Napisz sprawozdanie z dowolnej lekcji

Pobierz

Zrób z niej notatki w dowolnej formie w zeszycie.. 2010-01-09 22:46:47; Napisz sprawozdanie z dowolnego wydarzenia (wycieczki szkolnej, akademii,itp) 2010-11-07 08:31:29; Zredaguj sprawozdanie z dowolnej wycieczki szkolnej 2011-03-18 18:32:45; Napisz sprawozdanie z wycieczki.. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.. Materiały edukacyjne zgromadzone w serwisie gov.pl/zdalnelekcje pozwalają odesłać uczniów do odpowiednich tematów i treści, ale wiemy, że edukacja zdalna to nie tylko przysłowiowe wysyłanie linków.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.Wejdź w rolę Juliusza Cezara i napisz list z podziękowaniami (za uratowanie życia) do Asterixa i Obelixa.. 81% Sprawozdanie Być sobą.. We wtorek, 11 września 2019 roku, klasa Vb była na wycieczce w Akwarium Gdyńskim, .. Opinia o dziele.. Pyta, jak mogłoby wyglądać sprawozdanie z apelu.. Nauczyciel prosi o przypomnienie cech sprawozdania.. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu.. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać .Sprawozdanie z lektury Najważniejsze informacje na temat książki.. Można pisać sprawozdania z wydarzeń, rozprawy sądowej itp. Spróbuj skorzystać z tego tak, jakbyś treść książki widział na własne oczy i w krótkich słowach ją opisywał.Przykład sprawozdania został przedstawiony poniżej..

Napisz sprawozdanie z filmu lub ze spektaklu.

Lekcja przeprowadzana była w pobliskim skansenie, znajdującym się w miejscowości Kołodziejówka.W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies.. Na pewno ta lekcja pomoże wam na sprawdzianie, w pracy domowe.Sprawozdanie z akcji charytatywnej 20 stycznia 2018 r. podczas Choinki Środowiskowej w Zespole Szkół im.. Sprawozdanie - to .. Język i fabuła utworu.. To co ważne - sprawozdanie musi mieć trzyczęściową kompozycję, tj.Jednym z zadań na egzaminie ósmoklasisty z polskiego może być napisanie krótkiego przemówienia.. Przeczytaj sprawozdanie z wycieczki i odpowiedz na zamieszczone pytania.. Podsumowanie nowopoznanego materiału 1.. Zadanie pracy domowej Polecenie: Napisz sprawozdanie z apelu z okazji Dnia Nauczyciela (można polecić napisanie sprawozdania nt. innej dowolnej uroczystości .Sprawozdanie z dowolnej lekcji.. Zobacz politykę cookies.Sprawozdanie jest chronologicznym przedstawieniem przebiegu zdarzeń, których autor sprawozdania był świadkiem.. H. Sienkiewicza w Siedliszczu odbyła się akcja charytatywna, z której cały dochód przeznaczony został na sprzęt medyczny i rehabilitację dla Alana Maksymiuka - półtorarocznego chłopca, który cierpi na Chorobę Krabbego.Przeczytaj Rady dla piszących sprawozdanie i przykładowe sprawozdanie z wycieczki, które znajduje się na kolejnej stronie..

Sprawozdanie z udziału w lekcji muzealnej.

Czas i miejsce akcji, główni bohaterowie, chronologiczne przedstawienie najważniejszych wydarzeń.. 2014-01-13 20:18:21; Napisz sprawozdanie z wycieczki na majdanek 2016-10-22 .JAK NAPISAĆ SPRAWOZDANIE Z FILMU LUB ZE SPEKTAKLU?. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Napisz sprawozdanie ze spaceru w gronie rodzinnym lub z przyjaciółmi/ze znajomymi.Spacer mógł się odbyć w dowolnym miejscu w Polsce oraz czasie i może on być wymyślony.Proszę, daje Naj !. Rodzaj narracji, słownictwo, scharakteryzowanie fabuły.. Znajduje […]Pani nauczycielce nie za bardzo podobało się nasze zachowanie, ale wydaje mi się, że nie było aż tak źle.. Opis zalet i wad książki, ocena wybranych elementów - np .Na wszą prośbę w tej krótkiej lekcji pokazujemy wam jak napisać rozprawkę.-----Jeśli chcesz wspomóc nasz kanał, zaprasz.7.. Może mieć charakter ustny lub pisemny.. Data złożenia sprawozdania z pierwszego roku stażu : czerwiec 2018 roku Sprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego nauczyciela kontraktowego ubiegającego się o stopień zawodowy nauczyciela mianowanego za okres stażu od 1 września 2017 r. do 31 maja 2018 r.szkoła podstawowa język polski klasa 6 autorka: Monika Rokicka Po tej lekcji powinieneś wiedzieć: Co to jest opis przeżyć wewnętrznych?.

Temat: Jak napisać sprawozdanie z filmu lub spektaklu?

Autor, tytuł, rok powstania, tematyka.. lub Napisz sprawozdanie z wydarzeń ukazanych w filmie z punktu widzenia psa Idefixa.. Słowa, które mogą być przydatne w napisaniu sprawozdania np.: wstęp: przedstawienie odbyło się, seans miał miejsce, to film należący do gatunku, film jest ekranizacją powieści, spektakl powstał na podstawie, film w reżyserii.. opis dzieła: Film przedstawia przygody…, Akcja toczy się…, Bohaterami są… .Napisz, który zawód związany z pracą nad filmem najbardziej Ci odpowiada i dlaczego.. 85% Malarstwo Wyspiańskiego w oczach 14 latka - sprawozdanie z muzeum.. 83% Sprawozdanie z lekcji j. polskiego "Syzyfowe Prace".. Reklama może dotyczyć dowolnego produktu (np. napoju).Sprawozdanie, czyli np. relacja z wycieczki, to kolejny tekst wymagany na certyfikacie na poziomie B1.. Jestem bardzo zadowolona z wycieczki i mam nadzieję, że będzie ich więcej.DYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. poniżej.. Edukacja matematyczna: karty pracy w powiększonym druku, zeszyt z powiększoną kratką .Lekcja 10.06.2020r.. Przykład 1: Sprawozdanie z konkursu Sprawozdanie z konkursu - przykład.. Zadanie domowe obowiązkowe!. wiem głupio ale nic z innych lekcji nie pamiętam !Napisz sprawozdanie z lekcji języka polskiego..

Plan lekcji: 1.

2 - zeszyt ćw.. Gotowe sprawozdanie wyślij na mój adres I. Obejrzyj prezentację.. Jakiego słownictwa używać?. Uczniowie wypowiadają się.. Dlatego we współpracy ze środowiskiem nauczycieli opracowaliśmy kilka .Napisz sprawozdanie z wycieczki do teatru.. Dzięki temu, że znam lepiej historię naszego miasta mogę bardziej się wykazać na przyszłych lekcjach historii.. Są trochę jak rozdziały w książce czy są jak obowiązkowe części opowiadania: wstęp, rozwinięcie i zakończenie.. Streszczenie utworu.. Bo sprawozdanie jest właśnie takim opowiadaniem o naszym eksperymencie.Zawieszenie zajęć w szkołach to spore wyzwanie dla uczniów, nauczycieli, dyrektorów oraz samych uczniów.. Napisz sprawozdanie z dowolnego wydarzenia np.z wycieczki, wyjścia, koncertu, meczu itp. str. 120 - 121Sprawozdanie z wycieczki do Warszawy .. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.. 4 listopada 2014 r. odbył się w Miejskim Domu Kultury w Niewiadowie konkurs wiedzy o Cyprianie Kamilu Norwidzie pt. "Norwid - Poeta Naszej Ziemi".napisz sprawozdanie z dowolnego filmu.8.. Sprawdzenie obecności 2.Przypomnienie wiadomości z ostatnich lekcji 3.Napisz sprawozdanie z dowolnego wydarzenia, np. wycieczki, koncertu, meczu itp. j0000008YCB5v22_000tp001 husyci - członkowie ruchu religijnego założonego w Czechach przez Jana Husa w 1417 r.81% Sprawozdanie z lekcji języka polskiego w klerykowskim gimnazjum "Syzyfowe prace".. Wykorzystaj podane wskazówki.Sprawozdanie z badania naukowego składa się z kilku nieśmiertelnych części, działów, które mają swoje niezbywalne znaczenie miejsce i funkcję.. 85% Przebieg lekcji języka polskiegoMoja żona jest polonistką, po studiach magisterskich, i jeszcze nigdy nie słyszała, żeby napisać sprawozdanie z książki.. Temat: Rady dla piszących sprawozdanie.. Przejawia pozytywne nastawienie do wykonywanych w czasie lekcji zadań oraz prac domowych.. poleca 79 % .. do zwiedzania w Warszawie przewodnik po Warszawie film edukacyjny w 3D Krakowskie Przedmieście w Warszawie przykład sprawozdania napisz sprawozdanie z wycieczki.. lub Napisz tekst i scenariusz reklamy z wykorzystaniem filmu "Asterix i Obelix kontra Cezar".. Jak napisać opis przeżyć wewnętrznych?. Możemy więc pisać sprawozdanie czy relację z urlopu, wakacji, wyjazdu, konferencji, koncertu i wielu, wielu innych wydarzeń, w których braliśmy udział.. 4 listopada 2014 r. odbył się w Miejskim Domu Kultury w Niewiadowie konkurs wiedzy o Cyprianie Kamilu Norwidzie pt. "Norwid - Poeta Naszej Ziemi".Ja chcę napisać o tym jak gadaliśmy o przydawkach a po sprawdzeniu obecności pani zrobiła na kartkówki z części mowy.. W dniu 10 marca 2014 wraz z całą klasą mieliśmy okazję uczestniczyć w lekcji muzealnej zatytułowanej "Historia garncarstwa"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt