Napisz co robiłeś w ostatni weekend po angielsku

Pobierz

Jak możecie to od razu Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: Gryzylda 21.10.2010 (17:23) Opiszcie mi po angielsku w 5-zdaniach te Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: emo5emo6 10.1.2011 (18:55)Napisz co robiłeś po angielsku w weekend.. Jadłem śniadanie i brałem prysznic, później surfowałem w .. dam naj,dzięki!. Wypracowanie ma byćnapisane po Angielsku i ma być w formie Past Simple z czasownikami regularnymi i nieregularnymi .. Moje wakacje nie były ciekawe.. Siedziałam w domu, słuchałam trochę muzyki i oglądałam telewizję.. troszkę rozpisane proszę w czasie przyszyłem.. When I came back I was very tired and I went sleep at once.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Napisz 10 zdań czego nie zrobiłeś w weekend (wymyślone zdania) czas past simple po angielsku wera124568 wera124568 25.10.2019 Język angielski Liceum/Technikum Napisz 10 zdań czego nie zrobiłeś w weekend (wymyślone zdania) czas past simple po angielsku 2Napisz po angielsku co robiłeś w ostatni weekend.. -Zakończenie.. !Kolega z Anglii przyjeżdża do Ciebie na święta napisz do niego list Przedmiot: Język angielski / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: halka68 27.3.2010 (07:14) napisz pocztówkę z wakacji po angielsku Przedmiot: Język angielski / Liceum: 2 rozwiązania: autor: marttusia16 29.3.2010 (16:42) napisz list w którym opowiadasz o swoich osiemnastych .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Ułóż 4 zdania po angielsku na temat "Co robiłem w ostatni weekend?.

Napisz co robiles w weekend - po angielsku.

2012-11-18 18:59:36; Napisz 5 zdań o .Napisz 10 zdań co robiłeś wczoraj po angielsku 2 Zobacz odpowiedzi Elciaax33 Elciaax33 Yesterday I got up at seven o clock.. She was so filthy, because she lost her beloved necklace.Napisz co robiłeś w czasie weekendu w czasie przeszłym minimum 170 słów po angielsku Darmowe rozwiązanie pracy domowej, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum studia Toggle navigation ZTłumaczenia w kontekście hasła "Co robiłeś" z polskiego na angielski od Reverso Context: co tam robiłeś, co ty robiłeś, co ty tam robiłeśNapisz co robiles w weekend - po angielsku.. PO ANGIELSKU .. W Weekend ten byłam u babci byłam na dworze i w sklepie.Opis wakacji po angielsku: Miami i Nowy Jork.. Jest to na ocenę więc proszę żeby nie było błędów , ani żeby nie było tłumaczone w Google Tłumacz .. Z góry dziękuję :) Aha .. 1,229 wizyt.. !1+wytłumaczenie 2013-04-07 10:40:01 Załóż nowy klub Najnowsze bez odpowiedziLast weekend, on Saturday I was spending my free time with family in the house.. WAŻNE !. Tekst musi być napisany w czasie przeszłym !. Mój dzień w pracy po angielsku od 15 do 20 zdań .Co robiłem we ferie - opis.. Co dzień budziłem się o jedenastej.. Nie tak bardzo szczegółowo tylko z grubsza, co ogólnie robiliśmy ;P. Ferie spędziłem w domu..

Wytnij zdjęcie i napisz co w nim się znajduje po angielsku.

Otóż nauczycielka zadała nam abyśmy na jutro opisali jej co robiliśmy we ferie.. Wypracowanie ma byćnapisane po Angielsku i ma być w formie Past Simple z czasownikami regularnymi i nieregularnymi .. Daje sporo PKT oraz NAj z miejsca!. W wieczorem wyszłam na dwór, aby spotkać z moimi przyjaciółkami.Opisz co robisz wieczorem , co robiłeś w weekend i co będziesz robić w przyszły weekend.. Po pl.: W sobote spałam do późnej godziny a potem po tym jak zjadłam śniadanie ,pościeliłam łóżko i ubrałam się ,to wyszłam na dwór wraz ze swoją przyjaciółką .napisz opowiadanie co robiłeś i czego nie robiłeś w zeszły weekend PO ANGIELSKU!. +1 głos.. Drugi akapit: -Opisz co robiłaś w niedzielę.. (Opiszcie swoją sobotę).. Jest to na ocenę więc proszę żeby nie było błędów , ani żeby nie było tłumaczone w Google Tłumacz .. Z góry dziękuję :).. Question from @MrCloud - Gimnazjum - Język angielskiNapisz po angielsku w zeszycie KILKA zdań o tym, jak zwykle spędzasz wakacje.. Z gory dziekuje za pomoc :) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćNapisz 5-10 zdań , co robiłeś/aś w ostatni weekend ?. Proszę o prze tłumacznie na polski też.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz co robiles w weekend - po angielsku..

Mam napisać e-mail co robiłam w ostatni weekend po angielsku:( Zacznij od Hi...lub Dear.

1 odpowiedź.. Tematem jest 'co robiłeś po szkole'.Przykładowy opis dnia po angielsku.Przykładowy opis wakacji po angielsku.. Pierwszy akapit: -Zacznij od zwrotu powitalnego -Opisz,co robiłaś w sobotę.. 6,998 wizyt.. Ułóż minimum 7 zdań.. Question from @Pudelek124 - Gimnazjum - Język angielskiNapisz co będziesz robić w weekend po angielsku.. zadanie dodane 1 grudnia 2010 w Język angielski przez użytkownika luty21 (-770) [Gimnazjum] angielski; opis; zdjęcie; 0 głosów.. 2 Zobacz odpowiedzi jakole17 jakole17 I have good time.. W międzyczasie ja zrobiłam pracę domową i uczyłam się do szkoły..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt