Napisz co robiłeś w wakacje po niemiecku

Pobierz

O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. ( niemiecki ) 2011-05-22 15:06:49E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. W tym roku miałem okazje z moimi rodzicami zwiedzić Turcję.. Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis wakacji po niemiecku .Napisz co robiłaś przez wakacje po niemiecku 2012-09-08 23:26:34 Napisz list do przyjaciela .zapytaj o jego weekend i napisz co ty robiłeś 2011-11-29 15:04:22 Załóż nowy klubProsze o pomoc w napisaniu kilku prostych zdań(4-5)w języku niemieckim na temat :" Meine Sommerferien" wraz z tłumaczeniem.. Nasz wyjazd trwał miesiąc.. Potem umyłam .Zdania po niemiecku w czasie przeszłym perfekt o wakacjach.. Proszę szybko pomóżcie na jutro to mam 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 23.1.2018 (20:56) - przydatność: 67% - głosów: 6Mein Wochenende - wypracowanie po niemiecku w czasie przeszłym Perfekt 25 kwietnia 2010 Odsłon: 25 196 3 komentarze Udostępnij na Facebooku Udostępnij na Twitterze Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr E-mailNapisz co robiłaś przez wakacje po niemiecku.. W sierpniu pojechałam na chorwacje z rodzicami.. Moje ostatnie wakacje spędziłam w Australii..

Przykład opisu ostatnich wakacji po niemiecku.

2013-09-01 19:20:41; Napisz cos o .Wypisz sposoby spędzania czasu w ferie/ wakacje po niemiecku oraz napisz wypowiedź pisemną ( co robiłeś/ robiłaś w wakację/ferie) po niemiecku max 10 zdań z tego i z tego ( proszę tylko bez tłumacza i innych tego typu rzeczy ) z góry dziękuje 2016-10-16 20:59:34Opis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. am Lagerfeuer sitzen - siedzieć przy ognisku.. Opis ferii zimowych po niemiecku ( tylko nie z tłumacza ) w czasie teraźniejszym Daje .Opis pokoju po niemiecku - wzór z tłumaczeniem; Opis domu po niemiecku - wzór z tłumaczeniem .. Moje ostatnie wakacje były zdecydowanie najbardziej spektakularnymi wakacjami w całym moim życiu.. Proszę o pomoc !. Z kim byłeś na wakacjach.. Spędziłem 2 miesiące z rodziną i przyjaciółmi.. Przede wszystkim mogłem uczestniczyć w podróży balonem.. Byłam tez z dziadkami na Słowacji.. den Rucksack packen - pakować plecak.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Przykłady użycia - "w wakacje" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Z GÓRY DZIEKUJE!. Jezdzilam z kolezankami nad Wisłe.. Byłam tam z moimi najlepszymi przyjaciółkami: Kasią i Anią.. Chodzilam na spacery, jezdzilam na rolkach i rowerze.. Wzbiliśmy się w powietrze i mogliśmy oglądać coraz mniejszą ziemię..

Co znaczy i jak powiedzieć "wakacje" po niemiecku?

Było super, plywalam w morzu i zwiedzałam miasta i kupowałam pamiątki.. Podczas naszych wakacji przeżyłem niesamowite rzeczy.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. 4.Co tam robiłaś?. Potem poszłam do szkoły.. die hohen Berge erreichen - zdobywać szczyty.. Po niemiecku, kilka zdań.. Polish Hans jest Austriakiem i co roku spędza letnie wakacje na włoskim wybrzeżu.Napisz 10 zdań po Niemiecku w czasie prateritum co robiłeś wczoraj.. auf Felsen klettern - wspinać się na skały.. Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis .Zadanie: napisz 10 zdań o tym jak spędziłeś wakacje w czasie Rozwiązanie: moze byc w takim stylu 1 co dziennie chodziłem po molo 2 co jakiś czas zZadanie: dam naj napisz co robiłeś w wakacje 5 zdań czas perfect Rozwiązanie: in meinen letzten sommerferien bin ich an der ostsee in miedzyzdroje mit meinem besten freund Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.wakacje - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. die Wanderschuhe anziehen - ubierać buty do chodzenia po górach.. Pomuszcie zadanie z niemieckiego daje naj Napisz opis dnia w czasie PEERFECT po niemiecku od wstania do pojscia spac z Gory dziekuje.. - Sommerferien, SemesterferienPrzykłady użycia - "wakacje" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

Czym pojechałeś na wakacje 5.

O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. 2.Czym pojechałaś?. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.Zadanie: napisz 12 zdan w czasie przeszlym co robiles w wakacje po Rozwiązanie: wahrend der sommerfeirne habe ich vor allem viel gefaulentz ausserdem habe ich vor dem computerNapisz do kolegi list(po niemiecku) na 50 słów jak spędziłeś wakacje ,w jakim terminie,jaka była pogoda i z kim i co tam robiłeś .Zaproponuj wspólny wyjazd po niemiecku ma być pliss niech ktoś napisze w miarę prostym języki.Ma być napisane nieformalnie1.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Co robiłeś w poprzedni weekend napisz po niemiecku w czasie przeszłym perfekt 2012-12-07 19:06:19 Napisz podane zdania w czasie przeszłym Perfekt .. Zjadłam obiad.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Jak długo byłeś na wakacjach.. Będe wdzieczna.. Następnie umyłam zęby i ubrałam się.. Moje wakacje były udane.Napisz 10 zdań o swoich wakacjach w czasie przeszłym.. Po południu poszłam do domu.. Polish Jako młody chłopiec w każde wakacje byłem w parku narodowym.Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo ..

Te wakacje były super.

:)Napisz wypracowanie co robiłaś w wakacje po niemiecku w czasie Perfekt 1.Gdzie spędziałaś wakacje ?. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Było to dla mnie naprawdę niecodzienne przeżycie.. W domu odpoczywałam.. 6.Czy ci się podobało i dlaczego?Kilka zdań po Niemiecku "Co robilem na Wakacjach " 2010-09-08 20:48:59 6 zdań (najmniej) po niemiecku o wakacjach w czasie przeszłym 2011-11-25 10:18:23 napisz 10 zdań o wakacjach .In den Bergen - w górach.. Język niemiecki.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt