Test o lekturze w pustyni i w puszczy

Pobierz

Powinnam się bać?. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 7951 razy Średnia ocena: 6,00 (2 oceny) Średni wynik: 32% Autor: Netwka Tagi: brak.. W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #w pustyni i w puszczy, #test z lektury 4330 x, 2016-01-07 21:34:08a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Nelly Rawlison i Staś Tarkowski Nel Rawlison i Stanisław Tarkowski Nelly Rawlison i Stanisław Tarkowski Nelly Rawlison i Stanisław .W pustyni i w puszczy - darmowy audiobook na wolnej licencji.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Test: Która część trylogii Sienkiewicza ukazała się najpierw: a) "Krzyżacy" .W pustyni i w puszczy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Udostępnij.. test znajomości lektur W Pustyni i W Puszczy x-D 2010-02-22 15:48:21; Co powinnam wiedzieć /umieć na test na kartę rowerową?.

Test z lektury ,, W pustyni i w puszczy '' DRAFT.

Test: Kali należał do plemienia: a) Samburu b) Dangalów c) Derwiszów d) Wa-himów Rozwiązanie.. Zawiera 16 pytań.. Literatura "Krzyżacy" - test znajomości lektury.. Question 1W jaki mieście mieszkali bohaterowie?. Lektury uzupełniające .. "W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. Znasz te książkę jak własną kieszeń!. 46 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Zdrap swojego nietypowego skina z Among Us!Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 2010-05-11 16:05:08Test ze znajomości treści lektury "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Test z lektury: "W pustyni i w puszczy" .. Możesz śmiało przystąpić do sprawdzianu z lektury w szkole i niczego nie musisz się obawiać.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury.. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.Kto jest autorem powieści ,, W pustyni i w puszczy? ''.

W pustyni i w puszczy.

Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. .Najbardziej kompletny test z lektury W pustyni i w puszczy jaki znajdziesz w sieci.. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.Książka ,,W Pustyni i w Puszczy " była naszą szkolną lekturą .Nie byłam chętna, żeby zacząć ją czytać, ale zaskoczyła mnie.. Komentarze (3):Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt.. Sprawdzian przygotowany dla klasy V.Test ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''.. Jaką broń, dostał Staś na Gwiazdkę?. Więcej quizów.. Jak mieli na imię główni bohaterowie ?. Skomentuj.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury W pustyni i w puszczy, poziom trudnyPytania na sprawdzenie znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. O Autorze .Trudny test z lektury W pustyni i w puszczy, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Późnie , będąc uż w szkole, towarzyszył czasem o cu lub panu Rawlisonowi, w czasie wakac i i świąt, w wycieczkach, akie z obowiązku musieli czynić od Port-Saidu aż do Suezu, dla rewiz i robót przy wale i przy pogłębianiu łożyska kanału.This quiz is incomplete!. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę..

W pustynii i w puszczy.

Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. Pytania zawarte w teście.Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. Henryk Linde z pochodzenia był: a) Niemcem .kanałem, wskutek czego inżynierowie, koledzy o ca, nazywali go "dzieckiem pustyni".. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!. Über diese App: Bewerten Sie diese App: (1) Eingestellt von: agnieszka891 .Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz.. Literatura Test z lektury "Krzyżacy" - poziom trudny.. Literatura "Potop" - test znajomości lektury.. Rozwiąż test!. Życzę miłego rozwiązywania.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Test z wiedzy o lekturze ,,W pustyni i w puszczy '' 2015-01-25 19:31:23; Mam jutro test piątoklasisty.. remington sztucer strzelba AK-10 : 2.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. ''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury W pustyni i w puszczyTest z lektury "W pustyni i w puszczy" - poziom trudny.. W pustyni i w puszczy.. Audiobooki przygotowane w ramach projektu Czytamy słuchając.Czytamy słuchając.. Jak nazywali się główni bohaterowie?. Okazała się bardzo ciekawa, nie mogłam się doczekać końca powieści.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .1) Główni bohaterowie "W pustyni i w puszczy" nazywają się: a) Krzyś i Lola b) Staś i Nel c) Tomek i Zosia d) Kasia i Basia 2) Akcja powieści toczy się w: a) Europie b) Ameryce Północnej c) Australii d) Afryce e) Azji 3) Pies dzieci nazywa się: a) Saba b) Reks c) Azor d) King 4) Fatma to: a) mama Stasia b) zakonnica c) żona Smaina 5) Czarnoskórzy towarzysze bohaterów to: a) Kali .W pustyni i w puszczy - test wiedzy..

Quizy Os. ... Ile wiesz o lekturze "W pustyni i w puszczy"?

by .W pustyni i w puszczy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Inne tryby testu.. Rozwiąż test.. Lepiej się nie przyznawaj i zrób powtórkę z historiiTest wiedzy o słynnej lekturze!. Szukaj.. Test z lektury ,, W pustyni i w puszczy '' DRAFT..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt