Zajęcia wyrównawcze klasy 1-3

Pobierz

Ćwiczenie 2.. Ćwiczenie 8. o ćwiczenia w rozpoznawaniu czasów: teraźniejszego, przeszłego i przyszłego.. zajęcia korekcyjno-kompensacyjne kl 1-3; zajęcia korekcyjno-kompensacyjne kl 4-6; W-F; Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl.1 i kl.2; Wirtualna świetlica szkolna; Projekt #shareEU; Program SKS; e-dziennik; Classroom; Adresy mailowe nauczycieli; Rekrutacja do klasy I i do przedszkola na rok szkolny 2021/2022 .Zbiór kart pracy do zajęć wyrównawczych dla kl.I-III.. przewidzianych w podstawach programowych jako wiadomości i umiejętności konieczne i których posiadanie jest niezbędne w toku dalszej nauki, rozwoju i samorozwoju ucznia.. Ćwiczenie percepcji i pamięci wzrokowej - odszukiwanie takich samych sylab.. Ćwiczenie 9.. Ćwiczenie 7.. Wiosna na łące: Wędrówki Skrzata Borówki - odc.. Akademia pomysłów.. Obejmowały: 5 ucz.. Możesz wykonać ćwiczenie kilka razy, zobaczysz, że będzie Ci wychodziło coraz lepiej!. Źródła tych potrzeb to:Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego klasy 1-3 Napisał Anna Bielecka Opublikowano w: Nauczanie zdalne - UczniowieKlasa 1 wyszukuje wyrazy w tekście z literą b, B i r, R i je zapisuje.. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze to zajęcia, na których uczeń ma zagwarantowane wyrównanie braków w zakresie dydaktyki.. .Rafał.. Zachęcamy Was abyście robili zdjęcia jak ćwiczycie , rozwiązujecie karty pracy ..

Zajęcia wyrównawcze.

Program zajęć wyrównawczych dla kalsy 1g.. Wyróżnia w.. Prowadzący wydaje kolejno polecenia: zróbcie 3 kroki; stańcie na prawej nodze; wykonajcie przysiad; podskoczcie 2 razy; obróćcie się dookołaRewalidacja kl. 1-3 SP.. Możecie te zdjęcia wysłać do nas na pocztę e-mail .. podstawowa.. Uwzględnia realizację podstawowych treści programu w zakresie edukacji polonistycznej i matematycznej.. Ćwiczenie 4.. Lista plików.. W ramach zajęć rozwijających zapraszam na strony: Układanie matematycznych rytmów, figur.. z kl.III b. Celem zajęć było: 1. wyrównanie dysharmonii rozwoju.. wg Milenawypych.1.. Witamy Drodzy Uczniowie, Rozpoczynamy kolejny tydzień zajęć korekcyjno -kompensacyjnych w formie zdalnej.. .zmieniają się ich kolory, na żółte i brązowe.. KLIKNIJ TUTAJ!. Jola ma rodzeństwo: starszego brata i siostrę Zosię, brat ma na imię .. Program zajęć dydaktyczno - wyrównawczych jest zgodny z Nową Podstawą Programową oraz programem edukacji wczesnoszkolnej dla klasy 3.. Kliknij na link --> TUTAJ!. Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze przewidziane są dla uczniów o specyficznych potrzebach edukacyjnych, przejawiających się trudnościami w nauce szkolnej.. Realizacja zajęć dydaktyczno-wyrównawczych i koła poprzez podniesienie u uczniów kompetencji kluczowych w tym metodą eksperymentu, korzystania z technologii TIK oraz wsparcia uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymiProgram zajęć dydaktyczno - wyrównawczych dla klasy I 1.Mówienie i słuchanie: Uczeń: • umie komunikatywnie i poprawnie wypowiadać się, • opowiada treści pojedynczych..

3 - ŁąkaZajęcia wyrównawcze.

6.Układanie zdań z tymi wyrazami kl II i III przepisują zdania zaznaczają ó i ż kolorem kl I przepisuje tylko te w których zna litery.Ćwiczenie 1.. 5. klasa 2 i 3 wyszukuje w tekstach swoich czytanek 5 wyrazów z literą ó i 5 wyrazów z literą ż oraz je zapisuje.. Teczka.. 2.Ramowy program zajęć dydaktyczno-wyrównawczych dla uczniów klas 1.. Ćwiczenia koncentracji uwagi i percepcji słuchowej - uważne słuchanie zagadek wielkanocnych i udzielanie na nie odpowiedzi.W ramach zajęć wyrównawczych zapraszam na strony: Dodawanie i odejmowanie w zakresie 20.. Z okazji DNIA ZIEMI przesyłam dodatkową kartę pracy dla wszystkich chętnych.. Podsumowanie zajęć Koło fortuny.. ĆWICZENIE NUMER 2.. Ćwiczenia gramatyczno-ortograficzne z elementami wiedzy o języku.. CEL GŁÓWNY: usuwanie braków w wiadomościach i umiejętnościach uczniów.. Ćwiczenie 5.. Ćwiczenia w pisaniu.. Rodzaj przymiotnika Sortowanie według grup.. Zobacz inne Podręczniki szkolne, najtańsze i najlepsze oferty.Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z edukacji matematycznej odbywały się w I semestrze r. sz. 2013/2014 raz w tygodniu - w środę.. .Alicja.. Proszę wyciąć elementy kurczaka z podanego szablonu, posklejać i ozdobić techniką dowolną.To zbiór zadań przeznaczony najczęściej do edukacji wczesnoszkolnej (klas 1-3 szkoły podstawowej), zawierający materiał z wielu dziedzin - uczy m.in. czytania ze zrozumieniem, logicznego myślenia i analizowania, poprawnej pisowni, rozpoznawania form gramatycznych, liczenia, rozwiązywania zadań tekstowych, a także wiedzy z zakresu przyrody.Program zajęć dydaktyczno-wyrównawczych w klasie 3a..

Klasa 6 Angielski Steps plus dla klasy VI.

o stopniowanie przymiotników określających cechy charakterystyczne bohaterów historyjek obrazkowych.. ĆWICZENIE NUMER 3 .. ĆWICZENIE NUMER 1.. Przygotowałyśmy dla Was kolejne ćwiczenia i zabawy .. 29-31.03.2021 rewalidacja kl 1-3 A szk.. 660 stron z kartami pracy.. Wydanie jest częścią serii: Akademia pomysłów.. Między ramiona wkładamy balony lub kulki z gazety.. Grupa musi pilnować, aby podczas zabawy nie upuścić balonika (kulki).. Opieką dydaktyczno-wyrównawczą objęte są dzieci, u których zauważa się trudności w nauce czytania, pisania, liczenia oraz w rozwoju .Program zajęć dydaktyczno-wyrównawczych dla klasy I.. Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze przewidziane są dla uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych, przejawiających się trudnościami w nauce szkolnej.. Plan pracy zajęć wyrównawczych klas I-III nauczania zintegrowanego Edukacja polonistyczna Klasa I, semestr I: - Analiza i synteza słuchowa i wzrokowa wyrazów; - Nauka czytania wyrazów i zdań; tekstu pisanego i drukowanego; - Swobodne wypowiedzi w oparciu o doświadczenia własne, historyjki obrazkowe i przeczytane teksty;1.. Ćwiczenie 3.. 22 pomoce dydaktyczne.Program zajęć dydaktyczno - wyrównawczych w klasie III 1) Wyrównanie istniejących braków w wiadomościach i umiejętnościach, przezwyciężanie trudności czy niepowodzeń..

o doskonalenie odmiany czasownika przez osoby, liczby, czasy.Program zajęć wyrównawczych dla klasy 1.

3) Pomoc .Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne.. Program ma na celu utrwalenie oraz poszerzenie wiadomości i umiejętności matematycznych, kształtowanie postaw twórczych, rozwijanie pomysłowości w myśleniuzajęcia wyrównawcze Zerówka Klasa 1 Klasa 2. types of films Połącz w pary.. .powinna uważać, woda jest bardzo gorąca.Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego klasy 1-3. dziś kilka ciekawych linków utrwalających słownictwo i zwroty dla każdej z klas.. Ćwiczenia umiejętności ortograficznych.. Karty: Zwiastuny wiosny - proszę przyporządkować podpis do odpowiedniego obrazka, planszy.. Źródła tych potrzeb to: • nieobecności w szkole spowodowane chorobami.kl.. .ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE PLAN PRACY DLA KL 1c.. Celem zajęć wyrównawczych jest przybliżenie uczniom .Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze dla klasy 1-3 Edukacja w szkołach podstawowych Gminy Olesno na szóstkę!. Czytanie ze zrozumieniem.Dzielimy klasę na kilka grup, które stają w szeregach blisko siebie.. ROK SZKOLNY 2005/2006 ANETA WALICKA-JASIŃSKA.. Klasy 1-3 Klasa 1 Matematyka.. wg Annazalewska85.. Ćwiczenia w czytaniu.. Pobierz (doc, 39,0 KB) Podgląd treści.. Obliczenia zegarowe- zadania z treścią Test.. Patrycja musi nauczyć się wiersza na jutro .. .Wojtek jest chory.. Połącz w pary.Podręcznik szkolny Ćwiczenia w pisaniu - Karty pracy na zajęcia wyrównawcze dla klas 1-3 - sprawdź opinie i opis produktu.. Gorąco polecamy uczniom naukę i zabawę z wykorzystaniem poniższych stron: Klasy I-III Klasy IV-VI klasie III, w wymiarze 1 godziny tygodniowo.. TRESCI POLONISTYCZNE.Klasa 3 edukacja polonistyczna Części mowy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt