej?. Czy nadajesz się na MORSA?. Test składa się z 12 pytań.. Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze "Ania z Zielonego Wzgórza" 1.Jak nazywają się rodzice Ani?.

Kto jest autorem powieści: Ania Z zielonego Wzgórza?

Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Test.. Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.. Dorota 5 lat temu.. ponieważ zakochała się w Gilbercie .. Klasa 5 Polski lektura.. Jak nazywała się pierwsza prawdziwa przyjaciółka Ani?. Jaka suknia była wielkim marzeniem Ani?. Treść.. Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat B. dwóch lat D. około jedenastu lat 3.Test znajomości lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" 1.. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. a) ponieważ przez Anię Diana spadła z drzewa, b) bo Ania upiła Dianę, c) dziewczynki pokłóciły się o Gilberta.Bardzo Dobry Quiz!A co do Tego,że Niby ,,W quizie jest Błąd" To Nie!Nie Ma (: Mateusz Zmarł Na Atak serca ale z Powodu Który jest Podany w odpowiedzi Quizu (: Generalnie Teraz Mam Anię jako lekturę Więc Sprawdzam się na testach wiedzy (: Pozdrawiam Serdecznie!Jesteś tutaj: Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Ania z Zielonego Wzgórza - test znajomości lektury.. a. rodzeństwem, b. sąsiadami, c. znajomymi, d. przyjaciółmi..

Imiona z charakterem Ania z zielonego wzgórza Połącz w pary.

Ania z Zielonego Wzgórza - test z lektury DRAFT.. ze wzrokiem .. a) J.K. Rowling b) Lucy Maud Montgomery c) Clive Staples Lewis 2) Mateusz Cuthbert zdziwił się, gdy zobaczył Anię na stacji w Bright River, ponieważ a) przyjechał po chłopca b) jej pociąg przyjechał za wcześnie c) dziewczynka miała tylko 11 lat 3) Ania chciała, aby nazywano ją a) Kordelią b) Kornelią c) Karoliną 4) Najlepszą .Ania z Zielonego Wzgórza | Inne lektury • streszczenie • opracowanie • bohaterowie • test.. Udostępnij.. (imiona i nazwisko) .Test ze znajomosci lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Proszę o odpowiedzi do tego testu z góry thx ^^ Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1.. Dlaczego Ania postanowiła przerwać naukę i pozostać na Zielonym Wzgórzu ?. Życzę wam powodzenia!. Miłego rozwiązywania!Sprawdź, co zapamiętałeś z książki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. "Ania z Zielonego Wzgórza" to tekst: [STANDARD KORZYSTANIE Z INFORMACJI] a)poetycki b) literacki c) publicystyczny 6.. Test: Czas akcji powieści o Ani Shirley możemy datować na: a) nie można określić czasu akcji .. ponieważ nie otrzymała stypendium Avery'ego .. Rozpoznasz postacie z Miraculous w filtrach?a) Maryla umiera, a Ania opiekuje się Mateuszem, b) Mateusz umiera, a Ania wyjeżdża za granicę, c) Mateusz umiera, a Ania zostaje na Zielonym Wzgórzu.. Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Biografie (310) Dla dzieci (1153) Edukacja (821) Filmy i seriale .. Renesans » Barok » Oświecenie » Romantyzm » Pozytywizm » Młoda Polska » XX-lecie międzywojenne » Współczesność » Lektury szkolne .. Inne testy z kategorii.. "Ania z Zielonego Wzgórza" Czy na pewno wiesz wszystko o Ani Shirley?. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. Skomentuj.. Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1.. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. z kręgosłupem .. Dziady cz. II .Ania z Zielonego wzgórza - Testy - Dojrzewamy.pl..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt