Mały książe test wiedzy

Pobierz

Sprawdź, czy znasz tę filozoficzną powiastkę wystarczająco dobrze, aby odpowiedzieć na te 12 pytań!Test z lektury Mały Książe.. W tym odcinku przybliżam wam pojęcie paraboli oraz w.. Dobrze widzi się tylko serce.. Quizy » Literatura, Język Polski.. Kogo spotkał Pilot na Pustynii ?. Z którym z osób z sąsiednich planet Mały Książę mógłby się zaprzyjaźnić?. Jaki był pierwszy rysunek Narratora ?. Czy wiesz, że.Plik Mały Książę pytania.pdf na koncie użytkownika fretkafredziu • folder Mały książę • Data dodania: 30 paź 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Mały książę Mały Książę - znajomość Poziom trudności: Średni 1.. Mały książę Mały Książę - znajomość Poziom trudności: Średni 1.. Zrób test i się przekonaj!. Zaloguj się aby ocenić lub skomentować publikację.. Podaj swoje imię:Mały Książe na swojej planecie opiekował się: Tulipanem Stokrotką Słonecznikiem Różą : 8.. Mały Książe pokochał: księżniczkę królewnę różę piwonię : 10.. Sprawdź, czy poradzisz sobie z pytaniami dotyczącymi fabuły książki o przygodach Małego Księcia!. Tagi dla tego testu: wiedza.. Planecie Małego Księcia zagrażały:.Antoine de Saint-Exupéry, "Mały Książę" - test z lektury na poziomie trudnym.Ile razy pewnego dnia Mały Książe oglądał zachód słońca: 33 razy 43 razy 52 razy 28 razy Pobierz test: Wyślij znajomemu link do testu i sprawdźcie kto lepiej go rozwiąże: Udanej zabawy!.

O narysowanie węża boa zamkniętego i otwartego.Mały książę - Test wiedzy.

W kim zakochał się Mały Książę?. ».Mały Książę - test z wiadomości o lekturze.. Jaką Planetę Mały Książe odwiedził jako pierwszą ?. b) większej od Ziemi.. a) Był samotny b) Zwątpił w róże c) Kochał podróże 5) Co sprzedawał .Mały Książę - Test.. Które słowa były sekretem lisa?. Jakim stanowiskiem Król zachęcał Małego Księcia .17 Questions Show answers.. Szukaj.. Mały Książę - anagram Ułóż słowo i pomyśl na której w kolejności planety dotyczy.. To 2 .Mały Książe, Antoine de Saint-ExupéryMały Książę Gdy miałem sześć lat, zobaczyłem pewnego razu wspaniały obrazek w książce opisującej puszczę dziewiczą.W śród lektor, które według mnie powinniście przeczytać przed egzaminem ósmoklasisty jest "Mały Książę".. Zgłoś uwagę do testu: Inne testy w tej kategorii: Test Opowieść wigilijna - Karol Dickens 1 Test Granica - Zofia Nałkowska 5 .. Rozwiąż nasz quiz20 Questions Show answers.. Jak dobrze pamiętasz przygody tajemniczego chłopca z obcej planety?. Rozwiąż test!W czym według narratora kochają się dorośli?. a) 1953 b) 1943 c) 1946 d) 1878 e) 1944 f) 1927 3) Jaka jest róża?. Test zawiera 3 grupy po 10 pytań.. c) o małych rozmiarach.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.test szczegółowy z małego księcia..

Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury.

Chcesz sprawdzić na jaką ocenę masz szansę na sprawdzianie z lektury?Test z lektury "Mały Książę" (Antoine de Saint-Exupéry).. Sprawdź się!. Pytania są szczegółowe.Test sprawdzający znajomość treści lektury - "Mały Książę" Antoine'a de Saint-Exupery'egoTest sprawdzający znajomość treści lektury - "Mały Książę" Antoine'a de Saint-Exupery'ego.. Gdzie lotnik musiał przymusowo lądować?. 1) Kim był narrator a) Pilotem b) Lekarzem c) Astrologiem 2) Do czego były podobne baobaby a) Do zboża b) Do małp c) Do chwastów 3) Ile razy w ciągu dnia widział mały książę zachodów słońca a) 43 b) 29 c) 74 d) 51 4) Dlaczego mały książę opóścił swoją planete?. Gdzie Przymusowo musiał lądować Pilot ?. A - w stokrotce B - w bezie C - w róży 3.. O co poprosił narratora Mały Książę?. Ile trwa dzień na planecie Latarnika?. Jak miał na imię autor "Małego Księcia"?Czy znasz Małego Księcia?. Z latarnikiem Z królem Z bankierem Z pijakiem : 9.. Przeznaczony jest dla klas gimnazjalnych.. Sprawdź swoją znajomość fabuły Małego Księcia.. Dlatego dzieci muszą być szczególnie cierpliwe i wyrozumiałe w stosunku do dorosłych, dostrzegających w takim obrazu wyłącznie kapelusz.Mały Książę Pilot, któremu zepsuł się samolot bezstronny świadek wydarzeń narrator.. Rozwiąż test z lektury i sprawdź!TEST Z LEKTURY: Mały Książę | sameQuizy..

Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.

Co Mały Książę codziennie rano robił na swojej planecie?. Podczas pierwszego spotkania Mały Książę poprosił lotnika o: Czego Mały Książe nie robił na swojej planecie ?. W kim zakochał się Mały Książę?. Sprawdź, czy pamiętasz, co namalował dla chłopca pilot.. Kim był z zawodu narrator tekstu?. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.Mały Książę - test znajomości lektury.. Jaką nazwę nosiła planeta Małego Księcia?. 1) Kto napisał Małego Księcia?. a) Aleksander Fredro b) Adam Mickiewicz c) Henryk Sienkiewicz d) Antoine de Saint-Exupéry e) Charles Dickens f) Antoine Saint-Exupéry 2) W którym roku książka została wydana?. Z jakiej planety pochodzi Mały Książę i kogo oswoił, a kto pomógł mu pożegnać się z Ziemią.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Jaką Planetę Zamieszkiwał Mały Książe ?. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Mały Książe OCh kl7 Test.. Przygotuj się do sprawdzianu i klasówki.Powtórzenie‧Regulamin‧Lektury szkolneTest wiedzy z lektury - ''Mały Książę'' | sameQuizy.Mały Książe - przetestuj swoją wiedzę.. Dziecko zawsze dostrzeże, że rysunek przedstawia węża boa, który połknął słonia.. Jaką nazwę nosiła planeta Małego Księcia?. O narysowanie baranka..

Każdy znajdzie tutaj coś dla siebieMały Książę - quiz wiedzy o niezwykłej książce Antoine de Saint-Exupéry.

Ile kolców miała róża do obrony przed światem?. O narysowanie pudełka.. Oto quiz z Małego Księcia Saint-Exupéry'ego.. A - w stokrotce B - w bezie C - w róży 3.. Mały Książę pochodził z planety: a) podobnej wielkością do Ziemi.. Test składa się z 12 pytań.. Kim był z zawodu narrator tekstu?Mały Książę - Test.. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.O co poprosił Mały Książę człowieka gdy pojawił się na Ziemi?. Chcesz sprawdzić na jaką ocenę masz szansę na sprawdzianie z lektury?. Antoine de Saint-Exupéry, "Mały Książę" - test z lektury na poziomie trudnym.. Sprawdź swoją wiedzę na temat pierwszej części sławnej trylogii o przygodach Śródziemia!. A - pisarzem B - pilotem C - politologiem 4.Test ze znajomości lektury "Ten obcy" 2013-07-17 07:13:54 Test ze znajomości lektury "Szatan z siódmej klasy " 2013-07-16 15:53:10 Test lektury Mały Książę 2015-10-24 16:31:22Quiz wiedzy z lektury "Kamienie na szaniec".. a) Piękna, powabna, świadoma swej urody i czaru.Witaj na stronie Quizz.pl..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt