Wypracowanie rosyjski moja rodzina

Pobierz

ma niebieskie oczy i czarno-siwe włosy.. Propozycje bardzo dobre i przydatne jednak nie ma pozycji : List do edytora.. Obok niej jest mój tata.. Nigdy bym jej nie zamieniła na żadną inną.Najbardziej lubię zimę wówczas cała moja rodzina jedzie w góry.. Ma wielu przyjaciół, a w wolnych chwilach udziela lekcji matematyki dzieciom, których rodzice nie mogą im pomóc.. 2.Uwzględnij w nim nastepujące informacje: imię, nazwisko odojcowskie, nazwisko rodowe, wiek / liczebniki napisz słownie/, uczy się - gdzie, w której klasie, pracuje - gdzie i jaki ma zawód, czy jest na emeryturze, co lubią robić w wolnym czasie / po 3 hobby/, dotyczy rodziców, rodzeństwa i .Rosyjski dla dzieci - Rodzina.. Staramy się też jak najczęściej spotykać i spędzać razem czas w rodzinnym gronie.Moja babcia bardzo troszczy się o wszystkie wnuki.. Ja i moja rodzina wypracownie na rosyjski.. Opis rodziny / meine Familie.. ja-i-moja-rodzina; wypracowanie; rosyjski Dodaj nowe zadanie » .Bardzo lubię zimę, gdyż wtedy wyjeżdżamy w góry i jeździmy na nartach.. Moją najmniejszą aczkolwiek najdroższą memu sercu ojczyzną jest moja rodzina oraz prawdziwi przyjaciele.. Dodajcie jakiś Mój przyjaciel.. nie ma wąsów ani brody.. Mam niedużą rodzinę.. mój tata ma 55 lata.. Zimą też są święta i wtedy cała moja rodzina spotyka się przy wspólnym stole.. Bardzo kocham moją, całą rodzinę i bardzo się cieszę, że ją posiadam..

Ja i moja rodzina.

4,296 wizyt.. zawsze ma krótkie włosy.. jest średniej wysokości, szczupły i przystojny.. Oprócz mojej najbliższej rodziny przyjeżdża też ciocia z wujkiem z Gdańska oraz babcie i dziadek.. Moi przodkowie sprowadzili się na te tereny w lipcu 1945 r. Zostali przywiezieni pociągiem do Nowej Soli, po czym wojskowymi samochodami do wsi Przyborów.Moja rodzina jest dość duża.Mój tata ma 45 lat i pracuje w biórze podrózy.Często podróżuje samolotem do rózch kraji.Obecnie jest w podróży w Niemczech.Moja mama jest kobietą bardzo pracowitą.Zajmuje sie domem i codziennie robi zakupy.Zawsze jest miła i w dobym humorze.hej to znowu ja mam to wypracowanie więc jak mozesz to bardzo prosze przetłumacz mi je na język niemiecki :) moja rodzina składa się z pięciu osób: moja mama, mój tata, dwóch braci i ja.. Pracuje w szkole.. Także rodzina jest często zapraszana i z chęcią korzysta z zaproszeń oferowanych przez mamę.. 2 odpowiedzi.. Po posiłku, ja i mój brat idziemy do szkoły a mój tata i .Moja rodzina jest mała.. Zimą są też moje ulubione święta, wówczas przy stole spotyka się nie tylko moja najbliższa rodzina, ale również prababcia, ciocia, wujek.. Obok niej jest mój braciszek.. zadanie dodane 1 listopada 2010 w Język rosyjski przez użytkownika Pavel (40) [Szkoła podstawowa] rodzina; rosyjski; tłumaczenie Dodaj nowe zadanie » .Moja rodzina..

Wypracowanie na rosyjski o mojej rodzinie +1 głos.

Tylko jakieś wypracowanie w czasie przyszłym by się przydało :) Deadman1.. Nasi sąsiedzi chętnie nas odwiedzają.. Każdego poranka jemy razem śniadanie.. Składa się ona z czterech osób: mamy, taty, brata i mnie.. Mama jest także bardzo mądra.Moja rodzina (forma: list nieformalny) Mój przyjaciel.. Poznajemy nazwy członków rodziny w j. rosyjskim.Rodzina pełni ważną rolę w życiu każdego człowieka i społeczeństwa, gdyż jest dla człowieka pewnego rodzaju ostoją, która pomaga w życiu codziennym.. Moja mama, tata, siostra, brat i ja.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Wypracowania.. Nazywa się Olek i ma 42 lata.. Pierwsza na lewo jest moja mama.Nazywa się Aga i ma 40lat.. Przetłumaczyłem sobie już przez tlanstalator w necie ale niestety robi on straszne błędy i gdy dałem ta prace z niego kazała mi napisać jeszcze raz.ja-i-moja-rodzina; wypracowanie; tłumaczenie; 0 głosów.. Czasami nawet za bardzo nas rozpieszcza, lecz mi to nie przeszkadza, gdyż uwielbiam spędzać czas w jej domu zajadając się pysznym ciastem zrobionym przez nią.. Gdy dzieje im się krzywda jestem gotowa im pomóc, pocieszyć, wesprzeć.W tym odcinku dowiemy się jak po rosyjsku opowiadać o swojej rodzinnie.. 14 gru 2014.. Opis ulubionego aktora / mein Lieblingsschauspieler.. Szlifuj swój rosyjski ..

Moja rodzina - opis.

Komentarze (2) piotrek131617.. Moja rodzina brała udział w ważnych wydarzeniach historycznych, tj. w II wojnie światowej i w Powstaniach Śląskich.. W tej części kursu rosyjskiego dla początkujących dowiesz się jak nazwać i wskazać członków rodziny.Mam napisac wypracowanie na jezyk rosyjski na temat "Ja i moja rodzina" napisałem po polsku ale mam problem z przetłumaczeniem czy mógłby mi ktoś pomóc ?. Nazywam się Anna Sokołowa.. Poznamy również zwroty: Ile masz lat i jak masz na imię.Zapraszam do polubienia mojej.Język rosyjski był zawsze dla mnie bliski ze względu na pochodzenie rosyjskie.. Uwielbiam tam jeździć, oglądać białe noce nad Newą, poznawać nowych ludzi i kulturę rosyjską.Moja mama to osoba przyjazna i otwarta na innych ludzi.. Opowiadanie o sobie / Wer bin ich?. Uwielbiam te spotkania, gdyż kocham moją rodzinę.Rosyjski, moja rodzina.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Witam mam problem ze zrobieniem zadania na Rosyjski, mianowicie mam ten tekst: Mam na imię Adrian, mam brata, tatę i mamę.. Mam wiele cioć i wujków oraz kuzynów.. Wszyscy jeździmy na nartach, uwielbiamy ten sport.. Obok mnie jest moja siostra- Asia, która ma 17 lat..

Moja rodzina jest bardzo duża.

Z zawodu jest nauczycielką matematyki.. Mój tato ma na imię Paweł, ma czterdzieści dwa lata.1.Napisz wypracowanie " Moja rodzina".. Znaczącą rolę rodziny można zauważyć w wielu utworach na przełomie wielu epok literackich, a także w inscenizacjach filmowych gdzie ukazana jest jej wielkość.Moja mała ojczyzna.. Moja mama ma na imię Olga, ma czterdzieści lat.. Słowniczek obrazkowy z wymową, ćwiczenia online i do wydruku.. Chcę opowiedzieć o swojej rodzinie.. ubiera się modnie, lecz przede .Moja szkoła (krótkie) / meine Schule .. Bo na jutro muszę opowiedzieć o mojej rodzinie ale nie wiem jak zwięźle to przeczytaj.. W środku jestem ja.. Pocztówka z wakacji.. Do dziś w okolicach Moskwy i Sankt-Petersburga mieszka moja bliska rodzina.. Mam prośbę czy mógł by mi ktoś napisać jak to się czyta.. Moja Żona ma na imię .. zajmuje się domem i dziećmi jest osobą bardzo ciepłą i wyrozumiałą, zawsze mogę liczyć na jej pomoc, potrafi wytłumaczyć, poradzić a co najważniejsze zrozumieć.. To bardzo miłe chwile dla całej naszej rodziny.Szkoła wyższa moich marzeń- wypracowanie w języku rosyjskim zadanie dodane 2 stycznia 2011 w Język rosyjski przez użytkownika madzialenka0603 ( 10 ) [Szkoła podstawowa] rosyjskiZadanie: krótkie opowiadanie po rosyjsku o swojej rodzinie Rozwiązanie:po rosyjsku , to po polsku moja rodzina pochodzi ze szczecina gdzie się rozpoczęła nie ma dnia w którym wszyscy z rodziny się nie śmiali i nie robili zakupów albo gdzieś wyjeżdżali , ogólnie moja rodzina jest bardzo zakręcona pozytywnie moja kochana rodzina składa się z 4 synów i oczywiście mamy i taty .Rodzina po rosyjsku - pytania i odpowiedzi..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt