Test wiedzy hobbit tam i z powrotem

Pobierz

Ania z Zielonego Wzgórza popularność: 762 dodał: Moranna: Mitologia popularność: 570 dodał: konrad13101: W pustyni i w puszczyTest z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (J.R.R.. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.Test z lektury,, Hobbit, czyli tam i z powrotem '' 2021-01-19 19:20:06 Odpowiecie na pytania test z lektury ( Hobbit czyli tam i z powrotem ) ?. ;) 2012-05-27 19:51:11; Odpowiecie na pytania test z lektury (Hobbit czyli tam i z powrotem) ?. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmasteraa) olbrzymy b) elfy c) mrówki 13) Arcyklejnot to a) nazwa smoka z Samotnej Góry b) niezwykle potężny kamień c) nazwa pierścienia "Hobbit, czyli tam i z powrotem" Udostępnij Udostępnijtest o piwach test z romea i julii meyer quiz real madrit test o historii świata czy jesteś aspołeczny lekkoatletyka zbieranie taniec z gwiazdami test z ortografii harry potter i insyngia ś test z języka włoskiego test o emancypacji kobiet test z oświecenia imiona bohaterów i sceny synonimy bezowodniowce quiz o skokach narciarski .Hobbit, czyli tam i z powrotem Test na podstawie lektury J.R.R.. Sprawdzenie wiedzy uczniów z przeczytanej lektury.Test jest króciutki i prosty..

TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Tylko 1 osoba na 20 ma ponad 8 punk.. 109019 rozwiązań .. Quiz wiedzy ogólnej z motywem okula.test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. Zabrał skrzynki, ale było to , co sobie wybrał.. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!J.R.R.. Zapraszamy!. 2014-12-30 16:46:50 Jakie mogą być pytania na kartkówce z treści lektury ,, Opowieść wigilijna '' ?. 278 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. O Autorze taylor_123.. Tolkien Hobbit czyli .Sprawdzian ze znajomości treści lektury - Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY- Tolkien " Hobbit czyli tam i z powrotem .. Jaki sposób wymyślił hobbit, aby wydostać siebie i krasnoludy z pałacu Króla Elfów .Hobbit, czyli tam i z powrotem - pytania z lektury!. Sprawdź, co wiesz o perypetiach Bilba Bagginsa i jego wesołej krasnoludzkiej kompanii!Lista pytań z lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. W ostatnim pytaniu żadna odpowiedź nie jest poprawna.. Udostępnij.. Zgadnę Twój numer z dziennika .1.. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R.. Hobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.. test dodany 9 lat temu przez Lovenna.. Zacznę od pytań łatwych, potem będą trudne.Hobbit, czyli tam i z powrotem - pytania z lektury!.

Tolkiena pt."Hobbit , czyli tam i z powrotem".

W jaki sposób zginął smok Smaug?. Jak Bilbo nazwał swój mieczyk?. ^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTen test powie, czy dobrze znasz lekturę "Hobbit".. Zagadka o jajku była drugą, nie trzecią zagadką Bilba.. Komentarze sameQuizy: 1 2010-11-17 17:36:41Hobbit - test - Znajdź 23 postacie występujące w książce "Hobbit czyli tam iz powrotem" - Przepisz i uzupełnij notatkę o Bilbo BagginsieZobacz quiz: Hobbit, czyli tam i z powrotem - quiz.. 15 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Sprawdź się jak dobrze znasz lekturę !,,Hobbit, czyli tam i z powrotem" - "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - KRZYŻÓWKA Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem - Hobbit, czyli tam i z powrotemWiedza ogólna (1880) Wychowywanie (8) .. Hobbit, czyli tam i z powrotem Dotyczy lektury "Hobbit" .. Zapraszamy!. Pamiętnik nazwał "Tam i z powrotem, wakacje pewnego hobbita".Quiz Z Lektury Hobbit ,,czyli tam i z powrotem" .. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Hobbit, czyli tam i z powrotem"Hobbit czyli tam i z powrotem"- test z lektury.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Jak dobrze pamiętasz wystrój kultowego mieszkan..

... TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Fajny był =w= ale orto troche mnie myliło TwT ale dzięki za quiz bo akurat potrzebowałam aby sprawdzić moją wiedze ^^ Odpowiedz.. Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. Najnowsze quizy.. Masz świetny pomysł na quiz?. Inne testy z kategorii.. Gdzie Bilbo spotkał Golluma?. Lektury 5 lat temu.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. test dodany 11 lat temu przez Pokachontas1.. Udostępnij.. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.Wiedza ogólna (1880) Wychowywanie (8) .. Hobbit, czyli tam i z powrotem Bardzo łatwy test.. Quo Vadis popularność: 2744 dodał: Klaudia.J: Opowieści z Narnii lew, czarownica i stara szafa popularność: 777 dodał: marcysia1:Test z lektury ,,Hobbit" .. Test wiedzy o rzeczach związanych z dziadkiem!. Rozwiąż test!Test z Lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem (różowy) Literatura Test z Lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem (turkusowy) Więcej quizów.. Tolkien).. Zobacz profil.. Inne testy z kategorii.. Skomentuj.. Skomentuj.. cz.2 2014-12-30 16:48:18; Hobbit czyli tam i z powrotem pytania na kartkówce/sprawdzianie 2014-01-06 12:13:45; Na jakiej stronie mogę znaleźć całą treść lektury J.R.R.. Tolkiena.. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!.

Komentarze sameQuizy: 1 ... TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Jaka była rola Bilba w wyprawie?. zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Który z przedmiotów codziennego użytku uda Ci się .Test zawiera 30 pytań.. Dla fanów Hobbita.Test dla tematu: Hobbit, czyli tam i z powrotem (J. R. R. Tolkien).. Tolkiena.. Sprawdź swoją wiedzę!Title: Hobbit, czyli tam i z powrotem Author: TestWiedzy.pl Keywords: testy, quizy, tset o dostojewskim Created Date: 1/27/2021 4:39:09 PMJ.R.R.. Tolkien, "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test z lektury na poziomie trudnym.. ;) 2012-05-27 19:51:11 Jacy są bochaterowie lektury " Hobbit czyli tam i z powrotem " 2020-05-06 17:30:40 Załóż nowy klubHobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.. Czy nadajesz się na MORSA?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt